nabýzi neco co nemají

Reakce obchodu Daruj-darek.cz

Je nám líto, že jsme Vás zklamaly, ale pokud odkaz na zboží vede z článku staršího více než 1 rok, stane se, že daný artikl je již vyprodán. Dostupnost zboží v e-shopu aktualizujeme každý pracovní den. Tým Daruj-dárek.cz

• neaktualizují nabídku

nelze se spolehnout, že vám zboží přijde

Dobrý den Ánďo,
    v našem e-shopu najdete dárky, které jinak koupíte pouze v Itálii a to za vyšší ceny. Zboží si vozíme z Itálie sami a to co nabízíme v e-shopu, máme skutečně skladem, čímž se odlišujeme od většiny e-shopů. Jsme malá firma, já a paní Alena a aktualizaci e-.shopu děláme ručně. Když máme skladem 2 kusy, jako v tomto případě a přes sobotu a neděli jsou prodány 3, tak s lítostí musíme tuto skutečnost oznámit zákazníkovi, jehož objednávka přišla jako poslední, což jste byla v tomto případě vy. Nabídku aktualizujeme v pondělí, co nejdříve. V každém případě je nám vždy líto, když musíme zákazníkovi telefonovat, namísto rychlého odeslání balíčku.
    S úctou Ilona S.

• Nedostatečná aktualizace dostupnosti zboží.

Reakce obchodu Daruj-darek.cz

tato kritika je bohužel pravdivá, moc se omlouváme, ale po vánočním shonu, za který jsme všem našim klientům vděční, se zkrátka vloudila chyba a daný artikl jsme zapoměli stáhnout z e-shopu. Dáváme si teď větší pozor, aby se tato situace neopakovala.
    Tým Daruj-dárek.cz

• Zakoupila jsem medailonek se zvonkohrou ke krtinam pro moji neter, zbozi dorazilo v poradku, ale stribrny andelicek byl kolorovan, mel zlutou svatozar a cervene stuhy, coz na vasi internetove nabidce nebylo poradne videt a celkem vypadal jako "z Vietnamu". Bohuzel uz jsem nestihla zbozi vratit, krtiny byly za tri dny, ale zadnou radost jsem nemela.

Reakce obchodu Daruj-darek.cz

beru, proti gustu žádný dišputát, mně a kolegyni se andílek přesto moc líbí a statistika prodeje prozrazuje, že nejsme samy. Že nebyl čas dárek vyměnit, to nás mrzí, ale výměny zboží provádíme rychle a bezproblémově. Všem, kteří si tento medailonek zakoupili, garantuji, že je vyroben v Itálii, viděla jsem výrobu na vlastní oči.
    Tým Daruj-dárek.cz