• Vyrobek absolutne na nic,těšila jsem se jak bude pradlo bez chlupu od koček,na těch pitomích kolečkach nebyl ani chlup

Žádná funkčnost!

• Do dnešního dne mi nebyli schopni doručit objednávku na správnou adresu,kterou jsem uvedla!!!

Pravděpodobně vašich služeb nevyužijí.

• Platba na dobirku,ltera u nekoho neni mozna.a tak si objednavku z boxu nevyzvednete a platbu co jste poslali na ucet dodavatele nikdo zatim nevratil a ani jim nestojite za, aby vam odpovedeli na emaily

Zboží poskozené, jako kdyby bylo již použité. Cena odpovídá kvalitě. Vzhledem k nízké ceně se tím nebudu zabývat.

Objednávka zrušena, neboť stejný produkt na jiných stránkách za podstatně nižší cenu, a to 98,- Kč

Zboží neodpovídá popisu, vzhledem k ceně nemá smysl vracet a platit poštovné ,takže vyhodím.

• Za zboží jsem už zaplatila před týdnem ,přišla mi i zpráva že peníze obdrželi.Faktura mi také přišla,ale zboží teprve začínají balit.
    Alžbeta.

Bohužel nesplnil mé očekávání.Světelná LED páska nefungovala.Musela jsem koupit novou baterií. A bílá barva pro změnu nefunguje.
    Rotační disk je tak tenký, že na plosce cítím vnitřek disku.

Po šesti dnech od objednávky mám hodnotit obchod, ale zboží jsem ještě nedostal.

Zboží dorazilo v pořádku, ale není příliš funkční.

Nevím no sprchová hlavice a nedá se použít téměř nekvalitní zboží

Nekvalitní zboží. Jako by to už někdo měl na sobě.

• Malý průměr,tak pro dítě.

• Zboží mi i přes urgenci nebylo posláno. Bylo mi napsáno, že v pátek bude posláno, tak nic.

• Bohužel,velmi nekvalitní zboží

Nakupujme s dobrým rozmyslem

Bohužel zboží nedorazilo celé a celkově je ve špatné kvalitě. Nevím,jestli má cenu to vzhledem k ceně reklamovat,

• Rozhodně není co hodnotit, zaplacené zboží NEMÁM
    ZJEDNEJTE PROSÍM NÁPRAVU
    S pozdravem Martina Valdecká

Místo objednané sady 3 ks poslali jen 1 ks zboží, na mail zatím nereagovali (4 dny).

• Zapomněla jsem poslat platbu, aniž by mi někdo poslal upomínku, zrušili mi objednávku. Byly to pouhé 3 dny