• Rychlé dodání zboží a krásně zabalené.

Rychlé doručení, zboží je kvalitní, s ykk metrážovým zipem se dobře pracuje.

• Velký výběr zboží
    • Kvalitní
    • Férové
    • Skvělá komunikace společnosti s zákazníkem

Dobrý den paní Markéto,
    mnohokrát děkujeme za úžasný výčet pozitiv na adresu našeho obchodu. Velmi si Vaší spokojenosti a jejího sdílení vážíme.
    Přejeme Vám hezké a pohodové dny.:-)

Vaše DARRÉ

Objednala som si perkal a vzor je realne krajsi nez na fotke

• Rychlost, kvalita

velká spokojenost, rychlé dodání

• Ochota, rychlost, skvělá komunikace.

Ráda zde nakupují. Kvalitní látky za přijatelné ceny a dáreček v balíčku navíc

• Velký výběr krásných vzorů
    • Rychle vyřízení a ochota řešit vyzvednutí mimo oteviraci dobu

Vřele doporučuji

Spolehlivý, rychlý

Vážení,
    s vaším obchodem mám ty nejlepší zkušenosti. Pomněnky se mi moc líbí, dobře se mi budou šít :-).

Reakce obchodu Darré

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Velmi nás těší, že máte s naším obchodem dobré zkušenosti. Vaší spokojenosti si velmi vážíme a přejeme Vám, aby se šití dařilo.:-)

Pohodové dny Vám přeje
    Vaše DARRÉ

Kvalitní a cenově výhodné zboží, velký výběr,

• Komunikace, rychlost, Vždy úhledně zabalené s dárečkem prostě super se tady nakupuje☺️

Dobrý den paní Adélo,
    mnohokrát děkujeme za milé hodnocení. Velmi si jej vážíme včetně Vaší spokojenosti s nákupem u nás. Budeme se na Vás těšit opět někdy příště.

Hezké dny:-)

• Možnost výběru.

Výběr rychle a v místě,bez doručovacích časů.

• Rychlá objednavka a dodáni
    • I

Komunikace s prodejcem na jedničku, sami se mně ozvali ohledně dopravy. Velká ochota. Balíček přišel krásně zabalený s děkovací nálepkou za nákup, což velmi potěšilo. Během dvou dnů byl balíček doručen.

Reakce obchodu Darré

moc si vážíme Vašeho milého hodnocení. Snažíme se skutečně zákazníkovi vyjít maximálně vstříc, pokud je to v našich silách a máme radost, že si našeho přístupu ceníte.
    Děkujeme za Vaši objednávku. Těší nás, že Vám byla rychle doručena a že jste s nákupem u nás spokojená.:-)

Hezké dny
    Vaše DARRÉ

Zboží pěkně zabalené, takový malý kulturní zážitek

Spolehlivost, kvalita

Rychlé dodání, výborná kvalita zboží, až na poslední objednávku. Někde se ,,zasekla" u dopravce

Reakce obchodu Darré

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mohli jsme díky ní kontaktovat Vás i dopravní službu a zjistit, kde došlo k chybě. Jsme rádi, že nakonec zásilka našla své výdejní místo a je možné ji v pořádku vyzvednout. Zdržení nás pochopitelně mrzí i přesto, že chyba nebyla na naší straně. Děkujeme proto za Vaše milé jednání, shovívavost a trpělivost v průběhu doručování Vašeho balíčku.

S poděkováním a přáním hezkých dní
    Vaše DARRÉ

Kvalitní zboží, rychlé doručení.