Obchod nabízí na svých stránkách bonux 3v1 magnólie 60 dávek...objednala jsem s tím že uvádí že produkt je SKLADEM...po cca týdnu objednávku zrušili z důvodu vyprodání ....podívala jsem se proto co uvádí na svých stránkách a stále tam byl produkt SKLADEM

Dobrý den paní Hano
    produkt bonux 3v1 magnólie 60 dávek máme momentálně v menším balení kde není možné dodržet cenu za Vámi objednané zboží a tudíž jsme tuto objednávku nemohli expedovat. O tomto faktu jste již byla informovaná přes e-mail.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Vše proběhlo v pořádku - obchod doporučuji .

• žádná
    • neobjednávejte!!!
    • nefukční telefon

Neseriozní firma, stejná jako tvzbozi ( stejný majitel), nereagují, reklamace nevyřizuji POZOR!! Hlášeno na ČOI, budu dávat k soudu!

Dobrý den
    prosíme o číslo objednávky , abychom mohli zmíněnou reklamaci vyřídit k Vaší spokojenosti

• objednano 14 dni a reakce obchodu zadna,telefony vypnuty

Dobrý den
    kolegyně s Vámi opakovaně telefonicky komunikovala a pak jste přestala brát telefon .
    Vaší reakci absolutně nechápeme.

• po zrušení objednávky se mi telefonicky ozvali a zboží nabídli, že je již skladem
    • všechny telefony byly nedostupné
    • na webu byla následně stránka s daným zbožím nedostupná
    • pod jedním telefonním číslem figurovalo několik internetových obchodů
    • po zrušení objednávky z mé strany obchod nijak nereagoval, nezávisle na tomto zrušení mi byl zaslán e-mail o zrušení objednávky ze strany obchodu

obchod se mi jeví jako nespolehlivý

Dobrý den
    Vaše objednávka nemohla být vyřízena jelikož De Gusto Odšťavňovací mlýnek na ovoce OM51 je momentálně vyprodaný . O tomto faktu jste již byla informovaná přes e-mail.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Spokojenost

Vše ok. :-)

Děkujeme :)

• byl to můj první nákup tak prozatím spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky

• snad cena
    • obchod nekomunikuje, objednal jsem zboží s osobním odběrem, a faktuře byla dobírka a platba předem.

Nedoporučuji, odpověď na email po 6 dnech, kdy zrušily dobírku, ale platbu předem požadovali i když jsem zadal platbu při převzetí.
    Telefon který je na stránkách uvedený nikdo nezvedá.

• Ke zboží nebyl dodán návod, zvláště dobijeni baterie nás zajímá. Český návod jsme urgovali, dosud nebyl zaslán.

• K VÝŠE CENY VYSOKÁ DOBÍRKA

• Komunikacia
    • Nizke ceny

V jeden vecer som si objednala tovar, hnes dostala automaticku odpoved, rano bola objednvka spracovana, pripravena na export a na dalsi den som dostala mail, ze ke moj balik expedovany, uz si presne nespominam ci som dostala tovar este v ten den alebo az na druhy, v kazdom pripade informovali ma o vsetkom, ci s mojou objednvkou robili...nadmieru spokojna

• Delsi doba doruceni
  • NEDOPORUČUJI!!! Došlo pouze potvrzení objednávky, za 2dny odkaz na přepravce a pak už jen čekání a čekání. Objednávala jsem 30.11., tedy žádný nákup na poslední chvíli před Vánocemi. Neodpovídali na maily, telefony nezvedali a další den je pro jistotu vypnuli úplně. Po cca 10 dnech najednou sms, že se zásilka doručuje, tak si to milí "obchodníci"
    strčte n ě k a m! Zařídila jsem si jinde - za takové jednání se styďte!!!

• Promtné vybavenie objednávky.

• Dvacet dní vyřizují objednávku, aby ji týden před Vánocemi stornovali z důvodu jejího nevyřízení. Prostě banda nespolehlivých kašparů. Nevěřil jsem svým očím.

Vyhnout se obloukem a jít do jiného e-shopu.

Nejde se dovolat na žádné jimi uvedené tel. č. jedno dokonce neexistovalo. Vypadá to velmi nedůvěryhodně!

• Po třech měsících chci zboží reklamovat , ale to zřejmě není možné. Obchod vůbec nereaguje . Nikdy více bych zde nenakoupil.

Nedoporučuji