Přestože je zřejmé, že v případě nákupu položky, která není skladem, zobrazený termín doručení je pouze přibližný, neumím pochopit, že od odeslání objednávky a jejím okamžitém zaplacení kartou, neproběhla na to konto žádná komunikace ze strany eshopu.

Prodejce si dal na doručení zboží, které nebylo skladem, 10 dní. Tato doba již vypršela a s výjimkou automatického potvrzení objednávky obchod nekomunikuje.

Optický válec na tiskárnu DELL byl objednán 27.10.2020 s termínem dodání do 6.11.2020.
    6.11.202 jsem volal do obchodu, jak to s objednávkou vypadá. Dostal jsem informaci, že termín do 6.11.2020 tam nemohl být. Údajně 19.11.2020 ale možná to bude trvat i déle.
    7.11.2020 přišel email od Heureky, abych ohodnotil nákup! Zjevně někdo neví, jaké termíny mají zadané v systému.
    16.11.2020 přišel email o stornování objednávky. Škoda, že nemají tu slušnost aspoň zavolat osobně. Vše se dá pochopit, jen to chce slušnou komunikaci.

• Mizerná komunikace, 10 dnů od objednání a zaplacení stále nic, byť termín doručení byl 29.4., ano předběžný, nicméně o novém 1.5. Nemám jedinou zprávu. Bohužel e-shopu, kde objednáš, zaplatíš dopředu a komunikace nula přibívá a tento je jeden z nich. Michal.

Dodací lhůta byla příliš dlouhá. Zboží poslali na jiné místo vyzvednutí.

Je to již 10 dnů a žádná reakce z obchodu

• sortiment
    • velmi opozdena dodavka bez patricne komunikace

Dodani objednavky jsem nekolikrat urgoval , zduvodneni opozdeni bylo trochu matouci...

zatím se nic neděje, obchod se neozývá

Udělal jsem objednávku prachového filtru pro počítač a od té doby jsem o obchodu neslyšel. Ještě že při prvním nákupu dávám platbu dobírkou.

Reakce obchodu DELLSTORE.CZ

při vytvoření objednávky avizujeme vždy předběžný termín dodání. Zboží které jste objednal nebylo skladem a předběžný termín dodání byl stanoven na 27.11., což je teprve zítra.

• Komunikace se zákazníkem.

Jsou jiné obchody, které fungují bez problému.
    Chcete zboží vrátit obchod nekomunikuje. Před objednáním zboží se informujte zda výrobek ,,baterie" pasuje do vašeho výrobku.
    Pak můžete objednat. Zboží dorazí.

Reakce obchodu DELLSTORE.CZ

Dobrý den, z Vašeho emailu vyplývá, že jste si objednal baterii pro jiný model než je určena, nejsme si vědomi, že bychom od Vás obdrželi dopředu dotaz ohledně její kompatibility, nicméně jakožto koncový zákazník máte právo odstoupit od smlouvy s následným vrácením platby za zboží. To jsme Vám také napsali emailem (pár dnů po přijetí Vašeho emailu, bylo potřeba ověřit kompatibilitu přes servisní středisko) V. Miler DC4 CZ, a.s.

• úspora peněz, zboží zatím nedorazilo, požadavek hodnocení obchodu ano.
    • slabiny ? to nevím, zboží zatím nedorazilo, požadavek hodnocení obchodu ano.
    • možná by mohli poslat zboží, tedy pokud jsou obchod.

na otázku proč jsem nakoupil v tomto obchodě není lehká odpověď, zboží zatím nedorazilo, a tak možná, jen doporučit, aby byl požadavek na hodnocení obchodu zaslán na základě proběhlé platby. V tomtom případě by pak nakupující nebyl mírně frustrován hodnocením něčeho co se stane asi v budoucnosti.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• original vyrobky
    • lhůty dodání