• Objednal jsem a zaplatil zboží, o zaplacení mi přišlo potvrzení. Následně druhý den mi přišlo oznámení o stornu objednávky z důvodu nezaplacení. Naštěstí jsem se s obchodem domluvil, doložil jsem potvrzením platbu, storno bylo zrušeno a zboží dodáno.

Bylo mi zasláno jiné zboží. Zatím stále nevyřešeno

Reakce obchodu Dekorativka.cz

mrzí nás problém s objednávkou. Došlo ke špatnému propojení Heureky s naším obchodem a zobrazoval se tak produkt, který vůbec nemáme. Peníze jsme Vám vrátili již na účet. Jako omluvu si můžete nechat produkty, které jste od nás obdržela.
    Děkujeme za pochopení.
    Marek Ertelt

• Možnost vrácení peněz
    • Špatně doručena objednávka, objednané různé druhy produktu, přišlo mi více jednoho stejného produktu a ty ostatní jsou nyní nedostupné.

Bohužel pro mě byl nákup zklamání.

• Zásilkovna mi nedorčučila na adresu balíček

Reakce obchodu Dekorativka.cz

mrzí nás, že Vám Zásilkovna nedodala balíček jak měla. Náš obchod ale expedoval zboží okamžitě a tak bereme 20% hodnocení spíše jako hodnocení pro Zásilkovnu, i když tím bohužel srážíte naše hodnocení.
    Tým dekorativka.cz

• Doručeno prošlé zboží (objednány 2 krémy pod oči, z toho jeden s doporučenou spotřebou do 01/2020). 500ml. tělového mléka se spotřebou do 04/2020. Zboží bylo zaprášené.

Bohužel velké zklamání.

• Objednala jsem si masku na obličej za 229kč a přišel mi jen vzoreček za 49 kč ,

Reakce obchodu Dekorativka.cz

tato chyba nás mrzí a omlouváme se. Samozřejmě jsme to neudělali úmyslně. Dejte nám prosím vědět na [email protected] a my Vám samozřejmě objednané zboží dopošleme.
    Děkujeme za pochopení.
    Marek Ertelt

Barva neodpovídá označení elektric blue, což je jasná modrá ... Došla zelenomodra, takže zklamání.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

děkujeme za reakci. Obrázky tohoto produktu máme originál od výrobce, ale určitě se může u některého produktu stát, že není vystižena na 100%. V každém případě máte v tomto případě možnost výrobek vyměnit a nebo vrátit a my Vám za něj rádi vrátíme peníze.
    DEKORATIVKA.CZ

Barvy rtěnek byly jiné než na obrázku

Reakce obchodu Dekorativka.cz

pokud se Vám některý odstín produktu, jejichž originální obrázky máme od výrobců, nelíbí nebo nevypadá tak, jak jste si představovala, máte samozřejmě právo cokoliv bezplatně vrátit :-)

Výrobek je šunt

Reakce obchodu Dekorativka.cz

mrzí nás vaše hodnocení nákupu kosmetického zrcátka.
    Jsme kdykoliv k dispozici a zboží je možné samozřejmě vrátit do 14 dnů.

Jakub, Dekorativka.cz
    [email protected]

• Zboží které bylo prezentováno, se absolutně neshoduje se zbožím, které jsem obdržela.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

bohužel nevíme, v čem byl problém. Dejte nám prosím vědět, zda došlo k záměně zboží. Nebo se obrázek výrobce neshoduje se skutečností? V každém případě Vám produkt můžeme vyměnit nebo ho můžete samozřejmě zdarma vrátit :-)

Pobocka je v prahe riadne zasita hodinove hladanie skoncilo tym ze maposlali na druhu pobocku ktoru som opat hladal 20 min no tam mi oznamili ze sa musim vratit spat naprvu - pan predavac sa napriek 5 minutovemu overovaniu a telefonovaniu splietol ...

Reakce obchodu Dekorativka.cz

situace nás velmi mrzela a samozřejmě jsme se za ni osobně omluvili. Bohužel došlo k chybám na obou stranách: přišel jste vyzvednout objednávku, u které jste ještě neobdržel zprávu, že je připravena k vyzvednutí. Druhou chybou bylo, že jste zároveň přišel do prodejny, ačkoliv jste zvolil doručení do jiné výdejny. Pro dohledatelnost obou poboček a výdejen se snažíme dělat maximum: jak detailní popis na stránkách, tak naši maximální podporu po telefonu, kterou jsem vám před odesláním do výdejny také nabídl. Věříme, že i přes tuto zkušenost nám zachováte přízeň a přejeme vše dobré do nového roku!

Jakub, Dekorativka.cz

• Veci boli pofotené tak, aby vyzerali omnoho väčšie. Napr. bomba do kúpeľa vyzerala ako klasická, veľká, ale prišla malá ako golfová loptička. To isté sa opakovalo so sviečkou.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

Vaše hodnocení je nespravedlivé. Nabízíme od Bombu dvě velikosti produktů - kuličku a balistik. Vy jste si objednala KULIČKU za 59 Kč u které je uvedeno, že váží 30g. Balistik váží 130g. Pro Vaši lepší orientaci máme oba produkty vyfocené u sebe i s napsanými rozměry. Nemůžete přece čekat, že něco, co se jmenuje kulička, má 30g a měří v průměru 4 cm, bude ve velikosti fotbalového míče :-) U druhého případu se jedná o Yankee Candle - vonná svíčka votivní za 69 Kč s dobou hoření 15 hodin. Yankee Candle nabízí na trhu ještě jednu větší velikost s dobou hoření 65-90 hodin. Kvůli lepší orientaci pro zákazníka uvádíme u našich produktů tyto velikosti/váhy/parametry, aby naši zákazníci dostali přesně to, co u nás v obchodě vidí. Ve Vašem případě se to bohužel nepovedlo, ale dle kontroly údajů jsme toho už víc udělat nemohli. Přejeme vše nejlepší do Nového roku!

• dlouhá doba dodání
    • komunikace s obchodem vázne

dodání trvalo strašně dlouho , jsem zvyklá objednat a nejpozději za dva dny je zboží dodáno

Reakce obchodu Dekorativka.cz

dodání do dvou dnů je samozřejmě náš standard :-). Vaši objednávku jsme odeslali v nejkratším možném termínu, tedy 12.12. Zboží Vám bylo doručeno po 4 pracovních dnech. Mrzí nás, že to trvalo takhle dlouho, ale problém byl v zahlcení dopravců. Tato sezona byla v ČR nejsilnější v historii a 11.-13. prosince jsou vůbec nejvytíženější dny v roce pro přepravce. Proto jsme na ně v tyto dny více shovívaví. Přes delší lhůtu jsme rádi, že Vám to stihli doručit před Vánocemi. V případě komunikace si nejsme jisti, kde došlo k potížím, v historii jsme žádnou zprávu od Vás nedohledali a na telefonu jsme k dispozici každý pracovní den. Přejeme vše nejlepšího do nového roku!

• Nakupovala jsem poprvé, zboží přišlo včas.

Nebyla jsem spokojena se zbožím. Zboží je nepoužitelné. Objednala jsem si pudrovou tužku na obočí a tužka je vypsaná nebo stará, nevím co k tomu jinak napsat. Mohli ji vyzkoušet než to poslali. Prostě jí mohu vyhodit, vracet jí nebudu, protože se mi nechce dávat zase za poštovný 60,- Kč.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

mrzí nás Vaše zkušenost, ale není problém nás přece kontaktovat, pokud Vám výrobek nevyhovuje. Posílat nám ho vůbec nemusíte. Stačí, když nám dáte vědět a pošleme Vám rádi nový kus. Navíc, pokud byste nám ho posílala zpět, tak poštovné automaticky hradíme my. Bohužel nemůžeme ručit na stav jednotlivých produktů. Samozřejmě ho nemůžeme rozbalovat ani zkoušet. Každý si zaslouží obdržet originálně zabalené zboží. Věříme, že budete příště spokojená.

• Přehledný eshop
    • Žádná komunikace

V objednávce mi chyběla jedna položka (konkrétně tělový sprej) a eShop se vůbec neobtěžoval a nedal mi vědět že něco nemají na skladě.

Cena teda byla na štěstí odpovídající doručenému zboží.

Bohužel jsem s tím sprejem počítala a vědět to tak bych si třeba u nich objednala jiný druh...

Reakce obchodu Dekorativka.cz

dnes jsme obdrželi recenzi z Heureky s tím, že jsme Vám z objednávky odebrali produkt. Takhle samozřejmě nikdy nepostupujeme a ani postupovat nemůžeme. Objednávkový formulář je plně automatizovaný. Měla jste chybějící produkt ve výpisu produktů v potvrzovacím emailu? Pokud ne, tak si mohl někdo objednat produkt v době, kdy jste ho měla v košíku, protože se zboží vyskladňuje až při dokončení objednávky. Pokud je zboží ve výpisu zboží v automatickém potvrzovacím emailu, tak nám ho prosím pošlete a my Vám chybějící produkt jako omluvu pošleme zdarma a zjistíme, v čem se stal problém. Rozhodně není v našem zájmu objednávky upravovat bez vědomí zákazníka, protože bychom časem žádné neměli.

Přejeme krásný den,

DEKORATIVKA.CZ

Nedorazilo mi co jsem si objednala.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

mrzí nás, pokud Vám něco v objednávce nesedělo. Určitě nám dejte vědět co. Obratem zasíláme správné zboží.
    DEKORATIVKA.CZ

• No advantages. I will never use this store again.
    • I asked about my purchase four days after the payment was processed, I got very rude and arrogant answers from the person in charge for customer service. I felt disrespected, even my emails were very friendly.

Just use some other e-shop. If you have time to wait a week opt for some more famous portals, this one is not worth humiliation.

Hello,
    we actually do remember communicating with you. We did treat you with respect and were very polite, you were actually the one who was very arrogant to us for no reason at all. We are very happy that you will never buy from us ever again, because dealing with you was very unpleasant experience for us.

• Sortiment e.l.f., Jordana, Milani...
    • Rychlost přípravy pro osobní odběr na Zličíně
    • Prodej kosmetiky testované na zvířatech - např. Maybelline NY, L'Oreal, Revlon, Rimmel London...

Je škoda, že vedle oblíbených netestovaných značek, prodávají značky, které si platí za testování na zvířatech + setrvávají na Čínském trhu, kde je testování povinné u každého výrobku...

Pravidelně sleduji zahraniční weby a seznamy organizace PETA.

Já kupovala věci přes vyhledavač, co jsem nutně potřebovala od Milani, a celý web jsem si důkladně prohlédla až posléze pro příští nákup, který samozřejmě neuskutečním a nebudu doporučovat...

Reakce obchodu Dekorativka.cz

tato problematika je poměrně hodně složitá, nicméně samozřejmě produkty prodávané na našich stránkách testované nejsou, prpotože jsou určené pro evropský trh a lze u nás zakoupit i mnoho značek ze seznamu PETA, které jsou 100% cruelty-free. Není potřeba hned zatracovat celý náš obchod, např. do tesca předpokládám také chodíte a tam značky jako loréal mají v nabídce mají též... Informace o tom, které značky jsou cruelty free, jsou na našich stránkách k dispozici, zákazník může učinit iformovaný výběr a my ho v tom podporujeme. Mimo jiné nabízíme také sekci s vegan kosmetikou.
    dekorativka.cz

Reakce obchodu Dekorativka.cz

děkujeme za hodnocení. V neděli večer jste si udělala objednávku a v úterý jsme Vám ji za 15 Kč přivezli v pořádku na Novodvorskou. Jsme rádi, že dokážete ocenit naše služby :-D

• špatná komunikace

NEDOPORUČUJI!
    Koupila jsem My Bottle a požadovala certifikát originality...nepřišel, na tel. jsem se nedovolala...co jsem obdržela, tak docela obstojný padělek zboží. Viděla jsem se až někde, když mi oslavenec po čase oznámil, čím jsem ho to vlastně obdarovala.

Váš požadavek na certifikát
    jsme v objednávce bohužel přehlédli, za což se omlouváme. Nyní jsme Vám ho poslali emailem. Rádi bychom věc udali na pravou míru.
    Pro Vaši informaci obecně žádný originál tohoto produktu
    neexistuje. Nikdo na něj nemá licenci. Na dno lahve si může každý nechat
    vyrazit úplně co chce a jediná relevance spočívá v testování produktů a
    jejich certifikaci. Kvalitní materiály použité k výrobě, které jsou
    testované na nebezpečné látky jsou jediným pojítkem, vypovídajícím o
    celkovém produktu. A naše certifikáty slouží k ubezpečení, že tomu tak
    opravdu je.
    Pokud Vám obdarovaný řekl něco jiného, tak je nám to líto, ale místo toho,
    aby si užil kvalitní dárek, tak hledá problém v něčem, o čem bohužel nic
    neví.