• Placeni - ztratili mou platbu a falesne me osocili, ze jsem zbozi nezaplatila

Radeji berte zbozi na dobirku

Reakce obchodu Dekorativka.cz

nevíme, proč je zákaznice tak naštvaná, že zde dává lživé informace. Platbu jsme ztratit nemohli, protože nešla nám. Zvolila platbu přes prostředníka GOPAY. Tato platba během 3 dnů prostředníkovi nedorazila a proto jsme zákaznici kontaktovali, zda platba proběhla v pořádku a chtěli jsme pro kontrolu potvrzení o platbě, které jednoznačně prokáže správně poslanou platbu . Na základě potvrzení jsme zjistili, že by měla být platba v pořádku a následující den nám přijetí platby potvrdil i GOPAY a vše tím bylo vyřešeno. Určitě nemáme důvod nikoho osočovat, ale když se platba automaticky výjimečně nedohledá, nedá se dělat nic jiného, než platbu prověřit a dohledat.

• Velký výběr značek které v normálním obchodu nenajdeme.

S nákupem bych byla i spokojená, vše proběhlo v pořádku až na jednu věc - přišel mi produkt kterému zrovna končí doba spotřeby a tento fakt nikde nebyl na stránkách poznamenán, ani nebylo zboží ve slevě..jelikož se jedná o BIO produkt, tak je podle mě doba spotřeby důležitá a kdybych to věděla, zboží si nezakoupím.Z tohoto důvodu už z obchodu objednávat nebudu.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

Mrzí nás, že jste obdržela prošlý produkt. Jednotlivé produkty nekontrolujeme, jelikož je prodáváme tak rychle, že ani procházet nemohou. Výjimka potvrzuje pravidlo a pravděpodobně jsme obdrželi starší produkt již od našeho dodavatele.
    Za to se samozřejmě omlouváme. Není ale přece nic jednoduššího, než nám to napsat a my Vám obratem zašleme produkt nový. Pokud o něj máte zájem, tak dejte určitě vědět.
    S pozdravem,
    DEKORATIVKA.CZ

• Velký výběr zboží, přehledné stránky.
    • Přístup ke klientům. Ihned po potvrzení objednávky jsem provedla platbu. Ovšem muž z obchodu mi několikrát tvrdil, že jsem nezaplatila. Až po několika dnech mi přišlo potvrzení o mé platbě, ovšem žádná omluva ze strany obchodu se již nekonala. Dodání objednávky se o několik dní protáhlo.

Výběr skvělý, ceny průměrné, komunikace otřesná!

Reakce obchodu Dekorativka.cz

rádi bychom se omluvili, ale v tomto případě to dělat nebudeme. Při objednání zboží s platbou předem, převodem na účet, musíme před odesláním zboží počkat, až se nám objeví peníze na účtě. Objednávku jste učinila v pondělí a peníze nám dorazily ve čtvrtek. Nikdo netvrdil, že jste nezaplatila, pouze že nám peníze na účet ještě nedorazily. Pokud máte účet u jiné banky (my máme KB), je třeba počítat se dvěma pracovními dny na kompletní převod peněz. Pokud chcete objednávku urychlit, lze u nás zaplatit online platební kartou, popřípadě i online garantovaným bankovním převodem. V takovém případě se nám peníze na účtě zobrazí ihned a zboží můžeme většinou ještě stejný den poslat. Rozhodně není v našem zájmu zboží zadržovat.