Vše proběhlo, jak mělo.

• Rychlé dodání, skvěla komunikace.

Mám to blízko na odběrní místo. Rychlost vyřízení do druhého dne.

• V tomto obchodě jsem v životě nenakupoval

• Došla nekompletní objednávka, ale ze strany obchodu vstřícnost a rychlé vyřízení reklamace.

• Spolehlivost

• Vyšli mi vstříc s požadavky které jsem měl
    • Nejlevnější

Příjemné jednání, rychlé vyřízení, naprosto bez problémů - obchodování dle mých představ.

• rychle vyrizeni objednavky, venově výhodné

• Potřebovali jsme zásilku rozdělit na dvě dodací místa. Vyřešeno telefonicky k naší naprosté spokojenosti. Osobní přístup, žádost o dodatečné zaslání faktury byla vyřízena obratem. Perfektní!

Obj. 16.10.2018, dnes je 2.11.2018 - zboží nedodáno. 31.10.2018 jsem se e-mailem dotázala, co se děje, příslíbeno prošetření, dnes 2.11.2018 18hod žádná odpověď. Co k tomu dodat?

• Nepravdivé údaje o zboží skladem, po čtyřech dnech od objednávky zavolají a dělají z vás hlupáka že zboží skladem deklarováno nebylo. Nakonec vám praští s telefonem. Opravdu zážitek!

Ani po urgenci e-mailem nemám informaci o doručení zboží na výdejní místo.

• Na moji objednávku mi nikdo neodpověděl a objednávka ani nebyla obchodníkem potvrzena. Proto ji tímto ruším.

Spokojenost

Nemám co vytknout.

• Nerozumím tomuto dotazníku. Zboží mě nedodali, ale ptají se jak jsem byl s ním spokojen!!!!

Zboží přišlo v nehorázně špinavém stavu (stolečky a židličky). Strávila jsem několik hodin jejich čištěním a jeden stolek se ani vyčistit nepodařilo. Stav zboží budu řešit s obchodem. Takhle bych neposlala ani používané zboží, natož nové.

• Po týdnu, kdy bylo zboží objednáno mi bylo sděleno, že není skladem

• výborná komunikace
    • kvalitní produkty (bytelné plastové židle)

Negativní recenze mě dost znejistěly a proto jsem si dodávku při vybalování fotila. V mém případě však proběhla výborná komunikace a rychlé dodání židlí a vše bylo dodáno správně (barva dětských židliček byla dohodnuta mailem). Doporučuji krásné a praktické plastové židle PARADISE, které má e-shop za skvělou cenu.