První nákup proběhl v pořádku, při druhém přišlo jiné zboží, ale to se může stát. Na mou reklamaci reagovali okamžitě a zaslali správné zboží. Velice solidní jednání, obchod určitě doporučuji.

• Ceny
    • X

• kvalita, příjemná komunikace, vstřícnost a velmi rychlé vyřízení objednávky

vřele doporučuji!

• Super prehľad tovaru, dobrý popis, či je alebo nie je tovar na sklade.
    • žiadne

Super obchod a rýchle doručenie až na Slovensko.

• PĚKNÉ DÁRKY
    • NE

DOPORUČUJI OSTATNÍM,ŠIROKÝ SORTIMENT ZBOŽÍ,FÉROVÉ JEDNÁNÍ

• ryhlé objednání z pohodlí domova

vřele doporučuji

• Zatím zboží nedorazilo. Nemůžu hodnotit.

• veký výběr zboží
    • -

• Hezké zboží
    • méně přehledné stránky

Obchod nabízí velmi hezké zboží. Nakupovala jsem zde náramek a náušnice. S náramkem jsem velmi spokojena, bohužel ne už tak s náušnicemi. Šroubky z náušnic padaly,neplnily tak svůj účel a navíc jedna náušnice měla nalomenou nožičku, která se ihned po odzkoušení náušnice zlomila. Nereklamovala jsem zboží neboť se nejednalo o velkou částku, ale věřím, že bych s reklamací v obchodě uspěla.

Při deklarovaném neúčtování za dopravu při nákupu nad 2 00,- Kč= byla účtovaná.

Reakce obchodu Dárky pro ženy

poštovné máte zdarma nezávisle na výši objednávky. V případě platby dobírkou je Vám účtováno pouze dobírečné ve výši 40 Kč.

OK. Nebyly žádné problémy

Dodací lhůta super, náhrdelník dodán na jiném řetízku sice také stříbrném, ale jiném než ukazuje foto, zpracování náhrdelníku hrůza všude zbytky lepidla z tavné pistole a jak psali tak očko náhrdelníku určitě stříbrné není na obrázku to vypadá mnohem hezčí, přišlo to v poničené krabičce ale za to může pošta. Příště raději kamenný obchod.

Vážená pí. Chalupecká,
    stříbrný řetízek dodáváme vždy dle vyobrazení, pokud jste obdržela jiný model, tak muselo dojít k záměně na skladě - za to se omlouváme, kontaktujte prosím náš zákaznický servis, abychom se s Vámi domluvili na výměně.

Pro lepení šperků se tavná pistole vůbec nepoužívá. Očko náhrdelníku je spojeno s celou základnou a do ní se umístí přívěsek s krystaly Swarovski. Základna se ve stříbře nevyrábí a je z porhodiovaného bižuterní kovu, viz. info v popisu produktu. Stříbrný je pouze řetízek.

Materiál: Porhodiované stříbro Ag 925/1000 řetízek, postříbřený bižuterní kov, krystal Swarovski

Děkujeme za Vaší reakci tým DpŽ.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Je to super obchod a se vším mi pomohly,takže spokojenost!!!!!

Super!!!!!

Ochota vyhovět, byla jsem moc spokojená

• super jen mala nabidka privesku pandora zda se mi☺

Reakce obchodu Dárky pro ženy

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel před svátky byl sklad prakticky vyprodán, takže nabídka byla velmi omezená.

Přejeme úspěšný nový rok tým DpŽ

pozitivní

• Nemusím do kamenného obchodu
    • Žádné

Super

• Možnost nakoupit šperky, které nejsou u nás v prodeji
    • nemá

Doporučuji všem

• krásné šperky za rozumné ceny
    • delší dodací lhůty, ale jsou pochopitelné, protože zboží je dovážené z ciziny

Tento obchod doporučuji, sama budu znovu objednávat, je jen nutné počítat s trochu delší dobou dodání, ale stojí to za to :-)