Krásné zboží

Co se týče vůně, je dokonalá. Servis firmy hodnotím tak na 50%. Komunikace sice rychlá a jakoby vstřícná. ALE - vůně, která byla uvedena skladem, nakonec skladem nebyla. Vzhedem k drahému poštovnému - firma nenabízí levnější variantu (zásilkovna, balíkovna) jsem volila osobní odběr. Potřebovala jsem vyzvednout v úterý, což nebylo možné. Musela jsem tedy jet do Prahy znovu ve čtvrtek. Vzhledem k tomu, že také prodávám svoji práci přes internet, nemůžu říct, že jsem s tímto 100% spokojená. Pokud něco nemám skladem a zákazník na to musí čekat, zasílám automaticky na své náklady. Protože si svých zákazníků vážím.

Reakce obchodu darecky-z-evropy.cz

děkujeme za Vaší objednávku a následnou zpětnou vazbu. Rádi bychom ale v rámci naší férové firemní kultury uvedli několik skutečností na pravou míru.
    1) Vzhledem k tomu, že se jednalo o právě naskladněnou novinku, o kterou byl mimořádně velký zájem, byla dostupnost vody v prvních dvou týdnech prodeje omezená. Je tedy pravda, že se bohužel stal fakt, kdy voda byla na stránkách vedená jako skladem, nicméně než proběhla aktualizace, voda již byla DOČASNĚ nedostupná, což se bohužel u Vaší objednávky stalo. U představení novinky, o kterou je velký zájem, se bohužel může stát, že se zboží vyprodá rychleji, než proběhne aktualizace, nebo se vyprodá i to zboží, které ještě na sklad ani fyzicky nedodalo. Pokud tedy podnikáte na internetu a byl o Vaše zboží opravdu velký zájem, pochopila byste to.
    - Za tuto skutečnost jsme se Vám omluvili (vícekrát), vodu jste objednala 15.2. (čtvrtek) a teprve až po naší zprávě, že se tato skutečnost stala, jste teprve náš mail zareagovala s tím že jste si ji chtěla vyzvednout v úterý 20.2. Voda na náš sklad byla přijata ve středu 21.2. což bylo pouze o jeden den později, vyzvedla jste si ji v pátek 23.2.
    2) Rádi bychom ale uvedli pravdu na pravou míru tento fakt - bohužel šíříte lživou informaci (nevíme důvod), že náš E-shop nenabízí levnější přepravní službu Zásilkovna / Balíkovna. Službu Balíkovna samozřejmě nabízíme, (kdokoliv se může na našich stránkách jednoduše přesvědčit o pravdě) jak při platbě dobírkou, tak na účet. Toto skutečně není pravda a ostatně naši zákazníci tuto službu využívali již v loňském roce.
    3) K již vytvořené objednávce, která je v administraci stránek spárována s účetním systémem pod konkrétním číslem - tedy fakturou a odvodem DPH, musí vše účetně odpovídat tak, jak bylo vytvořeno v objednávce. Vyúčtování za dopravu od přepravních společností v poměru počtu odeslaných objednávek a osobních odběrů z objednávek by tedy neodpovídalo, resp. účetně by vypadalo to tak, že si posíláme soukromé zásilky přes firmu, které nemůžeme doložit objednávkou (zde osobní odběr), nebo by neodpovídal počet zboží na skladě. Možností by tedy byla reklamace (případně zrušení objednávky a nahrazení novou se službou Balíkovna, či s cenou nad 2500 kč, kdy mají naši zákazníci jako bonus dopravu zdarma vždy), toto asi jako podnikatel na internetu víte.

S pozdravem,

Bílek

Rychlé vyřízení, vše ok, děkuji

Reakce obchodu darecky-z-evropy.cz

Děkujeme za pochvalu naší práce, snažíme se :-)

Objednávala jsem poprvé. V neděli ráno objednáno, v úterý ráno v pořádku doručeno.

• Rychlost,spolehlivost

v pohode

perfektní komunikace, vstřícnost, rychlé vyřízení

Reakce obchodu darecky-z-evropy.cz

Děkujeme moc, jsme rádi, že má naše práce smysl a dělá našim zákazníkům radost.

• nabídka luxusního zboží
    • milá komunikace

rychlé doručení

• Rychlé doručení

• velmi rychlé dodání zboží, jsem naprosto spokojena

Skvělá komunikace, nakupují zde již podruhé a můžu jen doporučit.

Nakupuji po několikáté a opět proběhlo vše v naprostém pořádku.

Příjemná komunikace, rychlé doručení, super. Jiřina

spokojenost

Příjemné a rychlé jednání

• Rychlost,dobrá cena

• Dobrá komunikace

Jedno zboží z objednávky nepřišlo, ale na internetu je stále skladem. Malá technická chybička se vloudila, ale peníze za neodeslané boží bylo obratem posláno zpět na účet.

Velmi dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání zboží, kvalitní zboží.