Vsem doporucuji,rychly obchod,zbozi krasne.:)

• jednak jsem nemohla toto zbozi v jiznich cechach sehnat,a u Vas jsem si vybrala hned a v klidu domova..SUPER...

perfekni,pohotovy,proste fajn...

• krasny přhled idealni ceny maximalně dostupne
    • slabiny nema vubec žadne naopak

poprvnim nakupu jsem velmi spokojena za kvalitu dodani a nadherne zboží

• Hlavní přednost je komunikace,protože jiná firma nekomunikovala a nezvedala telefon.

Doporučuji tento obchod,byla jsem velmi spokojená s komunikací a rychlostí objednávky.

• výběr
    • výborná komunikace

Tento obchod bych doporučila nejen pro široký výběr zboží, ale hlavně pro výbornou komunikaci, ochotu a opravdu solidní jednání. Objednala jsem si zde mimo jiné i svatební girlandu, která mi nedopatřením přišla v jiné barvě (místo tmavě fialové byla tmavě modrá), ale než jsem ji ve všem tom předsvatebním shonu stačila vyreklamovat, lhůta mezitím mou chybou vypršela. I tak mi zde ale zboží velice ochotně a rychle vyměnili, přesto, že už ani nemuseli.

• barvy a popis barvy neodpovídají skutečné barvě. červená x růžová ...pro nevěstu je to bohužel zásadní rozdíl

jsem zklamaná z barev, už nenakoupím

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Kapky rosy červené jsou opravdu červené, bohužel si je paní objednala k tmavě červeným růžím, proto se jí kapky k těm růžím nehodily. Snažíme se, aby zboží na obrázcích odpovídalo skutečnosti.

• požadované zboží jsem našla na internetu pouze zde

skvělá komunika, rychlá objednávka

• široký sortiment dekorací

doporučuji. Spokojenost s dodací lhůtou, komunikací, cenou i s dodaným zbožím.

• dobrá cena
    • komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Dobrý den, u objednaného zboží byla v eshopu doba dodání týden kvůli výrobě. Kdyby byl nějaký problém, tak se vždy zákazníkovi ozveme co nejdříve. S přáním pěkného dne, Dekorace pro svatbu

• dobrá cena

doporučuji.
    dobrá cena a rychlé dodání.

• siroka nabidka
    • prehlednost nabizeneho zbozi
    • dle vlastni zkusenosti zadne

doporucuji

• Skvělá domluva, jednání vstřícné, spokojena.
    • Žádná mě nenapadá.

Doporučuji ostatním.

• balík přišel na špatnou adresu

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Omluvili jsme se zákaznici, měla uvedené v objednávce fakturační k mamince, doručovací k přítelovi, budoucímu manželovi. Balík došel k mamince. V množství balíků, které odesíláme se může stát chybička, i když by neměla. Ještě jednou se omlouváme.

• Vstřícnost
    • Přehlednost webu. Informace o platbě by mohly být uvedeny již v potvrzovacím e-mailu.

Výborný

• možnost osobního odběru
    • rychlá dostupnost objednaného zboží
    • na žádné jsem nepřišla

přehledný, snadná orientace, možnost telefonického a e-mailového kontaktu, možnost osobního odběru zboží. Sháněla jsem vlásenky na poslední chvíli a toto byl jediný obchod, kde jsem je sehnala, měli je na skladu a byly rychle připraveny k odběru. Spolehlivá komunikace s majiteli.
    Jednoznačně doporučuji.

• zboží bylo v dostupné cenové relaci a poměrně velký sortiment
    • asi žádnou

viz výše, 5 hvězdiček s doporučením