• Neodpovídá obrázkům, byl jsem zklamaný.

Z E-shopu jsem objednávala zboží, které mi doposud nebylo doručeno. Doba dodání by se však dala pochopit do té chvíle, než mě kontaktovala na mé telefonní číslo paní, která mě informovala o tom, že moje objednávka s mými údaji, telefonním číslem, moji adresou byla předána jiné osobě.
    Pro mě velké zklamání tohoto E-shopu, kdy určitě znovu nenakoupím, ani nemohu doporučit.

Doručené zboží bylo ve zcela neodpovídající kvalitě. Objednal jsem měděnou fólii – ta se používá například na tepání apod. Když vám dojde pomačkaná, jak z toho máte vyrobit něco pěkného? Pomačkaná je určitě už z obchodu. Zabalená byla dobře. Zboží nepoužitelné…

• Nelze vyměnit rozbalené zboží

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Dobrý den, Vaše reakce nás překvapila. Naše kolegyně si s Vámi vyměnila mnoho mailu o výběru raznic, včetně informace o cenách a dostupnosti produktů. O tom, že chcete vyměnit zboží, nemáme žádnou písemnou zprávu. Špačková

• Nepresne informacie pri produktoch. neprisiel mi tovar, o aky som mala zaujem.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Objednávala jste si pouze raznici číslo 1790016 ovál s uvedenými rozměry 1,6x1,2cm. Což odpovídá. Nevím tedy jak mohli být údaje nepřesné. Alena Špačková

• velkoobchod
    • nepružný přístup, jakékoliv změny v objednávce jsou bohužel neakceptovatelné a neproveditelné

• Po obdržení zboží a vybaleni jsem zjistila že je věc co jsem objednala jinak veliká než jsem chtěla a ještě byl poničeny obal. Když jsem volala zpět ze dodali jinou velikost jestli ji mohu vyměnit u nich v obchodě nenapadlo mě nahlásit ze má poškozený obal a kdyz jsem věc chtěla vrátit tak mi ještě strhli 20% zato ze uz od nich to přišlo poničené.

Majitelka si neumí vážit zákazníků jde ji hlavně o zisk nic jiného ji nezajima

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. V případě,že obdržíte zboží poškozené, je nutné zboží reklamavovat podle obchodních podmínek, což jste bohužel neučinila. Pouze jste zboží chtěla vrátit, na což máte samozřejmě nárok. Ale je potřeba vrátit nepoškozené a neopotřebené a v původní obalu. Proto jsme Vám nabídli možnost vrácení zboží zpět se srážkou, tak abychom produkt mohli prodat jako bazarový produkt. Ani tato varianta pro Vás nebyla zajímavá. Váš požadavek byl, abychom mi převzali zboží zpět za plnou cenu, které jste si vyzkoušela a nelíbil se Vám. Bohužel již zboží nebylo v originálním balení. Alena Špačková

• NEVÍM
    • 10 háčku za poštovné 100kč nechápu, jiná možnost nebyla

• široký sortiment
    • Naúčtovali dopravné kurýrem v případě dodání zásilky za téměř 3,000,- Kč.
    • Absolutní neochota tuto chybu uznat a vykompenzovat.

Dle mého názoru neférový a neochotný obchodník ve srovnání s konkurenčními e-shopy.

• Nutnost nakoupit nad 300 CZK a to i přes to, že si sama hradím poštovné

Doporučím jim vybrat si obchod, který Vás nenutí koupit zboží které nechcete

• lzive fotografie na webových strankach
    • lzivy popis produktu

musite nakoupit alespoň za 300,-!!!proc?
    nabizeji něco, co ve skutecnosti vypada jinak
    kvalita nabizeneho zboží
    uz bych nikdy nic neobjednala
    jsou ohodne drazsi nez ostatní internetove obchody

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za Vaši reakci, moc nás mrzí, že nejste spokojená. Škoda, že nevíme, u kterého produktu neodpovídal popis a fotografie. Pokud by jste nám napsala, mohli bychom popis produktu změnit a opravit fotografii, aby nebyli zklamaní další klienti.

• Šablony měly menší rozměry, než bylo uvedeno v nabídce.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme velice za Vaší recenzi. Mrzí nás, že se údaje u šablony na textil lišily. Naším krédem je co nejpřesnější popis, ale občas i u nás dojde k omylu. Je škoda, že nemáme více pozorných klientů, ochotných nás upozornit na podobné odchylky. Tyto šablony prodáváme již více jak 4 roky a zatím nás bohužel na chybu v rozměrech neupozornil. Po Vašem telefonickém upozornění jsme ihned popis napravili a nabídli jsme Vám možnost vrácení zboží.

• Žádné
    • Špatné vedení...vyměnit

Nedoporučuji

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za zprávu od Vás, že o zboží již nemáte zájem, protože přes mail jste s námi nekomunikoval. Vaší objednávku na jedny nůžky za 57,- tedy rušíme. Máme uvedeno v obchodních podmínkách, že objednávky v hodnotě pod 300,- Kč neposíláme na dobírku. Většina takových objednávek se nám v minulosti vrátila, protože zákazník mezitím sehnal zboží v běžném obchodě a dobírku pak logicky odmítl. Dopravní společnost však od nás i tak požaduje úhradu dopravních nákladů. Snažili jsme se Vás informovat mailem a požádat Vás o platbu předem, pokud máte o nůžky opravdu zájem, ale první zprávu od Vás od 18tého prosince máme až nyní.

• Zbytečný manipulační poplatek.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za Vaší recenzi, manipulační poplatek účtujeme jen na objednávky v hodnotě pod 300,- Kč.

• Zboží které jsem jinde nenašel
    • Inzeruje co nemá

Inzeruje zboží které nemá skladem a přitom uvádí na stránkách že je k dispozici.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Dobrý den, děkujeme velice za Vaší připomínku. Moc nás mrzí, že jsme nemohli pokrýt Vaší objednávku na stojan na spreje, který se nám na e-shop přenesl omylem a opravdu nebyl skladem. O nedostupnosti jsme Vás obratem informovali. S ohledem na specifičnost a výjimečnost Vaší zakázky jsme Vám nemohli bohužel nabídnout ani náhradní řešení. Mrzí nás to.
    Naprostou většinu všeho inzerovaného zboží máme skladem, protože se nám skladová dostupnost přenáší přímo z našeho skladového hospodářství na e-shop a systém on-line zohledňuje i všechny přijaté zakázky.

Jako maloobchodní prodejna jsme byli s nákupem spokojeni ale doporučovat vás svým zákaznákům a přátelům nemůžeme. Vaše zboží ale svým zákazníkům a přátelům rádi nabídneme popř. objednáme. Zboží se nám prodává dobře a určitě budeme dále objednávat. S pozdravem Tichá Yvona

• vymezení objednávky penězi

• Zboží dorazilo v pořádku, nepříjemné překvapení mě čekalo po rozbalení, kdy bylo zboží velmi cítit plísní a sklepem a síť byla dokonce trochu plísní napadena a bylo nutné ji řádně vyprat.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme velice za reakci a mrzí nás komplikace, které jste s naším balíčkem měla. Není bohužel v našich silách rozbalit každý produkt, který k nám dorazí. Plíseň na zboží by měla být důvodem k reklamaci a zboží jste nám mohla zaslat zpět. Omlouváme se za komplikace a nepříjemnosti.

• příznivé ceny
    • nekvalitní nepoužitelné zboží!

Formy na výrobu svíček naprosto nepoužitelné. Přestože jsem do nich lila vosk o teplotě 80°C, jak bylo předepsáno, umělá hmota formičky se začala tavit a hmota na ucpání se rozpustila, vosk vytekl a formička je zdeformovaná. Takto si skutečně nepředstavuji formu na výrobu svíček! Z čeho to proboha vyrábí? A jak může Davona tenhle kšunt prodávat? :-/

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s našimi formami. S formami pracuje naše kolegyně Katka Balíčková Kopecká při přípravě návodů na blog a také je používá na svých kurzech a nikdy se jí žádná forma neroztekla. Obávám se, že váš vosk měl mnohem vyšší teplotu, než jaká je doporučena. O tom by vypovídal i fakt, že se Vám rozpustila dokonce i hmota na ucpání otvoru.
    Naše lektorka Katka Vám nabízí, že s Vámi velmi ráda nějakou svíčku odlije, abyste si mohla ověřit kvalitu našich forem. Instruktáž by provedla u nás na prodejně v Králově Dvoře. Tuto nabídku Vám posíláme i na Váš mail, který jste uvedla v objednávce.

• zboží nabízí a přitom nemá skladem

obchod nabízí zboží, které nemá skladem

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Náš e-shop je napojen přímo na naše účetnictví. Při uzavírání objednávky se v košíku zobrazuje informace o skladové dostupnosti. U zboží, které je na objednání vždy komunikujeme se zákazníkem e-mailem, abychom upřesnili termín dodání a poskytli možnost k případným úpravám objednávky.