• Vzhledem k nákupu přes internet nelze zkontrolovat stav zboží, ale s tím je počítáno. Zarážející ovšem je, že na 1 ks zboží (2xbrýle pro řidiče), jsou 2 praskliny.

Můj názor: zboží již bylo někým použito, vráceno zpět a v obchodě znovu přebaleno a určeno k dalšímu prodeji.
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu Dárky PRO

Dobrý den, velice nás mrzí, že máte tuto zkušenosti. Pravděpodobně mohlo dojít k poškození při přepravě. Prodáváme pouze nové zboží. Doporučuji zboží zaslat zpět k nám na reklamaci a my se o vše postaráme k Vaší spokojenosti. Děkujeme.

• Zbozi dorazilo celkem vporadku az na stojan na boty ste umele hmoty. Zabalene supr a ve vnitr pjet kusu ste umele hmoty polamane. To tam tak musel někdo dat, musel otom vedet!! Proste neomluvitelne. Plesnik

Reakce obchodu Dárky PRO

prosíme, zkontaktujte nás reklamačně napřímo. Postaráme se o vyřešení. Jedná se o 1 položku ze 7mi. z Vaší objednávky. Chceme. abyste byl spokojen na 100%.

Děkujeme

Čistící pantofle fajn "ale" ve sprše klouzají sem tam, přísavky pořádně nedrží, vypadávají z otvorů na spodku pantoflů. V některých otvorech přísavky chyběly. Docela je to škoda, jsou bezva pro ty, co mají potíže s ohýbáním, předkláněním atd...… nesplňují to, k čemu by měly sloužit.

Reakce obchodu Dárky PRO

děkujeme za reakci. Jsme rádi, že objednávka a dodávka proběhla v pořádku a tedy, že je recenze Obchodu Darky.pro dobrá.

Nicméně hodnotíte spíše daný produkt. Přísavky, svou podstatou, fungují na hladkém povrchu nejlépe. Na perforovaném povrchu sprchové vaničky/vany se mohou odsávat.
    Nabízíme Vám, abyste zaslali výrobek nazpět a vymyslíme společně kompenzační řešení.

Děkujeme
    Darky.pro