• doporučuji

• dobré ceny
    • super komunikace

• rychle doruceni
    • zadna nevyhoda

rychlé dodání a příjemná komunikace

perfektní vyřízení objednávky, rychlost, spolehlivost, vstřícnost při vyřizování objednávky, kdyby bylo více takových skvělých e-shopu

• vše dle představ

• Rychlá komunikace a dodání

Rychlé dodání a krásné zboží

Celkově spokojenost, zboží odpovídá inzerci, rychle doruceno

• rychlé vyřízení objednávky,přehledné informace

Objednala jsem roušky,pro dospělé a pro dceru,skvělá komunikace a rychlé dodání,obchod doporučuji.

Dokonce i když jsem objednala roušky před Velikonocemi, dáma trvala na tom, že si mohu osobně vyzvednout roušky na adresu v mém vlastním městě. Zmínila se o tom, že za dva dní pošli roušky poštou, takže, dostanu až po Velikonocích. Zajímalo by mě, proč trvá tak dlouho odeslání produktů?
    Nakonec, i když jsem nemám auto, jsem se rozhodla jít na tu adresu a vyzvednout roušky sama.
    Byla jsem velmi zklamana, když jsem pozorovala, že ačkoli jsem si objednala dvě dospělé roušky, oni jsou opravdu malé. Moje matka je nedokáže nosit ai pro mě jsou příliš malí. Koupě zde byla ztráta času a peněz.
    Jsem velmi nespokojená a ujistím se, že všem řeknu, aby si vybrali jiný obchod, tady to nestojí za to.

Reakce obchodu Dandyland.cz

Mladá paní. Jelikož jsme z Teplic tak jsem vám doporučila si je vyzvednou na adrese, když byl čtvrtek a přes dlouhé velikonoční svátky pošta nechodí. Přišly by vám až další týden, takže byste na ně mohla čekat i 10dní. Je mi líto, ale jste cizinka a zřejmě jste si špatně zvolila velikost a přečetla. To že jsem vám nabídla možnost osobního odběru v ten den, když jsme ve stejném městě, a né čekání týden i více na poštu byla jen naše dobrá vůle v této koronavirové době. Tak ještě nám za to nadávejte !!

Martina Novotná
    Dandyland.cz

• Velka ochota

Doporucuji

• Rychlost, výběr, komunikace

• Široký sortiment
    • Nízké ceny
    • Kvalitní zboží

Zatím jsem zde nakupoval jen šátky. Už podruhé. Ale takové jinde nemají a ani za tak nízkou cenu. Používám a peru je pravidelně. Drží barvu i tvar už několik let.

• Perfektním komunikace

zboží s dobrou cenou a s okamžitou dodávkou