• Nabídl mi dvoucestný imobilizér za výhodnější cenu, než výrobce, ačkoliv výrobce tlačí na distributory, aby drželi nastavenou cenu.

• - nízká cena
    • - vyzvednutí zdarma
    • - o žádných nevím

- nízká cena
    - vyzvednutí zdarma

• NEVÍ CO MAJÍ DOOPRAVDY SKLADEM A CO NE. Mají v tom chaos, na který doplatí odběratel (ale o toho tady jde až v poslední řadě, ne?)

zboží, které mělo být skladem
    proto jsem tento díl objednával(cena 420Kč vč.dopr.), nakonec skladem vůbec nebylo. Až po urgenci mi bylo dáno na vědomí, že k nim dorazí nejdříve 10.3.(objednáno 1.3.2017). Nakonec další upřesnění termínu až na 18.3. . Skutečně dorazilo 17.3.!!!! Náhradní díl, který je skladem!!!! Kdybych objednal originální díl přímo z USA na www.Rockauto za 7.8$ + poštovné, bylo by to rychlejší a cenově cca stejné.
    Díl jsem nakonec objednal od polského dodavatele (a do druhého dne za 520 Kč).
    Takže mi jejich díl bude ležet skladem a bude čekat na další upotřebení.
    Ale BACHA!!!!dodací lhůta u dílu řízení, který je skladem TRVÁ 17 DNÍ.
    DĚKUJI ALE OPRAVDU SI NEMOHU DOVOLIT NECHAT ZÁKAZNÍKOVI ROZEBRANÉ VOZIDLO TAK DLOUHO A TO JEŠTĚ U DÍLU, KTERÝ JE SKLADEM.
    N E D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• výdejní místo je úplně tragický, nepopsaný, na webu nemaj žádnej telefon.. nebrat

• Hrozne vydejni misto

• Nízké ceny, osobní vyzvednutí.
    • O ničem nevím.

Určitě kvituji, že když mají napsáno skladem, skutečně zboží dodají do dvou dní. Komunikace taky výborná, obchod doporučuji.

• Ma prodejnu v Praze
    • Spatna kvalita zbozi i komunikace.

Slabota

• Osobní odběr zdarma
    • Nízké ceny (Až o polovinu levnější než u Auto Kelly za stejný díl)

• objednavka z domova

doporucuji objednani v klidu zdomova,ocenuji rychlost vyrizeni a doruceni do zasilkovny

• Výdejna v Praze
    • Výdejna v půjčovně lyží, v sezóně jsou tam velké fronty, dlouho se čeká. Nejedná se o sklad autodílů, jak jsem se zprvu mylně domníval.

• -skladové zásoby neodpovídají skutečnosti
    • -komunikace s obchodem nic moc

Po týdnu od potvrzení objednávky, jsem se sama musela dotazovat, v jakém stavu je má objednávka a zda je zboží vůbec skladem. odpověděli sice obratem, že se omlouvají, ale že zboží skladem není. Vůbec nebylo zřejmé, zda ho dodají později nebo už vůbec. Takže další zdlouhavé dotazování. Zboží již nebude a náhradní možnost mi nenabídli.

• Nehledá se snadno výdejní místo. Není dobře označeno.

• velký výběr výrobků
    • zajímavé ceny

zkuste a vyzkoušejte

• Zboží bylo v době objednání označeno skladem u výrobce a pak se dozvím, že se nevyrábí. A když jsem dostal email, tak už na webu bylo zboží označeno jako nedostupné. Tak jsem objednal u jiného eshopu a pneu byla obratem!!!

Nevěřit na údaj Stav skladem.

• Rychlé dodání na odběrné místo.
    • Autobaterie byla dodána zcela vybitá!!
    • Nelze platit kartou.

• jako WEB obchod
    • NE

Mírně vázla komunikace (telefon nula) - pouze mailem a z asi pochopitelných důvodů ne pružně, neboť asi nikdo z nás stále nesedí na NETu

• Neprehlednost web stranek - probihala rekonstrukce
    • Nedodal vše objednané