• zboží přišlo rozbité, oštípané a nekvalitní , škrábance zalité barvou

nekvalitní zboží

• Na e-shopu nabízejí, co nemají.

Přišlo mi poničené a na reklamaci mi bylo odpovězeno že si za to můžu sama!

Reakce obchodu darekprodeti.cz

Dobrý den, hned jsme paní požádali o fotografie poškození. Paní poslala fotografii, kde bylo zboží poničeno montáží (proražená deska). Pokud by zboží dorazilo poničené jak paní psala, tak by zboží nesestavovali a hned reklamovali, že deska je proražená...Pavlína

Několikrát jsem se dotazovala, kdy dárek přijde, pokaždé mi byl řečen termín, který nebyl dodržen. Neseriózní jednání.

• Stále čekám na doručení zboží na uloznu. Bohužel stále nic.
  • Obchod mi telefonicky i meilem potvrdil zboží na skladě a následně mi meilem napsal, že zboží není - údajně se spletli.

• Rychlé doručení
    • Stoleček byl na mnoha místech dost poškrábáný. Velmi smutné za Ty peníze :-( Kdybych na Něho tolik nespěchala ihned bych vrátila. Dítko ho samozřejmě také zničí a poškrábe, ale to neznamená že ho mám kupovat již zničený. Škoda, je moc krásný

• Přišlo rychle
    • Stoleček byl poškozený ( uloupnutý a odřený roh )
    • jedna židlička byla poškrábaná

• Deset dní slibů a nakonec demetní výmluva, že jim přišlo zboží pozdě a polovina že byla poškozena a mezi poškozeným zbožím samozřejmě i moje plastová lampička a že už jinou nemají. Obchod se sice omlouval, ale mnohem ferovější by bylo, kdyby rovnou řekli, že slibují co nemají. Zboží stále označeno skladem.

Ze začátku milé jednání, výsledek však o ničem. Objednávat zde už opravdu nebudu.

• čekam na zboži již dlouho
  • Objednala jsem 18.12.2018, dnes je 2.1. a zásilka je - dle sledování zásilky - stále doručována na uloženku, tak nevím kde je chyba!

Objednala jsem synovi dětské židle a stůl. Žádná kvalita, vše je nestabilní a na den Vánoc přepadl syn na židli 3x dozadu. Zadní nohy u židle jsou rovné a vepředu jsou dopředu. Což by mělo být naopak, aby děti nepřepadávaly. Dávám jednu hvězdu za desing.

Stoleček i židlička byly poškrábané a nohy stolku trochu pouštěly barvu,bylo to vidět už v obalu.