Spokojenost.Tento obchod doporučuji.

Zatím nemůžu hodnotit,zásilku jsem neobdržela

• Obrovský výběr
    • Solidní ceny
    • Rychlost dodání (na objednávku)

Nádherný obraz, všem doporučuji. Doručení GLS v pořaádku, příjemné vystupování. Vendy

• - dobrý výběr
    • - slušné ceny
    • - kvalita tisku
    • - komunikativnost obchodu
    • - bezproblémová doprava

Obraz vypadá lépe, než jsem očekávala.

• vše OK

super , vše bez problému

• Objednavka byla velmi rychle vyrizena. Obraz je krasny. Jsem se sluzbou maximalne spokojena.

• Cekam na zbozi

Spokojená z pohotovou odpovědí, rychlým dodáním zboží a kvalita obrazu, pěkná kopie, určitě využiji dalšího zboží....

Na muj telefonni dotaz mi bylo vse podrobne vysvetleno a obrazek dosel v poradku.

Obrazy byly pečlivě zabalené, přesto i při velmi opatrné manipulaci, kdy zákazník musí sám obrázky opatřit závěsným háčkem, došlo k oděru hran.
    Rohy obrazů jsou již z výroby odřené a nejsou dostatečně začištěné, tedy nepůsobí profesionálně. Natažení plátna na rám z dřevotřísky působí hrbolatě, záhyby plátna v rozích mírně odstávají, tedy nejsou hladce začištěné. Objednávala jsem již dříve tento typ obrazu přes Slevomat a překvapivě byla kvalita vyšší, než u tohoto výrobku za plnou cenu. Navíc rám byl z masívu a se zaoblenými hranami a rohy, což eliminuje oděr barvy.
    Nádherné motivy, které jsem zvolila by si zasloužili preciznější provedení.

Mám obavu, jak bude tisk reagovat na běžnou údržbu, třeba odstranění prachu.
    Kupuji fotoreprodukce na rámi i v hobymarketech, nebo prodejnách s nábytkem a fotky se odřou až při intenzivnějším škrábnutí.

Očekávala jsem nadstandard dle příslibu firmy, která si zakládá si na špičkové kvalitě a nadstandardním zákaznickém servisu.

Naprosto odlišná barva, nevýrazná.

• Kvalita obrazu na výbornej úrovni
    • Dobré ceny
    • Rýchle dodanie
    • Dobrá cena za poštovné/dobierku
    • Presné a jasné informácie o prijatí/vybavení/odoslaní objednávky

Kupovali sme obraz ako vianočný darček, v priebehu necelých 2 týždňov bol doma, hoci podla predpokladaného doručenia na webe mal ešte týždeň "rezervu". Plátno aj tlač sú kvalitné, obraz prišiel bezpečne zabalený v bublinkovej fólii a dobre dimenzovanej kartónovej krabici.
    Rozhodne odporúčam obchod!

• Nedostatecne baleni

Baleni na takto velky obraz je nedostatecne, pri prebrani zbozi se zdal byt obraz neporusen, ale pri blizsi kontrole jsem zjistil ze je ram rozlomen.

Objednávka byla vyřízena rychle, stejně tak dodání. Obraz přišel dobře zabalený, bez poškození. Spokojenost.

Vše v pořádku.

• Skvela komunikace
    • Vstricnost

Skvela komunikace.Obraz jsem potrebovala do urciteho terminu a obchod mi vysel maximalne vstric,aby se tomu tak stalo.

vše proběhlo v pořádku

• výhoda