Skvele ceny, rychla doprava

• Pravidelně zde nakupuji výrobky značky Klorane Bebe, jelikož je tu mívají za nejlepší ceny

Spolehlivý obchod

Vše proběhlo v pořádku.

• vyhodne ceny,rychlé dodání

• nejlepší cena na trhu jakou jsem našel

• rychlost , spolehlivost, ochotná a milá paní v obchodě

Zboží mám objednané už 13 dní a ještě mi nedorazilo, česká pošta měla doručit v pátek a nic. Nikdo nenapíše nezavolá, že zboží není objednávku neposílají. Přitom bylo napsáno skladem. V žádném případě bych u vás nenakupovala kdyby bylo dodání za tak dlouhou dobu.

Reakce obchodu dermocentrum.com

Vážené zákaznici jsme se dodatečně omluvili. Bohužel se čekalo na druhý kus šamponu, který nám přišel na sklad s nečekaným zpožděním. Ještě jednou se omlouváme. Krásné dny.
    Jitka Tým dermocentrum.com

• Seriózní jednání, rychlost,s jakou byla objednávka vyřízena.V budoucnu budu ráda u této firmy opět nakupovat, cenově je nabízené zboží velmi příznivé.

• Rychlé doručení, dobře zabaleno, zboží originál, seriózní obchod

• vždy perfektní a spolehlivý obchod

Nakupuji zde často a vždy bez problémů

... doporučuji

Rychlé vyřízení objednávky i doručení obj.zbozi.

• Neskutečně rychlá doba dodání zboží

Bezvadný, rychlý, spolehlivý obchod, nakupuji zde opakovaně.

Objednávka nachystána k odběru obratem.

• Ceny
    • Delší lhůta doručení. Objednával jsem 6.9. zboží inzerované jako "skladem". Přesto zásilku odeslali až po 5 dnech 11.9., doručeno 12.9. Navíc Balíkovna v Alza Boxu, kde bylo na vyzvednutí jen 39 hodin.

Doporučuji s velkou výhradou. Obchod, který inzeruje zboží skladem a pošle ho až po 5 dnech je v dnešní konkurenci zoufale pomalý.

Reakce obchodu dermocentrum.com

Vážený zákazníku, je nám líto, že jste nebyl zcela spokojen. Doba dodání se prodloužila o víkend, jelikož tyto dny neodesíláme. Objendávku jsme obdrželi ve čtvrtek a odeslána byla v pondělí 10.9. Doobjednávali jsme 1 ks od výrobce.
    Alzabox je bohužel s velmi krátkou výdejní dobou, ale zase 24hodin k dispozici. Na klasické balíkovně na poště či prodejně je výdejní lhůta delší.
    Jitka Tým dermocentrum.com

• Výběr