Panenka vypadá otřesně.

• Objednané zboží nemám.

Panenka nebyla v originale mela puvodne zpivat

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• nekvalitní materiál

Reakce obchodu darky-hracky.cz

V případě, že nejste spokojeni s výrobkem, můžete jej v rámci 14denní lhůty vrátit.

• Nekomunikují se zákazníkem

hruza budu si stěžovat.Pošta již nás upozorňuje, že zaslané zboží si firma Dárky_hračky nevyzvela.

Reakce obchodu darky-hracky.cz

děkujeme za recenzi. V obchodních podmínkách i na internetových stránkách je uvedená adresa pro zasílání reklamací či zboží vráceného do 14 dní bez udání důvodu. Bohužel řada zákazníků tyto informace vůbec nečte a zašle zboží na fakturační adresu nikoli na adresu uvedenou na stránkách.
    S pozdravem Dárky-Hračky.cz

Bohužel jsem měla špatnou zkušenost. Platila jsem převodem z účtu okamžitě po potvrzení objednávky. Po týdnu, když mi nepřišla žádná zpráva volala jsem do obchodu co se stalo s mojí objednávkou a bylo mi sděleno, že jsem ji neuhradila. Ověřila jsem s paní správnost odeslaných dat z účtu a paní řekla, že vše zkontroluje a pak mi zavolá . Nikdo se neozval. Objednávala jsem a platila 13.11. a dodnes ještě nemám svou objednávku.

Reakce obchodu darky-hracky.cz

děkujeme na recenzi. Po Vaší objednávce 12/11 jsme očekávali platbu, tak jak jste si vybrala v objednávce. Platba nebyla automaticky spárována, protože chyběl variabilní symbol. Po Vaší telefonické urgenci, byla platba k objednávce ručně spárována a ještě ten samý den zásilka odeslána, dle informací od dopravce i převzata.