o.k.

Komunikace s obchodem na výbornou, ochotní, skvělé poradenství.

• Rychlou

Kvalita

Napsal sem prodejci že potřebuju náhradní dál.ovladač na věž JVC EX-A10.Dostal sem odpovět na mail že my doporučují ovladač JVC RM-Seexa A10.Objednal sem.Bohužel ovládač je nanic.Nejsou tam tlačítka které nutně potřebuju.Třeba nejde nastavit vyhledavani rozhlasovych stanic ani memory -ukladani.Neni tam tlačítlo vybrat si jestli chcete vybrat DVD AUX Rádio.Dá se použit jenom zapnout vypnout mute a hlasitost.Nic jineho tam není.Sem velmy neštastný že sem dostal podle jejich výběru tohle.Budu ovládač vracet.

Reakce obchodu Dálkové ovladače

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že ovladač nefunguje tak, jak by měl. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou předchozí zprávu ohledně tohoto problému. V případě, že nevíme o problému, nemůžeme jej vyřešit.
    Základem je ovšem nás, jakož to prodejce informovat, protože pak nebude spokojen nikdo - Vy jako zákazník ani my jako obchodník.

Váš problém jsme již předali specialistovi na výrobu dálkových ovladačů, který Vás bude kontaktovat, aby Vám pomohl najít chybějící funkce a také zkontroluje technickou dokumentaci, zda nemůže být chyba v naprogramování ovladače. Takový to typ problémů u nás není nikdy důvod k odstoupení od smlouvy. Věříme tedy, bude problém brzy dořešen k Vaší plné spokojenosti.

Děkujeme za Vaši spolupráci.
    Vaše VAT Dálkové Ovladače

• Velky vyber
    • Rychle jednani

Super

perfetní obchod

• jsem spokojená
  • Zatím probíhá výměna nevhodného ovladače ( špatná objednávka ), po její realizaci mohu hodnotit.

• Asi vše skladem...odesilaji hned!

Nakupoval sem už nekolik X a stále spokojenost !

• Nový ovladač i s bateriemi mi byl doručen v krátké době a v pořádku.
    • Neobdržela jsem dosud žádnou odpověď na můj dotaz= na prosbu o informaci, jak mám vyřídit reklamaci poruchového ovladače, který jsem si zakoupila před rokem.

• Poradí s nákupem
    • O žádné nevím

Velký výběr

Obal přišel poškozen,ovladač je naštěstí v pořádku.

• Bez problému celý objednávkový a obchodní proces.

Zatím jen dobrá zkušenost

• Rychlost odeslání objednávky
    • Výběr
    • Ceny

• ovladač nefunfuje

Reakce obchodu Dálkové ovladače

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že dodaný dálkový ovladač nefunguje tak, jak by měl. Váš problém je od pondělí u technika - specialistu na výrobu dálkových ovladačů, k vyřešení. Protože měl dovolenou začátkem týdne, jako mnoho ostatních, musí zpracovat požadavků více. K Vašemu případu byl vytvořen tiket, tak aby bylo vše řádně evidováno a do 5 pracovních dnů odpovídáme s návrhem řešení.

Protože jsme výrobci a objednal jste si náš ovladač DUREMOTE - duplikat, který jsme vyrobili a naprogramovali, nebude problém najít chybu v kódu a opravit ji. Zakázková výroba/odstranění problému není otázka 5 min a my vždy hledáme, jak příčinu problému a možnost jeho odstranění, protože , že jsme často jediní prodejci náhradního ovladače nejen v ČR ale i na světě.

Pokud bychom Vám v budoucnu mohli pomoci s čímkoli dalším, neváhejte se na nás obrátit.

Vaše VAT Dálkové Ovladače

• Dobře mi poradili, odesláni obratem.

Funguje jak má.