Velmi zajímavý sortiment kvalitních výrobků jinak na českém trhu nedosažitelný. objednání, porada telefonická s pracovníkem o oznámení pozdějšího termínu doručení , vše srozumitelné a jasné, doručení i platba zcela bez problémů.
    Jen tak Dále.

• Vynikající výrobky, skvělá komunikace, rychlost dodávky. Nakupuji zde opakovaně a ráda ke 100% spokojenosti. Děkuji a doporučuji.

Rozsah zboží, které nakupuji, je spíše omezený, ale jsem spokojena, že se k němu takto dostanu.

1 deň som objednalatovar a na druhý deň som ho mala doma. Čo bolo pre mňa milé prekvapenie. To som nečakala.

Metr piv v dřevěné přepravce 14x 0,5 l - objednala jsem jako dárek pro manžela k svátku. Byl moc spokojený a návštěvám se taky moc líbil.

Široký sortiment tovaru, ktorý sa na Slovensku nedá bežné objednať. A rýchle doručenie.

spolehlivý a rychlý nákup

• Spokojena jsem

• super výběr zboží, kvalita a příjemná obsluha

Velký výběr a rychlé dodání

• Vše perfektní!

• Bezva výrobky

Vždy vše OK

Spokojenost, zboží dorazilo v pořádku a odpovídalo fotografii na netu, což je velké plus, protože někdy to tak nebývá.

• Rychlá reakce obchodu
    • Dobrá cena
    • Vybraný sortiment

bez problémů

Vyborna spoluprace

• Jsem vždy spokojená

Je to pohoda jít na prodejnu pro objednané zboží vždy připravené!

vse probehlo v poradku akorat u nektereho zbozi chybi v popisu gramaz coz je u nekterych drahych produktu zavadejici

Reakce obchodu DELIKATESY.ONLINE

Dobrý den pane Vondráčku. Gramáž je uvedena u každého našeho produktu, vpravo nahoře, hned pod popisem produktu. Je to základní kategorie, bez jejího vyplnění nelze ani produkt na eshopu zveřejnit, takže víme, že nikde gramáž nechybí. Srdečně zdravíme a děkujeme za objednávku, Delikatesy.online

• všechno

nic

Nakupuji často, rychlé dodání a výborné zboží.
    Jejich olivy v obchodě nejsou ,tyhle jsou mňamozní.
    Další super zboží ,ráda se vracím nakoupit.