• rychlé dodání zboží

• Objednala jsem si dva dávkováče saponatu s dodáním do 3-5 dnu, zboží dorazilo po 14 dnech, na mailové urgence nereagovali, telefon nikdo nebral. Už ta komunikace mě měla varovat. Řemeslníci nemohli davkovace zabudovat, protože nebyly dodány včas, jeden jsem vracela zpět, tím nastali další problémy. Zboží si nikdo nepřevzal i přes opakované upomínky, pošta balík s dovezla zpět. Po domluvě tedy poslali PPL, která si zboží vyzvedla 22.6.17 a pak jsem čekala na vrácení peněz, do údajných 14 dnů. Minulý týden jsem psala mail a opět nikdo nereagoval. Na peníze pořád čekám.
    • Negativní recenze uvedené dříve jsou pravdivé.

Komunikace strašná, v tom bude největší problém.

• zboží bylo levnější

• profi

• rychlost, cena

Potřebovali jsme rychle kuchynskoui baterii, meli ji na sklade a jeste k tomu ve vyprodeji za super cenu. Tak jsme ji meli za 2 dny a o 1000 kc levneji nez jinde.

• Velky vyber zbozi

Myslim, ze je zcela vyhovujici.

• Velký výběr zboží
    • Přehledné web stránky
    • Krátké dodací lhůty

Internetový obchod doporučen kamarádem, maximální spokojenost. Velký výběr zboží, profesionální přístup k zákazníkům, rychlá odezva obchodu na odeslaný dotaz, krátké dodací lhůty. Nákup u firmy Dalago z vlastních zkušeností vřele doporučuji.

• Výborná komunikace se zákazníkem.
    • Seriózní jednání.
    • Krátké dodací lhůty.
    • Nemá.

Velký výběr zboží. Přehlednost webových stránek. Snaha pomoci s výběrem. Velmi dobrá a rychlá komunikace. Za mě velká spokojenost. Obchod bych rozhodně doporučila.

Reakce obchodu DALAGO

velmi děkujeme za recenzi.
    Moc nás potěšila.

Hezký den

Za E-shop Dalago Libuše

• Ani po opakovaných dotazech kde se zboží nachází nikdo neodpověděl na můj E-mail

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, rádi bychom Vám na email odpověděli. Bohužel ani při zpětné kontrole nebyl žádný zaznamenán.

za E-shop Dalago Libuše

• Přehlednost obchodu. Široký výběr zboží.

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, moc si vážíme Vaši recenze. Plně věříme, že budeme úkoly plnit na výbornou.

Za E-shop Dalago Libuše

S tímto eshopem jsem velmi spokojen! Poradily mi a zboží je velmi kvalitní. Nakoupil jsem zde již vícekrát a jsem vždy spokojen.
    Obchod vřele doporučuji a doufám, že lidé
    budou stejně spokojeni jako já.

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, především děkujeme za recenzi. Budeme se i nadále snažit Vaši důvěru nezklamat.

Za E-shop Dalago Libuše

• do dnešního dne, od 16.05.2017 , přes jakékoli urgence zboží, ať již zaplaceno nedorazilo, ani nikdo nebere telefon, o e-mailové poště nehovořím - prostě stručně řečeno - chovají se jako zloději - zatím zvažuji jaké kroky podniknu

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, především děkujeme za recenzi. Moc se omlouváme pokud přišlo k pochybení z naší strany!
    Se zaměstnancem ,který měl tuto záležitost na starosti jsme se již rozloučili.
    za eshop Dalago Libuše

• Zbozi skladem doruceno az za 10 dni, nikdo nebere telefon, ackoli prezentuji rychle vyrizeni reklamaci

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Moc se omlouváme pokud přišlo k pochybení z naší strany!
    Snažíme se v našich řadách sjednat nápravu.

za eshop Dalago Libuše

• Absolutne vubec nikdo nekomunikoval pouze mail,ze zbozi je expedovano jinak vubec nic.

Jsem nespokojena,nikdo nekomunikoval,prepravci nepredali tel.cislo,takze jsme museli vse obvolavat sami.

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Škoda jen, že jste neuvedla jméno. Myslím, ale že vím kdo jste a my dvě jsme spolu komunikovaly přes chat.

Za eshop Dalago Libuše

• Pri vznikle komplikaci téměř nekomunikuje. Je těžké se dovolat i dočkat se emailové odpovědi.

Spatna komunikace se zákazníkem. Když vznikne problém (objednané zbozi nedorazilo),jsou nedostupní a neiniciativní.

Reakce obchodu DALAGO

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Chyba v komunikaci bohužel nenastala u nás.
    S přáním hezkého dne Libuše

Zboží na stránkách měli psané skladem (kvůli čemuž jsem si je vybral), což ale nebyla pravda a ani mě o tom neinformovali. Musel jsem se jich na stav objednávky zeptat přes jejich web (po několika dnech od zaplacení), kde tedy na jejich obhajobu odpověděli rychle a přesně. Proto komunikaci hodnotím průměrně. Sice odpověděli, ale člověk se musí zeptat. Zboží již bylo expedováno, tak snad dorazí. Jinak žádný problém.

• - výběr
    • - příznivé ceny
    • - rychlý servis
    • - nevím o žádných

- obchod doporučuji z výše uvedených důvodů

• levné a vyhovující
    • nevím

brzké vyřízení zakázky

• Rychlost dodání a dobrá emailová komunikace s obchodem
    • při objednání hned nedorazí potvrzení tak jsem byla v napětí jestli jsem zboží vůbec objednala

jsem spokojená a obchod doporučuji