• Nižší cena objednávaného zboží než u konkurence
    • Vše ostatní

Před více než třemi týdny jsem objednala a zaplatila chlapecké plavky, u kterých bylo a stále je uvedeno, že jsou skladem - dostupnost 1 den. Na mé e-maily s dotazem, kdy budou odeslány, bylo odpovězeno zcela nejasně a jen ze začátku. Nyní už nereagují vůbec, telefon je vypnutý. A zklamaný syn pořád čeká....

• Zboží jsem objednávala více než před měsícem. Po týdnu čekání na potvrzení objednávky jsem napsala email kde by bylo sděleno že zboží není v prodeji a nechápou jak jsem se k němu dostala. Nicméně mi potvrdili objednávku s tim že zboží dorazí do měsíce od objednání.
    • Na zboží stále čekám. .......

Pokud někdy chcete vidět objednané zboží, zvolte jiný obchod.

Reakce obchodu Daisy Oblečení

ano, skutečně nám dodavatel tvrdil lhůtu do měsíce, proto jsme ji prezentovali dále. A skutečně bylo v tomto případě objednáno zboží které bylo právě nasazované a několik dalších dní nemělo být vidět. Zbožový porovnávač jej ale natáhl a než jsme si všimli, byla objenávka. Vše samozřejmě vyřešíme.

• Zboží nedorazilo ani za tři týdny. Na telefonu nikdo není, obchod nereaguje.

NEDOPORUČUJI!!! ZBOŽÍ ZAPLATÍTE PŘEDEM, ALE ŽÁDNÉ NEOBDRŽÍTE.

Reakce obchodu Daisy Oblečení

Dobrý den, mohu znát prosím číslo objednávky? Určitě jde o nedopatření a rádi se na to podíváme a vyřešíme.

Nic