• Zboží do dnešního dne ještě nedšlo.

• Objednávka z obchodu proběhla v pořádku mohu doporučit!!!!!!
    • doporučuji mají dobré ceny
    • jen byl slybován dárek k nákupu a ten bohužel nedorazil,ale nedivím se skrz ty vánoce:)

OK vse v poradku byla jsem spokojena

• Poměrně dlouhá dodací lhúta

Jinak vše v pohodě.

• Zboží dosud nedorazilo je to cca 11 dni,na tel.nikdo nereeaguje.objednavku tim pádem ruším.

• NIC!
    • Po objednani prislo jen potvrzeni objednavky, dale uz bez komunikace ze strany obchodu. Na maily nereaguji, telefony vypnute.

Nejspis nejaci podvodnici, hlavne jim nic neplatte predem!

Reakce obchodu Dekorace - design

prosím o uvedení čísla objednávky ať se máme od čeho odrazit a chybu napravit.
    Děkujeme

• nikdo se neozývá , telefony vypnuté -divné

nejsem vůbec spokojena

Stavebnice přišla v pořádku spokojenost Všem doporučuji

Po objednávce, po několika urgencích se "obchod" vůbec neozval. Respektive, ozval se asi po týdnu, kdy už jsem nákup uskutečnil s jiným, zřejmě fundovanějším eshopem.

• Hracky vypadaji super,rychle dodano

Doporucuju,nemam zadnou vytku. Rychle dodano.zadny problem

Dobrá cena,rychlé doručení.

• Nic - objednáno kvůli příznivé ceně, ale dorazilo něco úplně jiného, než co jsem objednala
    • Nekomunikace ze strany obchodu, nezvedání telefonu a nereagování na e-mail. Opakované lhaní a arogantní chování majitele, když se dovolám z cizího čísla, mé mají zřejmě zablokované.

NAPROSTO NESPOLEHLIVÝ OBCHOD. Ztráta 359 Kč se dá přežít, ale v podobné situaci jsem se ocitla poprvé, a to na internetových obchodech nakupuji pravidelně

• kvalitní a rychlá komunikace, zboží nemohu hodnotit - bude vánoční dárek

spokojenost

• Dekorace design

- Tento obchod v žádném případě nedoporučuji, objednala jsem si zboží pro dcerku a dorazil úplně jiný výrobek, nekvalitní, na webu jsou uvedené jiné fotografie, zboží neodpovídá. Firma vůbec nereaguje na negativní e-maily, nezvedá dokonce ani tel a to se manžel pokoušel volat celý den z různých tel. čísel a marně. Nakonec jsem ráda, že jsem zboží prodala a můžu dcerce koupit originál a ne šmejd, který mi tato firma poslala!

• Přehledný obchod,dobré ceny a ochotní prodejci

Nakupujte-určitě si každý něco vybere :-)

• Dorazilo zcela jiné zboží, slíbili výměnu, od té doby obchod nekomunikuje, výměna neproběhla

Nespolehlivé!

• žádnou výhodu nevidím - neseriózní svévolné jednání s objednávkou bez okamžité pravdivé informace pro zákazníka
    • v životě bych si zde nic nekoupil, nedovedu si představit případnou reklamaci
    • neseriózní svévolné jednání s objednávkou bez okamžité pravdivé informace pro zákazníka, které mi přivodilo velmi trapnou situaci

V objednávce ze dne 29.10.2017 jsem uvedl poznámku, že se jedná o dárek k narozeninám dne 1.11.2017 a otázal se na reálnost dodávky v tento termín dále cituji ze vzájemné emailové komunikace mezi mnou - zákazníkem Karlem a obchodem Dekorace - design (dále jen"DD") komunikujícím jako PROMA CB <[email protected]> panem M. Procházkou. Služeb Heuréky si velice vážím a často je využívám, ať si každý o tomto obchodu udělá svou představu (chronologicky od nejnovějšího po nejstarší), současně jsem na obchodem uvedený telefonní kontakt při každém e-mailu minimálně jednou telefonoval, ale z jejich strany bez odezvy:
    dnes 9.11.2017
    obchod "DD" mne poučil
    pokud o něco žádáte a my víme že to není reálné splinit a o skutečnosti Vás informujeme. Stačí napsat v pořádku, počkám není problém. To se z Vaší strany nestalo. Bohužel.

Komu: obchodník "DD" PROMA CB <[email protected]>
    Datum: 9. 11. 2017 8:50:46
    Předmět: Re: informace k objednávce
    Nevím zda jste obchodník nebo podvodník, ale vaše neúplné informace svědčí o druhém. Dobře víte z mého emailu z minulého týdne, že jsem stav vyřízení objednávky ještě ověřoval. Objednávku ruším a předpokládám, že vaše "podnikání" nebude dlouho pokračovat. S tak neseriózním jednáním jsem se ještě nesetkal.

Od: obchodník "DD" PROMA CB <[email protected]>
    Komu: Karel
    Datum: 9. 11. 2017 8:39:24
    Předmět: Re: informace k objednávce

jelikož jste v objednávce uvedl ze ho potrebujete do 1.11. k narozeniám a bylo Vám naspáno, že to neni reálné a Vy jste nesdělil zda to vadí či nevadí deštník Vám odeslán nebyl. Nemůžeme vědět zda ho bude chtít či nikoliv.

Komu:
    [email protected]

Re: informace k objednávce

Já jsem objednávku nezrušil!!!! Pouze jsem manželku informoval, že bude později!!!

Ing. Karel Bidlo

[email protected]
    +420 602 402 891

Komu: obchodník "DD" PROMA CB <[email protected]>
    Datum: 9. 11. 2017 8:33:11

Pane Procházko,

včera uplynula od vašeho sdělení již druhá středa. Minule jsem vás požádal o pravdivou informaci o stavu jejího vyřízení.
    Od: PROMA CB <[email protected]>
    Komu: Karel
    Datum: 3. 11. 2017 8:46:34
    Předmět: Re: informace k objednávce

dne 30.10. Vám bylo psáno že to reálné není že nejdřív ve středu.

Komu: PROMA CB <[email protected]>
    Datum: 3. 11. 2017 8:44:58
    Předmět: Re: informace k objednávce

Dobrý den, je pátek, dost velký trapas s dárkem a žádná informace o stavu vyřízení objednávky. Prosím pravdivou informaci!!!!
    Od: PROMA CB <[email protected]>
    Komu: [email protected]
    Datum: 30. 10. 2017 8:02:41
    Předmět: informace k objednávce

bohužel to reálné není nejdříve u Vás deštník může být ve středu.

Pro pořádek uvádím že se jednalo o středu 1.11.2017 a nebyl tak důvod pro rušení objednávky z mé strany. Současně jsem manželce řekl, že bude co nejdříve. Navíc bylo zboží uvedeno skladem v obchodě.
    V inkriminovaném období jsem dělal několik nákupů přes internet a všechny (objednané po 29.10.2017) došly do 3 dnů nebo při osobním odběru byly ještě v den objednání.

• Rychlost žádné čekáni