• rychlé vyřízení

reklama na výrobek (fotografie) nesouhlasí se skutečností, se vzhledem

Dobrý den
    moc nás mrzí, že zboží nesplnilo Vaše očekávání. Fotografie na stránkách jsou pouze ilustrační, proto vedle každého produktu uvádíme technickou specifikaci a přesné rozměry a barvy produktu.
    Pokud se Vám produkt nezamlouvá, můžete jej reklamovat přes náš formulář: https://www.darky.cz/reklamace

Děkujeme za hodnocení,

s pozdravem tým Dárky.cz

nápady dobré,kvalita mizivá

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že produkty nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš reklamační formulář anebo nás kontaktovat telefonicky a my Vámi rády reklamaci doděláme. +420 399 299 741

Poté Vás budeme kontaktovat o průběhu řešení reklamace a co si s ní dále přejete dělat.

S pozdravem tým Dárky.cz

Obchod mi zaslal nefungující zboží.
    Stolní klimatizací po zapnutí nejen že nefungovala, ale byla cítit spáleninou.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste obdržel vadný produkt. Pokud je zboží opravdu takto poškozeno, prosíme o vyplnění našeho reklamačního formuláře- https://www.darky.cz/reklamace

• rychlé vyřízení objednávky
    • bohužel vyhozené peníze, nekvalitní produkt, během jediného použití přes noc, kdy přístroj stál na nočním stolku a tedy na úplně rovné ploše, voda z něj vytekla, takže poškozený nábytek mohu vyhodit, přístroj zpět posílat nebudu, to by byly další zbytečné peníze navíc, NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Dárky.cz

velmi nás mrzí, že produkt není v pořádku. Rádi vám vrátíme peníze zpět. Poprosím Vás o vyplnění reklamačního formuláře, kde vyplníte jak si přejete reklamaci řešit. V případě zasílání produktu zpět k nám na sklad, je poštovné na naše finanční náklady samozřejmě. Štítek pro přepravce Vám přijde rovnou do emailu. Věříme, že situaci ještě dokážeme vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Tým Dárky.cz

• Moc mě mrzí že neprodali zboží které inzerovali. Místo pláštěnky zabalené v kuličce kterou můžete zavěsit na batoh a máte kdykoli po ruce přišla igelitová koule svázaná gumičkou která zapadne a v případě potřeby není a zmoknete. Jsem zklamaná.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že zboží nesplnilo Vaše očekávání.

U obou produktů, které jste u nás zakoupila, bohužel v popisu a parametrech produktu není jako součást balení nikde uveden připínací obal na batoh či tašku, o kterém se zde zmiňujete.
    Je velmi důležité, si důkladně přečíst informace o produktu aby nevznikaly případné nepříjemnosti. Pokud máte zájem, můžete na na našem webu vyplnit reklamační formulář: https://www.darky.cz/reklamace
    Náš tým pak bude postupovat dle Vašeho zadání reklamace.
    Děkujeme za zpětnou vazbu.

• Nekontrolují co prodávají

Reakce obchodu Dárky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme rádi, pokud nám sdělíte více informací. Můžete nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete využít reklamaci. Použijte prosím formulář pro vrácení zboží - https://www.darky.cz/reklamace.
    S pozdravem tým Darky.cz

• Zboží poslali jinému zákazníkovi,objednáno 27.6,napsali 1.7 odesíláme,2.7.poslali někomu jinému, byl to dárek na 5.7.,takže nic. Objednávku jsem nezrušila,jsem zvědavá,kdy zboží dorazí

Reakce obchodu Dárky.cz

Dle údajů od dopravce byla objednávka doručena. Budeme rádi, pokud nám sdělíte více informací. Můžete nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. Rádi bychom zjistili, kde se stala chyba.
    S pozdravem tým Darky.cz

• rychlé jednání
    • zboží funguje jen málo a ochlazovač protéká
    • mělký žlábek a nízká efektivita větráku nestačí vodu ochlazovat a ta vytéká z ochlazovače ven i když tam dám minimum kapaliny
    • radost z rychlého dodání zkazila malá funkčnost přístroje

Info a efektivita obchodu OK, rychlý a efektivní objednávka, ale co z toho, když přístroj je špatný, zklamání

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste nejspíše obdržel vadný produkt. Pokud je zboží opravdu takto poškozeno, prosíme o vyplnění našeho reklamačního formuláře - https://www.darky.cz/reklamace

rychle vyřízení reklamace

Reakce obchodu Dárky.cz

Moc nás mrzí, že neproběhlo vše hladce a dala jste nám negativní hodnocení. Prosím, budeme moc rádi, pokud nám sdělíte více informaci prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Děkujeme za hodnocení.

S pozdravem tým Dárky.cz

Rychlé dodání, dobré ceny.

rychlost
    prodává pouzdro na doklady, do kterého se některé doklady nevejdou, např. malý techničák auta

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás, že náš produkt nesplnil Vaše očekávání. Doporučujeme, před zakoupením pečlivě projít popis produktu a jeho rozměry. Pokud byste měl zájem produkt reklamovat, zde je odkaz na reklamační formulář : https://www.darky.cz/reklamace
    Rádi Vám produkt vyměníme.
    Děkujeme za zpětnou vazbu a přeji příjemný den.

S pozdravem tým Dárky.cz

Korzet by byl dobrý,ale je určitě menší,než se uvádí.Sice ho mohu nosit,ale nahoře se roluje.O kousíček by mohl být volnější.

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Pokud byste chtěla korzet vrátit, zde je odkaz na reklamační formulář:https://www.darky.cz/reklamace
    Rádi Vaší reklamaci vyřídíme.
    S pozdravem tým Dárky.cz

Dodávka v pořádku a rychle. Zboží bez patřičného návodu na montáž, nefunkční spojovací materiál. Zboží nelze použít

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Určitě Vám rádi produkt vyměníme za nový kus, popřípadě vrátíme peníze za nefunkční zboží. Zde je odkaz na reklamační formulář: https://www.darky.cz/reklamace
    Rádi Vaši reklamaci vyřídíme.
    Zasílám ještě odkaz na video návod k produktu:

S pozdravem tým Dárky.cz

Zboží slibované do dvou dnu,ještě po sedmi dnech nepřišlo !

Reakce obchodu Dárky.cz

velice nás mrzí vzniklé nepříjemnosti.
    Ovšem při zadávání objednávky, bylo špatně uvedeno číslo popisné domu. V tomto případě se odeslání objednávky bohužel opozdí a to do té doby, než naši pracovníci zákaznické podpory dokáží adresu dohledat. Pokud se ani to nepodaří, kontaktujeme pak zákazníka samotného. Tam už záleží na tom, jak rychle se nám podaří se zákazníkem spojit a adresu upřesnit.
    Mrzí nás tedy, že se Vaše zásilka opozdila.
    S pozdravem tým Dárky.cz

• Květina, která je vyobrazená na stránkách obchodu v žádném případě neodpovídá květině, která mi přišla.

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás, že produkt nesplnil Vaše očekávání. Pokud byste zboží chtěla vyměnit, neváhejte vyplnit náš reklamační formulář.
    Odkaz na něj posílám zde: https://www.darky.cz/reklamace

• Doručeno včas
    • Předávají osobní údaje reklamním systémům bez souhlasu

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás vzniklé nepříjemnosti. Z naší strany určitě k úniku citlivých dat nedochází. Vaše osobní údaje použijeme pouze s Vaším souhlasem k našemu osobnímu marketingu, tedy zasílání nabídek z našich eshopu, nikoli cizích.
    S pozdravem tým Dárky.cz

Stále mě žádáte o posouzení dodávky zboží ale dopousjsem žádné zboží nedostal, vaše dodávky zboží jsou podivné

Reakce obchodu Dárky.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Vaši objednávku jsem prověřovala a již je uložena na výdejní m místě. Na e-mail Vám zasílám detaily ohledně uložení objednávky.

Věříme, že budete s produkty spokojeni! Přejeme krásný den.
    Tým Dárky.cz

obchod ok, vytrhavač nekvalitní material, na jedno pouzití, ihned se ukroutil

• Brzké doruceni
    • Má představa zakoupeného zboží nesplněná ani v nejmenším se

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že produkty nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš reklamační formulář - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

• Rychlé a bezproblémové doručení.

Čistič obrazovek ve spreji (tekutina + houbička 2v1) je nefunkční a nepotřebný "krám" , za který se nevyplatí utrácet peníze.

Maximálně se ještě dá využít čistící tekutina, ale s tím, že jí setřete obyčejným čistým hadříkem a ne houbičkou, která stěny spreje obaluje.
    Ta totiž tekutinu maximálně nepěkně rozmaže a výsledkem jsou šmouhy.

Mnohem lepší službu Vám udělá pár kapek čističe na okna a čistý hadřík...