Špatná komunikace.

Dobrý den

není nám zřejmé paní Pospíchalové v čem proběhla špatná komunikace. Vaše objednávka byla zadána platbou převodem, odeslali jsme Vám tedy potvrzení objednávky a podklady k platbě. Zásilka byla odeslána ihned po zaplacení, byl odeslán email o odeslání a vše další šlo již přes dopravce. Další info bylo odesláno od přepravce s informací o podání zásilky, převzetí zásilky a doručením na Vámi vybranou pobočku.

Na svých stránkách měli zboží, které nedovedli dodat, protože ho neměli v dané velikosti.

Dobrý den pane Vystavěli,

děkujeme za Vaši reakci. Bundu jste si fyzicky u nás na prodejně prohlédl. Sám jste nás upozornil na to , že výroba změnila u standardně drženého bombru zipy na kapsách místo cvočku. Střih i materiál je shodný. Nevíme, proč jste si bundu objednal, i když jste viděl provedení, vyzkoušel jste, dostal jste informaci k novému provedení a zipy na kapsách Vám nevyhovovaly.

Nově jsme pro dvě nově dodané velikosti bundy vytvořili novou položku, aby bylo jasné nové provedení zipů na kapsách. Oprava online během 30minut není bohužel z naší strany proveditelná.

Hezký den, decided.cz

Pokud uplatňujete slevy, pohlídejte si, že jsou uplatněny i v online platbě.

Reakce obchodu Decided.cz

Dobrý den paní Vlasáková, problém bohužel není na naší straně ale na straně Go-pay brány. S kolegou s IT se snažíme řešit. Pokud kombinujete v košíku zlevněné a nezlevněné zboží, přidáte si další akční slevu, je bohužel systém go pay brány přetížen a není schopen správně spočítat. Při vystavování faktury je skladový systém schopnější. Ve Vašem případě jsme tedy poslali zásilku na dobírku bez dobírečného. Doporučujeme tedy v případě kombinace několika slev platbu u go pay zkontrolovat a případně vybrat platbu na dobírku.
    Při Vaší vratce zboží vracíme jen částku, která byla skutečně zaplacena po slevě a ne více.
    decided.cz

• Dlouhá doba dodání
    • Neposkytnutí sledovacího čísla zásilky
    • Zásilka ani po 10 dnech od odeslání nedorazila

Reakce obchodu Decided.cz

Vážený zákazníku, objednávka byla odeslána ihned druhý den po objednání. Zásilka ležela na Vaší poště, č.zásilky jsme sdělili ihned po Vaší informaci, že nedorazila. Doporučujeme proto ve Vašem případě zvolit jiného přepravce nebo stížnost napsat na Českou poštu.

Lenka Hajšmanová decided.cz