• Dobrá komunikace s obchodem - co slíbí, to dodrží. Mají dobré ceny. Naprostá spokojenost. Příště opět nakoupím u nich.
    • Dobrá lhůta dodání. Prodloužilo se jen kvůli chybě PPL o den, ale nevadilo mi to. Naopak s PPL mám také dobré zkušenosti.

Doporučuji obchod, naprostá spokojenost.

• Rychlost dodání zboží
    • Přehledné stránky
    • Dobré ceny

Rychlost vyřízení a doručení zboží perfektní

Reakce obchodu CZobchudek.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádí, že jste spokojeni.
    S pozdravem, CZobchůdek

• Rychlé jednání

• Rychle vyrizeni
    • Osobni a vztricny pristup
    • Krasny vyrobek

Na objednavku jsem spechala a byla mi odeslana tentyz den odpoledne! :-) Dostala jsem i sms zpravu, ze byla objednavka odeslana. Velmi vztricny pristup. Problem byl az nasledne s ceskou postou, dorucovali mi ji 4dny!

Župánek je krásně hebký, barva jahodová je krásná a vyšité jméno je super. Určitě doporučuji. Navíc dodací lhůta byla velmi krátká na to, že na stránkách avizují až 15 dní od zaplacení.

• Rychlost, dobre ceny

Zbozi přišlo v pořádku,tak jak jsme se domluvili.Jsem maximalne spokojena.

VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ, OCHOTA PŘI OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ.

• Zboží posílají jako doporučený dopis, takže lze ušetřit na poštovném

Výhody: Jediný obchod který nabízí polohovací klín do dětské postýlky který je dlouhý 50cm vysoký 10cm.
    Nevýhody: Špatně našity zip nelze zapnout až do konce 2 cm díra k zapnutí a také špatný jezdec měl by být bezpečnostní bez jezdce hladký. Na ušití povlaku na klín jsem čekala týden a to ještě po tel domluvě jinak bych se nedočkala, navíc jsem si musela přešít nový zip kvůli bezpečnosti dítěte.

• rychlost dodání zboží

• reakce na můj mail překvapivě i v pozdních večerních hodinách
    • reakce na můj mail v řádu několika hodin
    • Při informačním mailu o vypravení zásilky nepřipojují číslo balíku, takže nelze sledovat zásilku (musel jsem si o to výslovně požádat)

• dobrá informovanost

Tyto plenky jsem sháněla přes půlroku, vždy když jsem je jinde objednala, přišla stejný motiv, ale jiná kvalita a vzhledem k faktu, že dcera si je oblíbila jako muchláček, nic jiného nechtěla. Na základě mého sdělení v objednávce, zda se skutečně jedná o požadované plenky, paní mě hned kontaktovala a vše si ověřila. Velká spokojenost s jednáním, přístupem, dopravou... A štěstí v očích naší dcery kde jsme sehnali nesehnatelné (výrobce je již dlouho nevyrábí).

• Zbozi jeste nedorazilo, protoze se cekalo na moji platbu. Takze v poradku. Obchod se mnou skvele komunikuje, pokud se jim na me objednavce neco nezdalo, hned volali. Super, doporucuji a tesim se na zbozi.