obchod objednávku pouze zaregistroval a tím to skončilo. Po tel.dotazu na dodání zboží, bylo sděleno, že zboží nemají. Proč ho tedy nabízejí!!!
    Takto si seriózní obchod nepředstavuji a proto ho nedoporučuji.

• Nekomunikují.

Dne 6.1. 2018 jsem objednala zboží, u nějž bylo uvedeno: dodání do 7 dnů. Po uplynutí 7 pracovních dnů, jsem zaslala emailem dotaz na stav objednávky. Na email jsem neobdržela žádnou reakci. Zboží bylo dárkem, musela jsem hledat jinde. Nakonec jsem je našla postarně levněji a skladem, proto jsem objednávku zrušila.

Nebrat

• Obchod nabízí zboží, které není k dispozici. Pracovníci se vymlouvají jeden na druhého. Neseriózní, nespolehlivé jednání. Takto by podnikání vypadat nemělo. Zklamání.

• žádná snaha o vyhověnízákazníkovi

ruce pryč

• žádná komunikace
    • hodinky nepřišly ani po více jak měsíci

Kdo si chce poklikat, může, kdo chce něco koupit, má smůlu. Ještě že jsem si tady přečetl předem poznatky ostatních a neposlal peníze předem...

• Komunikace,termín dodání(do týdne?)nesplněno

Špatná komunikace s obchodem po telefonátu na stav objednávky urcite se vám ozveme,zavoláme,několik dotazů emailem bohužel žádná odpověď.Když jsem zaslal storno objednávky na email musel jsem znovu telefonovat zda berou moje storno na vědomí.Obchod nedoporučuji jedině kdo má čas na zboží čekat.

• neníČESKÝ NAVOD z N

• Objdnavala som si tovoar s podmienkou ze musi dojst do Vianoc v inom pripade mala byt moja objednavka povazovana za bezpredmetnu... Tovar do Vianoc nedosiel..

Neseriozny ...

• prodává zboží které nemá

zboží které jsem si vybral na web stránkách neměli, ještě dnes na stránkách je,a inzerují že je skladem a dodací lhůta je dva dny ale když si ho objednáte, zavolají že ho nemají.

• Bohužel zboží ani jaká koliv odpověd mi nedorazila,což považuji za totální propadák. Vždy se jde domluvit ,ale takto ?

špatná zkušenost

• - nulová komunikace

V obchodě jsem nakoupil, protože umožňoval vyzvednutí zboží v blízkosti mého bydliště.
    Po objednání zboží mi přišla automatické potvrzení objednávka a to byla poslední komunikace, které jsem se od obchodu dočkal. Následně jsem psal email kdy zboží bude - bez reakce. Volal jsem - jedno číslo nikdo nebral, na druhém se ozvala nějaká slečna, která nic neveděla, ale aspoň slíbila, že to zjistí a pošle email, kdy hodinky budou a opět nic. Rozhodně nemůžu doporučit - hodinky nemám a už ani nečekám.

• žádné, možná cenu, ale nakonec objednávku zrušili bez udání důvodu
    • komunikace se zákazníkem vázne, objednávku zrušili bez udání důvodu, neaktualizují své www. stránky, takže objednáte s tím že mají na skladě např. ještě 3ks výrobku a oni vaší objednávky prostě jen tak bez vysvětlení zruší

Absolutně obchod, kterej nestojí za nic. Potřebovala jsem si co nejrychleji objednat důležitou věci, na netu psali že skladem mají 10ks za 2 dny došel meil že objednávku ruší aniž by byli tak laskaví a sdělili vám proč. Takže jsem tam volala, paní, která odpovídá za zásilky a styk se zákazníkem, mluvila velice lámanou češtinou, takže jsme si moc nerozuměly. Nakonec mi tedy řekla že zapomněli aktualizovat www. stránky, doteď toho nebyli schopní. Opravdu NEDOPORUČUJI!!!!!

• nic čím by vynikl
    • neaktualizuje nabídku, tudíž nabízí zboží, které nedodá

naraduj se předčasně

• Příliš dlouhá dodací lhůta

• fotografie nabízeného zboží
    • informace o stavu objednávky,je zboží skladem?není?

• Zboží mi dorazilo jinou zásilkovou službou než kterou jsem si zaplatila. Nebyla jsem o změně informována. Účtováno mi bylo PPL, balík dorazil českou poštou. Nenašla jsem dodací lhůty u jednotlivého zboží ani zda je zboží skladem

Objednávala jsem hodinky PRW1300 .... Ke zboží mi nedorazil návod k použití, ani odkaz na stránku, ke ho lze stáhnout. Jelikož jsou hodinky dost složité na ovládání, myslím že je to veliký nedostatek ze strany obchodu.

• *Výhody internetového obchodu spočívají v jeho pružnosti a to tento obchod nemá.
    • *Pokud není objednávané zboží skladem,měl by o tom být kupující hned při zadávání objednávky informován a to zde není.

*Nedoporučil bych tento obchod ostatním z důvodu,že dodání objednaného zboží trvá velmi dlouho a ještě člověk neví,zda zboží vůbec dostane.Já jsem objednával 29.11.2011,dnes je 13.11.2011 zboží nemám a zpětná vazba z obchodu také ne.