• Nedostal jsem k hodinkám návod k obsluze.

• Zboží mi dorazilo jinou zásilkovou službou než kterou jsem si zaplatila. Nebyla jsem o změně informována. Účtováno mi bylo PPL, balík dorazil českou poštou. Nenašla jsem dodací lhůty u jednotlivého zboží ani zda je zboží skladem

Objednávala jsem hodinky PRW1300 .... Ke zboží mi nedorazil návod k použití, ani odkaz na stránku, ke ho lze stáhnout. Jelikož jsou hodinky dost složité na ovládání, myslím že je to veliký nedostatek ze strany obchodu.

• Rychlá komunikace obchodu při potížích, a jejich řešení. Ochota prodejny.
    • Sídlí v Slezku, bez bližší pobočky v Česku.

Určitě mohu doporučit, problém který nebyl ze strany firmy se z ochotou řeší, věřím že vše proběhne v pořádku a rychle.

• *Výhody internetového obchodu spočívají v jeho pružnosti a to tento obchod nemá.
    • *Pokud není objednávané zboží skladem,měl by o tom být kupující hned při zadávání objednávky informován a to zde není.

*Nedoporučil bych tento obchod ostatním z důvodu,že dodání objednaného zboží trvá velmi dlouho a ještě člověk neví,zda zboží vůbec dostane.Já jsem objednával 29.11.2011,dnes je 13.11.2011 zboží nemám a zpětná vazba z obchodu také ne.

• Měli přesně to co jsme chtěla i něco navíc. :)
    • Moje zkušenosti jsou dobré.
    • Doporučila bych tento obchod.

rychlost, komunikativnost, přehlednost, skvělé ceny.

• Nulová komunikace. Když jim zavoláte a zeptáte se na nějaký model hodinek, tak Vám odpoví že zrovna nesedí u PC, ať jim pošlete email. Ale na ten však nikdy neodpoví. Otřesná kvalita stránek. Nikde jsem nenašel řazení hodinek podle různých kritérií. Dále jsem vůbec nenašel obchodní podmínky a myslím si, že ty jsou celkem důležité. Pak třeba položky skladem. Co má znamenat 3-5 dní Skladem? Že to je skladem za 3-5 dní? To tam můžete hned napsat, že už nikdy nebudou.

Shrnutí psát nebudu, protože z toho, co jsem napsal si každý udělá závěr sám.

• Zákazník doporučuje obchod svým známým.

Dobré ceny.Našel jsem vše co potřebuji.

• Výborné ceny a rychlá dostupnost...
    • Zatím jsme žádně nenašli...

Byli jsme velmi spokojeni,jak s vyhledáním daneého výrobku,tak s objednávkou i doručením..doporučila bych tento obchod pro všechny,kdo hledají nějaký výrobek za skvělou cenu..my jsme spokojeni a určitě doporučujeme nejceny.cz všem...

• Super domluva.
    • Zdarma poštovné když je hodnota objednávky větší než 1999kč.
    • Jedinečné hodinky jinde k nesehnání.
    • Skvělé ceny.
    • hodinky mam doma a vše naprosto bezproblému.

Doporučuji!

• - největší výběr
    • - nejlevnější cena
    • - hodinky jsem jinde nesehnala

Obchod bych doporučila, a to z důvodu rychlé komunikace a velmi rychlé dodávce zboží. Která mě osobně až překvapila. "Jeden denu www.demus.cz objednáte, druhý den se s hodinek těšíte doma.

• Přehlednost hodinek všech značek .

perfektní komunikace zboží dorazilo v pořádku hnedle druhý den po objednávce .

• Přehlednost
    • Nejlepší cena

Dovolím si říct, že já jsem byla naprosto spokojená, váš obchod bych doporučila, pak at každý posoudí sám.

• neosobní a nejasná komunikace (v potvrzovacím mailu chybí, jak a kam zaplatit)
    • v eshopu jsou zobrazeny stále položky, které na skladě nemají, časem přijde e-mail, že byla objednávka stornována

doporučuji,když se strefíte do hodinek, které mají.