Vše super.

• Možnost vrácení peněz
    • Špatně doručena objednávka, objednané různé druhy produktu, přišlo mi více jednoho stejného produktu a ty ostatní jsou nyní nedostupné.

Bohužel pro mě byl nákup zklamání.

• ceny

vše v pořádku

• dobrý výběr, rychlé doručení

Slivovali jste, ze Neptun bude hneda, zel... Jinak spokojenost. Budu holt mit jen ruzove rtenky, hnedou a cervenou asi uz nenajdu. Nevim kam zmizeli-leta jsem je pouzivala a tak 5 let jsou uz nedostupne.

• Rychlé odeslání balíčku

Výhodná cena u PURITY VISION růžový olej 100ml, ale možnost zakoupení jen jednoho kusu mě naštvala, chtěla jsem jeden pro sebe a druhý darovat kamarádce pod stromeček. :( Doporučuji na tuto skutečnost férově upozornit rovnou u produktu a ne se to následně dozvědět až v košíku. Pokud byste nekoupili nic jiného, tak se Vám to vyloženě nevyplatí, protože po přičtení dopravy jste na stejné ceně jako v kamenném obchodě v některých drogeriích. Je to asi záměr nalákat zákazníka na výhodnou cenu, ale nevím jestli toto spíš některé neodradilo. I přesto obchod doporučuji, některé další produkty jsou za trochu lepší cenu než jinde, musíte vybírat, tak jako všude jinde :) Objednávku vyřídili rychle, doprava vzhledem k předvánočnímu času také klapla, takže až na výše zmíněné "pouzejednokusové" objednání bylo vše o.k.

Reakce obchodu Dekorativka.cz

děkujeme za hodnocení. O žádný takový záměr opravu nešlo, skladem byl poslední kus produktu a tak vám šel objednat jen jeden kus. Mezitím byl produkt doskladněn a lze jej objednat víckekrát. Byli bychom sami proti sobě, kdybychom nedovolovali zákazníkům nakoupit více než jeden kus produktu :-D

Vše bylo skladem, takže to byla rychlovka.

• přehlednost
    • nabídka
    • rychlost dodání

Skvělé vše a rychlé.

Nakupovala jsem opakovaně a vždy jsem byla spokojená.

Rychlost.. Supr

Dobré ceny a rychlé dodání

• Rychle dodani a komunikace. Mohu jen doporucit.

Již několikrát jsem zde objednávala, a vždycky bez problémů.

• Rychlé dodání, bezproblémová komunikace.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojena. Kvalitní zboží za příznivé ceny a hlavně možnost nakoupit kosmetiku netestovanou na zvířatech. Děkuji

• Zásilkovna mi nedorčučila na adresu balíček

Reakce obchodu Dekorativka.cz

mrzí nás, že Vám Zásilkovna nedodala balíček jak měla. Náš obchod ale expedoval zboží okamžitě a tak bereme 20% hodnocení spíše jako hodnocení pro Zásilkovnu, i když tím bohužel srážíte naše hodnocení.
    Tým dekorativka.cz