• - zboží bylo za dobrou cenu a údajně skladem
    • - na zboží čekám už velmi dlouho

- velmi dlouhá odezva

Reakce obchodu CZ svitidla

omlouváme se za delší prodlevu s Vaší objednávkou. Bohužel u zboží z Panluxu musíme vždy vyčkat na kumulaci objednávek a poté až můžeme zboží u dodavatele objednat.

Děkujeme za pochopení a věříme, že Vám senzor velice dobře poslouží.

S uctivým pozdravem

Tým CZSvitidla.cz

• Dlouhá dodací lhůta

Dobrý den, pane Vyhnale,

děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu a ještě jednou se omlouváme za prodlení s dodáním Vaší zásilky.

S pozdravem a přáním pěkného dne

CZ Svítidla

• Zboží není na skladě a přesto je v nabídce !!

Reakce obchodu CZ svitidla

je nám líto, že zboží, které jste si u nás objednala nebylo skladem. Bohužel mít na skladě veškerá svítidla z našeho e-shopu je fyzicky nemožné. Z tohoto důvodu u každého svítidla uvádíme jeho dostupnost, pro kterou je však také rozhodující, kdy objednávku uskutečníte. U některých dodavatelů objednáváme 1x týdně, případně máme stanovenu minimální částku pro objednání zboží. Musíme tedy vyčkat na kumulaci objednávek a až po dosažení stanovené částky můžeme zboží objednat.

V nabídce však máme také speciální kategorii "Ihned k odběru" http://cz-svitidla.cz/257-ihned-k-odb%C4%9Bru, která je průběžně aktualizována. Svítidla zde uvedená jsou prakticky okamžitě k dodání.

Děkujeme za pochopení

CZ Svítidla

Zboží jsem objednal a čekal. 20.8.2015 mi volaly , že mají jen vystavený kus což jsem odmítnul. Dodnes nic ( co se děje nevím)a tak čekám ,čekám .......

Reakce obchodu CZ svitidla

omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky. U položek, které nemáme skladem jsme závislí na lhůtě dodání našich dodavatelů.

Venkovní sloupek LUCIDE 28851/60/31, který jste si na našem e-shopu vybral, je od výrobce z Belgie. Jak máme u tohoto produktu uvedeno, lhůta dodání je až 14 dní.

Děkujeme za pochopení

CZ Svítidla

• zboží skladem nebylo. 2x jsem psal - nic. Volal jsem - operátorka ochotná - slíbeno do konce týdne.
    • Stránky kde jsem mohl sledovat zboží tak nem jsem nebyl vůbec zaveden.
    • Počkám do konce týdne. Pak na ně kašlu.

S tímto jsem se ještě nesetkal.
    Reakci obchodu nechci. Jen světla. Dá se pochopit, že zboží není, ale že by někdo odpověděl jestli čekat?

• Na strankach nebylo uvedeno, ze zbozi je vyrobeno v cine,

Lampy vytobene v cone obecne nedoporucuji, uz pri montazi se rozpadaji

• V předpoikládaný den dodání jsem na zboží čekal, ale nic se nedělo a ani na stránkách žádný vzkaz. Odpoledne mi došla trpělivost a volal jsem, abych se dozvěděl, že zboží ještě není připraveno a že bude o dva či tři dny později. Informování zákazníka mizerné!!!!.

• Dlouhá dodací lhůta i když je psáno skladem

Reakce obchodu CZ svitidla

omlouváme se za zpoždění. Bohužel jsme u některých položek závislí na dodání od našich dodavatelů. U těchto položek je uvedeno "Skladem u dodavatele".

Samozřejmě máme i vlastní sklad na naší prodejně. Proto jsme připravili speciální kategorii, "Ihned k odběru" http://cz-svitidla.cz/257-ihned-k-odb%C4%9Bru , kam průběžně zadáváme zboží k dodaní prakticky okamžitě po objednání.

Děkujeme za pochopení.