rychlé doručení, přehledný shop. Produkty mnou nakoupené byly kvalitní

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, e-shop je přehledně rozdělen do kategorií a velkým pomocníkem je i vyhledávač. Rychlost dodání je pro nás prioritou.

• rychlá doprava

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, objednávky se snažíme vyřídit do 24 hodin od doručení.

• Obrovský výběr úžasných potřeb pro výtvarníky - profesionály i amatéry

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme, stále doplňujeme sortiment, aby si každý kreativec, výtvarník nebo ten, kdo chce jen tvořit pro radost, vybral. Užijte si tvoření.

• krásné produkty
    • fimo není staré

velká spokojenost

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, produkty, které neodpovídají standardu u nás neprodáváme. Fimo naskladňujeme průběžně v menších množstvích, abychom udrželi kvalitu.

Rychlé, bezproblémové doručení, děkuji.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, objednávky vyřizujeme co nejrychleji.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, objednávky se snažíme vyřídit do 24 hodin od doručení.

• rychlost, ochota pomoci s výběrem

ráda a často se vracím

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za recenzi, vždy Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného produktu, protože víme, že zorientovat se v tak široké nabídce produktů, není někdy jednoduché.

• Rychle
    • Dárek k nákupu
    • Milá obsluha

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme, objednávky vyřizujeme do 24 hodin od doručení a dárek je poděkováním za Váš nákup.

Jsem spokojen.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojen se službami, které našim zákazníkům poskytujeme.

• Sortiment
    • Ceny
    • Kvalita

Velmi oceňuji výběr zboží, jsou jediný obchod co měl to, co jsem potřebovala. V ostatních obchodech buď neměli, nebo byl produkt nevyhovující.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Dobrý den, jsme rádi, že jste našla to, co jste potřebovala. Naším cílem je mít ke každé výtvarné nebo kreativní technice nejen materiál ale i pomůcky pro jeho zpracování.

• Ako vždy zásielka odoslaná okamžite
    • dobre zabalená
    • rýchle dodanie

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme, Vaše hodnocení přesně kopíruje naši snahu o dobrý zákaznický servis.

• Objednala jsem již po několikáté a objednávka vždy rychle a v pořádku dorazila.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme, snažíme se naše služby zákazníkům držet standardně na vysoké úrovni.

• Rychlé dodání.
    • Skvěle zabalené.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, po obdržení objednávky odesíláme do 24 hodin a na balení si dáváme záležet, aby se zboží při přepravě nepoškodilo.

Dobrá cena, široký sortiment.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, máme v e-shopu zastoupeny téměř všechny výtvarné techniky.

• Našel jsem to co jsem potřeboval

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Máme v e-shopu přes 12 000 produktů, jsme rádi, že jsme měli to, co pro Vás bylo důležité.

Vyřízení objednávky obratem a rychlé doručení

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, rychlost odeslání objednávky je naší prioritou a daří se to i dopravcům, se kterými spolupracujeme.

Už dlouhé roky v tomto obchodě nakupuji a jsem vždycky moc spokojená s nákupy. Mají velký výběr zboží, výborně se s prodávajícími komunikuje a jsou vstřícné. Mám s nimi i osobní zkušenost se setkáními na prodejních výstavách v Ostravě.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za Vaši recenzi, jsme moc rádi, že jste naší stálou zákaznicí a náš servis pro zákazníky je dlouhodobě uživatelsky přívětivý. Rádi se s Vámi opět potkáme na výstavě, je to skvělé místo pro osobní setkávání.

s Davonou jsem již léta spokojena, skvělé věci na tvoření, rychlé dodání, spolupráce jedna báseň

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za tak skvělou recenci. Jsme moc rádi, když se k nám zákazníci vrací, protože jsou u nás spokojení.

• Celkem rychlé dodání

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, expedujeme do 24 hodin od objednání.

Vše bez problémů

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že vše proběhlo bez komplikací.