• Rychlé jednání od objednání zboží po doručení

• Dobré ceny
    • Informace o stavu objednávky

Vše v naprostém pořádku.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychle informovali o tom, že poslední kus co mají na skladě je poničený. Nabídli alternativu

Po 3 dnech po objednání jsem dostal info: "objednané zboží nemáme skladem a nevíme vám jej doručit musíme vámi vytvořenou objednávku č. stornovat. " Proč to máte na netu k objednání? Ztratil jsem drahocený čas, protože uvedená značka docházela a po 3 dnech marného čekání jsem ji již uvedenou značku nesehnal. Dates Mobile nikomu nemohu doporučit, pokud se mu nechci pomstít.

• Absolutní spokojenost. Objednala jsem a zboží dorazilo obratem. Na rozdíl od jiných prodejců, kteří inzerují zboží skladem, dokonce vás ho nechá objednat a pak ani nenapíšou, že ho již nemají.

• Termín a cena
    • žádná

dobrý výběr

• Rychlost,vyborna komunikace

Sem moc spokojena

• rychlé vyřízení objednávky, rychlé dodání

• Vse v poradku, obchod funguje jak ma
    • Za me dobry, nema chybu

Na dotaz k produktu me bylo odpovezeno a zbozi bylo presne ve stavu odpovidajicimu popisu sdelenemu v odpovedi. Jednalo se o novy mobil pouze vybaleny, nikdy nepouzivany. Za me dobry!

• Vánoční dárek doručili v termínu i v časovém tlaku.
    • Asi nekontrolují zboží před expedicí, ochranné sklo má výrobní kaz.

Rychlost, spolehlivost.

Zboží už nebylo na skladě.

Obchod mi bezdůvodně stornoval objednávku.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vaše objednávka byla stornována z důvodu, že jsme objednané zboží neměli skladem my a ani náš dodavatel, o čem jsme vás informovali mailem. Děkujeme však za vaši zkušenost a věříme, že se v budoucnu vrátíte se nákupu na našem webu či prodejně.
    DATES MOBILE

Objednal jsem si dvě stejná pouzdra na telefon. Přišla obě, ale jen jedno bylo to co jsem chtěl. Druhé bylo sice na stejný model, ale jiný modelový rok, takže nesedí otvory pro objektiv fotoaparátu a reproduktor. Místo toho, aby mi napsali že mají už jen jeden kus pouzdra co jsem požadoval, mi poslali druhý úplně k ničemu který šel hned do koše. Mám tedy jedno použitelné pouzdro za cenu dvou. Pouzdra navíc přišla bez obalu, jen vhozená do obálky s bublinkovou fólií uvnitř a obě byla ušpiněná. Web e-shopu je napůl v češtině, napůl ve slovenštině, a nepůsobí moc důvěryhodně. Objednával jsem proto raději na dobírku. I tak trvalo zpracování objednávky týden a půl. Rozhodně můj první a poslední nákup.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, mrzí nás vaše zkušenost se špatně dodaným zbožím. Chyba se mohla samozřejmě stát při balení zboží za co se omlouváme. Situaci samozřejmě víme vyřešit, stačí, když nám napíšete na mail [email protected] a obratem vám zašleme správné pouzdro nebo vrátíme platbu za nesprávné dodané zboží.

• Nikde jsem nezjistil, že zboží bude odesíláno ze Slovenska a následovně jsem musel vyřizovat problémy s dodávkou zboží také na Slovensku. Vlastní komunikaci však hodnotím velmi dobře !

Jediný obchod, který mnou požadované zboží na internetu nabízel a měl na skladě !

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za delší dodací dobu. Věříme, že se zbožím budete spokojeni a bude vám bezproblémově fungovat. Děkujeme za vaši zkušenost a budeme pracovat na zlepšení při dalších nákupech.

• Nízká cena
    • Doprava zdarma.
    • Dlouhá dodací doba.

Nakupoval jsem zde poprvé.Využil jsem nejnižší nabídky.Vše proběhlo v pořádku,nevýhodou je akorát,dlouhá dodací doba,okolo 1 týdne.

• Objednávka mi byla vyřízena a zaslána do 5 dnů.