• Dorazilo jiné zboží,než bylo objednáno.
    • kvalitní zboží
    • zruší objednávku bez mého souhlasu

špatný

• Česká pošta zboží nedoručila i když jsem po domluvě byla doma od 8.00 do 17.00 a zvonek u vchodových dveří fungoval. Navíc si službu nechala zaplatit v plné výši.Doporučuji využívat jiné doručovací firmy, které vždy předají zboží dle domluvy.

Pokud obchod využívá k doručení jenom služby České pošty nikdy nenakupovat.

• paní mi sdělila, že nedodržení dodací lhůty je vlastně ok, toto byl můj první a poslední nákup
    • nepřehledný stránky

proste nepouzitelny

objednala jsem si pět kusů krémů, abych nemusela při každé jednotlivé koupi platit poštovné, dorazily mi krémy, kterým končí minimální doba spotřeby za tři měsíce, jsou vyrobeny v roce 2014, tak jsem z toho celkem zklamaná. Při dalších nákupech se budu dívat, zda se zboží nedá koupit i jinde

Objednala jsem si krem z obrazku.Ale ve skutecnosti dorazil jiny, ktery prodavaji levneji v kamennem obchode .Uz nikdy si neobjednam nic v tomto obchode.

• výhodou jsou super ceny u kosmetiky Bione a její opravdu velký výběr
    • většina zboží je skladem
    • odeslání zboží - přestože na stránkách informují, že zboží odesílají každý den, objednávky přijaté do 11h dokonce tentýž den, objednávku i když všechno bylo skladem expedovali až po 48 hodinách
    • komunikace obchodu - tedy spíše nekomunikace, zboží jsem platila online kartou, na stránkách se objevila chyba a nebyla jsem si jistá, zda platba odešla. Napsala jsem do obchodu email, zda je platba v pořádku, ale nikdo se neobtěžoval odpovědět.

Vzhledem k tomu, že obchod nekomunikuje a zboží odesílá později než prohlašuje nákup nemůžu doporučit. Konkurence je velká a další objednávku kosmetiky Bione jsem už udělala jinde.

• žádná
    • všechno

Bič a pryč

• Zboží mi stále nedorazilo, od objednání uplynulo 12 dní. Jsem velmi nespokojena.

Nepřišel vlasový a tělový šampon,ale pouze vlasový,obsah byl nedostatečně zajištěný proti poškození,šampon byl v krabici vyteklý.Černá

• Neochota v zasilkovne

Ač se zboží údajně již přes rok nevyrábí, stále bylo možné ho objednat, ale dorazilo jiné.

• originální výrobek
    • špatná komunikace
    • zasláno zboží, kterému brzy končí doba použití
    • při objednaném množství 5 kusů nemohu do května spotřebovat.... :-(

nejsem spokojena, dodavatel mohl dát zboží s delší dobou použití

• Sice pisi nes poslete,itra zabalíme,neni pravda,nekolikrat jsemteleonicky musela proverovat

• Zaujaly mne nižší ceny v porovnání s kamenným obchodem.
    • Objednávku jsem provedla 11.12. a do Vánoc, údajně díky selhání České pošty, balík nedorazil. Na základě telefonického rozhovoru ze dne 23.12. mi bylo přislíbeno opakované zaslání balíčku i s dárkem za prodlevu. Do dnešního dne nic nepřišlo!!!

Prozatím jsem nenakoupila, naštěstí jsem neplatila za zásilku dopředu!

dodání trvalo dlouho, asi jsem zmlsaný firmami Next a Sportsdirect, které z Anglie pošlou i kolem Vánoc do 5 dnů...

• vyberu si v klidu zboží z přehledné nabídky
    • byla to náhodně objevená iter.stránka
    • špatně zabalené zboží

čokoládový i kokosový krém měly uvolněné víčka,oba krémy byly rozmazány mezi ostatním zbožím.Toto jsem chtěla použít jako dárek ale vzhledem k znehodnoceným obalům(hlavně u norkového oleje)to již nebude možné
    obchod bych doporučila pouze v případě,že bude zboží lépe zabaleno a uloženo v tvrdém kartonu

• zatím jsem nic nedostal