Nelze prezentovat zboží a nemít jej k dispozici.

Reakce obchodu Debonaire

Vážená paní Rebejová,
    objednala jste si šál s ručně zhotovenou krajkou, který měl uvedenou dostupnost 1 týden, navíc v době dovolené, kdy nebylo možné šál obratem vyrobit. Informace o průběhu dovolené byla uvedena mimojiné i přímo v sekci šálů. Velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení, neboť většina našich výrobků je zhotovována přímo na míry zákazníků a tudíž nemohou být skladem. Ručně zhotovené krajky na šálech jsou velmi pracné a časově náročné, vyrábíme je také přímo pro konkrétního zákazníka. Děkuji za pochopení, Ing. Milena Jelínková

• botky co jsem objednala dle mého neodpovídají uváděné velikosti a ještě jsou velmi úzké takže jsme se do nich nevešly.

Vracet zboží nebudu protože na to nemám čas ale boty byly extrémně úzké, nevím jaká nožka by se do nich vešla

Reakce obchodu Debonaire

Velice nás mrzí Vaše hodnocení, kde nedoporučujete celý náš obchod. Jsme výrobci tylových sukní na míru, jejichž kvalita, padnutí a spokojenost zákazníků jsou pro nás stěžejní. Cvičky přeprodáváme a připomínku k velikosti výrobci sdělíme.