V životě jsem nežila takový nezájem a neochotu ze strany prodávajícího.
    Nakoupila jsem v tomto e-shopu 21.3. (hrazeno okamžitou platbou) a dosud nemám ještě vše dodané.
    26.3. přišel email o předání přepravci, ale nikdo nic nepředal. Ve finále jsem paní musela urgovat po emailu i po telefonu, aby se laskavě uráčila zaplacené zboží odeslat.
    Zásilka dorazila 7.4. a k mému překvapení nebyla komplet, ač o tom nepadlo ani slovo. Znovu jsem tedy paní uháněla. Slíbila, že věci dopošle. No, a stále nic. Místo toho mi bez jakékoliv komunikace vrátila na účet částku, která ale neodpovídá ani jedné z nedodaných položek.
    Nevím jestli to má ještě cenu řešit, ale paní by se měla nad sebou minimálně zamyslet a popřemýšlet, zda má vůbec na to tuto práci vykonávat.

• Po 14-ti dnech pořád nic nepřišlo...

Reakce obchodu czpavouk.cz

Chápu zákazníka, že se mu dodací doba zdá dlouhá... ale objednal si zboží (které nebylo skladem) 26.12., tedy v době, kdy má naprostá většina dodavatelů inventuru. Byl informován, že objednávky mohu řešit nejdříve po 6.1., podle toho, jak mi bude postupně chybějící zboží dodáno.

Krásné a kvalitní zboží. Rychlé, milé a ochotné vystupování majitelky obchodu. Rychlost dodání. Určitě doporučuji.

• dodané zboží neodpovídá objednanému ve 2 případech z 5 celkem
    • u kreativních omalovánek a samolepek není uveden rozměr, jsou nečekaně malé

Reakce obchodu czpavouk.cz

Nespokojenost zákazníka mě mrzí. Nemám od něj žádnou reakci na mail/telefon, že by něco bylo v nepořádku. Také nerozumím výtce ohledně velikosti objednaných samolepek a kreativních sešitů - na stránkách eshopu mám u každé, aspoň tedy z Vámi objednaných položek, uvedenou informaci o rozměrech.

• Rychle vyřízená objednávka

Jsem spokojena, objednávka proběhla v pořádku a během pár dní jsem měla zboží doma. Děkuji

Perfektní komunikace, rychlé dodání.

• jeví se mi jako velmi Větnamské zboží-bohužel

Reakce obchodu czpavouk.cz

Tuto reakci nechápu. Pokud paní nebyla se zbožím spokojená, o čemž písemně ani telefonicky neinformovala, mohla jej v zákonné lhůtě bez udání důvodu vrátit příp. reklamovat...

Přečetla jste si štítek o původu zboží? Zboží v žádném případě není Vietnamské! Koupila jste si české sešity a omalovánky, voskovky zn. Kooh-i-noor, pohlednice AnneGeddes.
    Dále pár položek z kategorie dekorace a karneval. Tyto produkty jsou od Anděl Přerov s.r.o. jejichž dodavateli jsou vybrané společnosti v Evropě a Asii - tam nikoli Vietnam, ale AMOS z Jižní Koreje.

Podobné záležitosti, nejistota, nedorozumění, se dají bez problémů vyřešit jednoduchou domluvou nebo dotazem...

• Veľký vyber tovaru
    • Super ceny

Široký výběr, přehledné stránky, rychlé dodání, vstřícná komunikace. Celkově velká spokojenost!

• Rychlé a velmi milé chování. Moc děkuji ráda přijdu znovu.

Bohužel i když jsem v poznámce psala, že na zboží spěcham, doposud nedorazilo. Přišel mi, ale omluvny mail, že se zdrželo u dodavatele. Kdybych dopředu věděla, že doba dodání překročí psané 3-5 dní, neobjednala bych si toto zboží.

Spokojen

Aktovka má pěknou barvu i potisk a spoustu kapes. Je lehká.

• supr osobní přístup
    • objednala jsem si dvě aktovky a na místě mohla vybrat kterou chci
    • velký výběr
    • osobní vyzvednutí nebo eshop
    • dobré ceny
    • výborná komunikace email+sms o stavu objednávky
    • nelze platit kartou

• super věci

Obchod rozhodně doporučuji. Velký výběr zboží a za skvělé ceny. Výborná domluva a ochota vyjít zákazníkovi vstříc.

• Sortiment
    • Ceny

Sympatický obchod.

• můj první nákup a jsem velmi spokojena, rychlý a z domova

pohodový nákup, vše proběhlo rychle a bez potíží

• Příjemné nakupování.

Vstřícné, milé a rychlé jednání. Doporučuji ostatním.