Bohužel i přes to, že je zboží skladem, čeká se velmi dlouho.

130kc za In-Time abych zboží měla do 3dnu už to bude týden a zboží nikde a ani informace od dopravce jestli zboží již přebral nebo ne..

• snadné kontaktování přes telefon
    • rychlé podání informací
    • Dražší doprava

Rychlé a jasné info a dodání. Moc doporučuji. Máme od nich sedací vak již 5 let a teď jsem dokupovala náplň.

• Kvalitní zboží, dobře vypadá, přesně podle představ.
    • Trošku delší čas doručení, než bych čekala, ale bylo to po Vánocích, tak se to dá pochopit.
    • pelíšek je špatný,pes na něj nemůže vylézt,je jako na moři, bojí se ho
    • hodnotím pelech,né obchod

Reakce obchodu Day dream

Dobrý den, je nám líto, že pejsek měl problémy s užíváním pelíšku. Pro tyto případy jsme rádi, když nás zákazník kontaktuje a my mu můžeme poradit, jak s takovou situací naložit. Občas se stane, že se některý z pejsků pelechu "bojí" - kuličky se mu rozjíždí pod nohami a je celkově "nestabilní". V 99% případů to ale během několika dní odezní a pejsci používají nadále pelech s nadšením. Pokud máte s používáním pelíšku jakékoliv problémy, prosím kontaktujte nás. :-)

Skvělý přístup k zákazníkovi. Vřele doporučuji.

• Rychlé vyřízení
    • Podrobné informace o produktech

• hezké stránky, neskutečně milá komunikace
    • skvěly poměr cena-kvalita
    • super vak

neexistuje

• Při konkrétním dotazu na výrobek, okamzitá odezva
    • bezvadná komunikace

Při dotazu na výrobek co nebylo v popisu do 20 minut odpověď a to bylo šest hodin večer. Těch dotazů pak bylo více, perfektní komunikace a ochota.

• Skvělá komunikace, vaky vypadají luxusně a děti budou nadšené, až jim vaky Ježíšek nadělí :)

S komunikací s DreamDay jsem nadšená a určitě je doporučuji :)

Objednali jsme špatnou velikost pelechu pro psa. Day Dream velmi ochotně pomohl při vrácení a nabídl další možnosti, včetně vlastních zkušeností.

Splnilo očekávání

• Rychlé dodání,pytel vypadá kvalitně a krásná a neobvyklá látka.
    • Rozměry pytle neodpovídají údajným,každá strana je pi premereni o 8 cm kratší.Zásadní vliv to nemá,ale na delším pytli se.prostě lépe sedí.

Reakce obchodu Day dream

Celková velikost vaku odpovídá uvedeným rozměrům. Vak má trojí prošití, čímž vzniká širší lem po celém jeho obvodu. Lem je cca 4cm široký, tím pádem pak "vnitřní" rozměr vaku s náplní při přeměření bude až o cca 8cm menší. Na přání můžeme samozřejmě ušít i vak nadstandardních rozměrů, tak aby velikost vyhovala i xxl postavám. ☺

• Velmi vstřícný přístup k zákazníkům

• sedací vak naprosto úžasný,kvalitní a výhoda-výdejní místo v blízkosti bydliště,paní velmi ochotná a skvělá komunikace

• Velmi ochotny pristup,rychle dodani

• ochota,pružnost

• kvalitní a designově pěkné zboží

velmi příjemný nákup, který splnil veškerá očekávání

• Nedostatecna nabidka dopravce. In time doprava prijala balik 24.11 a privezli bez predchoziho aviza (sms o doruceni prisla na telefon 2 hodiny pred dorucenim) v sobotu, kdy jsem byla mimo domov na cely vikend.

Reakce obchodu Day dream

Omlouváme se za dopravce, ale nesjme úplně 100% schopni ovlivnit kvalitu a rychlost dodání. Ale snažíme se.

• dobré ceny

dobré ceny, příjemný osobní přístup