Zboží nedorazilo, bez informace, bez omluvy, vysvětlení.

• Bol som dohodnuty ,ze mi vsetko objednane pride naraz a vsetko a samozrejme ,ze sa nestalo a hlavna cast nedosla !

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Zakaznik se nam nasledne omluvil, spletl si formular ktery mu heureka poslala od nas a obchodu kde nakonec objednavku uskutecnil. Evidentne dle hodnoceni nebyl vubec spokojen s druhym obchodem.
    -------------------------------------------------------
    Dobrý den, pán si nás buď plete s jiným eshopem nebo nás chce poškodit, každopádně uvedl dodací adresu na Slovensko, kam dle obchodních podmínek nezasíláme, byla snaha domluvit se na dodací adrese v ČR, bohužel nemá zde žádné známé, tudíž objednávka z našeho eshopu vůbec neodešla, protože byla stornována. Dekorace pro svatbu

• Velky vyber tovaru.
    • Objednavaci system.

Neposielaju tovar mimo Ciech a kupujuci sa to nedozvie hned pri objednavani - kedze sa neda vykonat priama objednavka.

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Dobrý den, od toho jsou obchodní podmínky, po řádném přečtení by zákazník zjistil, že opravdu nezasíláme do zahraničí. Na systému objednávání se stále pracuje, ale bohužel některé "mouchy" není náš provozovatel eshopu schopný odstranit. Dekorace pro svatbu

• barvy a popis barvy neodpovídají skutečné barvě. červená x růžová ...pro nevěstu je to bohužel zásadní rozdíl

jsem zklamaná z barev, už nenakoupím

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Kapky rosy červené jsou opravdu červené, bohužel si je paní objednala k tmavě červeným růžím, proto se jí kapky k těm růžím nehodily. Snažíme se, aby zboží na obrázcích odpovídalo skutečnosti.

• balík přišel na špatnou adresu

Reakce obchodu Dekorace pro svatbu

Omluvili jsme se zákaznici, měla uvedené v objednávce fakturační k mamince, doručovací k přítelovi, budoucímu manželovi. Balík došel k mamince. V množství balíků, které odesíláme se může stát chybička, i když by neměla. Ještě jednou se omlouváme.