Bezproblémový obchod. Doporučuji.

• Špatná komunikace
    • Není na ně nikde telefon

Objednala jsem telefon , který jsem rovnou zaplatila . A oni mi to poslali na dobírku .Tak jsem je prosila v pondělí ať změní dobírku ,že jsem zaplatila .Ani do pátku nebyli schopni změnit u dopravců .Tak jsem to zrušila na mobil jsem spěchala ! Komunikace s nimi hrozná číslo na ně nikde není k dohledání a komunikace s paní přes mail příšerná . Když už jsem se dočkala odpovědi tak mi paní napsala že jsem balík nevyzvedla - no ne asi když po mě chtěli znovu peníze i přesto že to bylo zaplacené .Obchod opravdu nedoporučuji !! Už bych si tam nikdy nic neobjednala ! Doufejme že peníze mi brzy vrátí .

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí vzniklá situace. Komunikovali jsme s vámi na denní bázi, odpověděli jsme pravidelně na všechny vaše otázky. K zásilce můžeme však poskytnout pouze takové informace, jaké nám poskytne přepravce, protože od momentu kdy balík převezme do přepravy je zodpovědný za jeho správné a včasné doručení. Platba za zboží vám byla vrácena podle dohody, věříme, že se taková situace více opakovat nebude ani u jiných zákazníků. Budeme se snažit o odstranění takových chyb. Děkujeme za vaši recenzi a přejeme vše dobré zejména v těchto časech.

• Zboží přišlo poškozené, dnes jsme odeslali k reklamaci. Velké překvapení k narozeninám

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí vzniklá situace. Zboží se někdy může poškodit iv přepravě jako tomu bylo i v tomto případě, proto doporučujeme zákazníkům zkontrolovat vždy zboží ihned po doručení abychom případnou reklamaci mohli co nejdříve dořešit ke spokojenosti. Děkujeme za váš nákup.

• Rychlé dodání.

• Jedná se můj první nákup, zboží bylo doručeno v pořádku.
    • Není mi známa.

Dorporučuji.

• Spolehlivý

Rychlé dodání zboží

• Veliká spokojenost.

delší dodání ale jinak super

S lidmi od vás se kterými jsem komunikoval byli laskaví a ochotní.

• Mají obaly i na starší modely

V Havířově máte dvě příšerné prodavačky, to že mi první sklo přišlo prasklé nevadí, ale musel jsem platit 2x

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za doručení poškozeného zboží, no v případě skleněných fólií jde o křehké zboží u kterého se může stát, že se v přepravě poškodí. Co se týče duplicitní platby evidujeme pouze jednu objednávku a jednu platbu. V případě potřeby se na nás můžete obrátit na [email protected]
    DATES MOBILE, s.r.o.

• Má zboží, které není možné koupit kamenných prodejnách, alespoň mně se to nepodařilo.
    • Nevím o žádné

• Rychlost a spolehlivost
    • _

• Perfektní jednání.

• Klamání spotřebitele

Na můj dotaz zda je zboží skladem mi bylo odpovězeno ANO je skladem!
    Následně po několika dnech mi bylo zdělěleno,že už zboží nemají!!!
    Připadá mi,že vůbec nevědí co mají na skladě.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, v době vaší otázky jsme zboží skladem skutečně měli, vyprodalo se však v průběhu krátkého času a vaše objednávka přišla až později. Věříme, že chápete, že zboží máme pouze v omezeném množství a objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém nám přijdou. Pokud nám za krátkou dobu přijde více objednávek než máme kusů skladem, neumíme bohužel vyhovět všem zákazníkům. Děkujeme za pochopení a za vaši recenzi.

Jsem spokojen.

• řekl bych: nekomunikace

Názor si stále ještě tvořím, protože zboží stál e nemám, tedy nevím, v jakém bude stavu apod. Ale poslali to přes DPD "nějak mimo systém", číslo zásilky DPD vůbec neznalo. Na dotaz, kde je zboží, neodpověděli (ani Date Mobile, ani DPD)... Včera najednou, bez předchozí SMS či mailu volal z neznámého čísla šofér DPD, že to veze a je za minutu u mě: 12:30 - já, samozřejmě, v práci. Domluvili jsme se na 17:30...no už nepřijel a na zprávy nereagoval. Dnes zatím taky nic... Takže od objednávky 12 dnů, zboží nikde, komunikace nula...a teď to má člověk zhodnotit...?

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, bohužiaľ v danom období mali prepravné spoločnosti problémy s doručovaním balíčkov, zásielok bolo veľké množstvo a tak sa termíny na doručenie natiahli na dlhšiu dobu, čo sa stalo aj vo vašom prípade. Balíček vám bol doručený síce s oneskorením, za čo sa ospravedlňujeme, no veríme, že danú situáciu dokážete pochopiť a s tovarom ste spokojný.

• Krátká doba doručení od objednávky. Spolehlivost

Zboží objednáno+zaplaceno 29.4., dnes je 11.5.a stále nic. Komunikace je pomalá a za téměř týden jsem se nedozvěděl nic nového o zásilce, kam tedy zmizela. Chybí mi prozákaznický přístup.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, tovar sme vám odoslali ihneď na druhý deň tzn. dňa 30.04.2020, bohužiaľ v danom období mali prepravné spoločnosti problémy s doručovaním balíčkov, zásielok bolo veľké množstvo a tak sa termíny na doručenie natiahli na dlhšiu dobu, čo sa stalo aj vo vašom prípade. Každopádne sme vám ihneď po vrátení tovaru vrátili platbu za objednávku.
    Ďakujeme za váš nákup, DATES MOBILE, s.r.o.

Vše OK,