pouze prekupnik bez nejakeho skladu , po objednavce teprve nekde zacal shanet, kde by zbozi nakoupil a zkusil dodat. To se mu do teto doby nepodarilo a uz nepodari . Musel jsem nakonec objednat jinde.

Reakce obchodu Degustační bar

Vážený zákazníku,

skladem máme více než 10 000 lahví. Produkt, který jste si objednal byla limitovaná série, která byla již vyprodána a nelze sehnat. Tento problém jsme spolu telefonicky řešili, upozornili na problém který nastal a ihned stáhli z nabídky. Přejeme hodně štestí při nakupování limitovaných serií a omlouváme se, že jsme vyprodali dříve než někdo jiný.

Tým Degubar.cz

• Ceny zboží ve většině případů levnější než u konkurence.
    • Nepříjemné, arogantní chování při výdeji
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Pracovni doba

• Velký výběr
    • Nepříjemny prodejce.

• Rychlost reakce a komunikace po emailu i sms byla bezvadná, zboží také prvotřídní,
    • co mě ale bohužel naprosto odradilo od jakéhokoli dalšího nakupovaní byla velice nepříjemná až arogantní paní prodavačka přímo na místě. Škoda, už zde nenakoupím.
    • Nabizi zbozi jako skladove i kdyz jej skladem nema.Nechci cekat mesic nez to dorazi.

Byl jsem.
    Objednal jsem.
    Zrusil jsem.
    Priste se vyhnu.

• Své zaměstnance
    • Vychování
    • Označení baru/výdejního místa
    • To, že existuje

Naprosto nezákaznický přístup obsluhy, na úrovni státního úředníka či městského policisty jen vybírajícího peníze a co proboha po mně chcete. Pozdrav a slušná odpověď, proč jako? Do tohodle obchodu již nikdy...

• Comapared to the USA, ceny jsou OK.
    • komunikace vubec nebyly.

Lide v zahranici mohou mit problemy tak ja mam. Ja ani nevim jestlize to bylo zruseno. Psal jem jim dvakrat and nikdo neodpovedel.

• Komunikace, oznaceni, vychování, kratka oteviraci doba, jen jedina a draha moznost kuryra,

Chovani personalu, kdyz prijdu si vyzvednout zasilku a personal je pritomen a o necem se bavi na baru, zatukam (byt mimo oteviraci dobu, ktera je 16-20) a pan ktery se opiral o bar prijde a misto toho aby pan prisel otevrel a zeptal se co potrebuji na me kejvne hlavou stylem "co chci co otravuji" a chce se doruzimavit pres sklo, tak na nej hulákám pres sklo ze bych si rad vyzvedl flasku, nacez zakrouti hlavou zatuka prstem na otvoracku a bezeslova se otoci a odejde. Jako fakt??? Tak naschle, ano je moje chyba ze me nenapadlo ze maji v pres den zavreno , ale chovani a misto kde se ma zbozi vydavat...podruhy se na santosku nepotahnu, a nabidka ze mi ji za 150 dovezete nejakym vselijakym kurem ? Jako vazne

• Velký výběr a dobré ceny.
    • Zboží dorazilo bez originálních krabic, špatně zabalené, zaprášené a bylo silně cítit po kouři. Dělalo to na mne dojem, že zboží bylo vystaveno někde na zakouřeném baru. Kupoval jsem více než 10 lahví dražšího alkoholu, takže to nebyla náhoda.

Pokud zboží chcete použít jako dárek, tak nákup tady nedoporučuji. Pokud je vám jedno, jak bude vypadat lahev a jde vám jen o obsah, tak nakoupíte za dobrou cenu.