• Žádná není
    • Zrušena objednávka obchodem prý na žádost zákazníka
    • nekomunikuje
    • neodpovídá na maily

Hrůza, totální neschopnost.

• bez mého vědomí byla zrušena objednávka prý na požadavek zákazníka
    • neodpovídá na e-maily
    • nekomunikuje

Kvůli dlouhé lhůtě (objednáno 17.4.-nedodáno do 24.4.) jsem objednávku musela zrušit.

1) nechtěl aby někdo otravoval s dotaznikem a přesto mě dorazil do emailu...u tohoto obchodu můžete zatrhnout co chce a je vidět že na Vaše přání kašlou...
    2) přišlo mě úplně něco jiného než jsem si objednal. Jedná se úspornou zářivku. Přesto že mě bude fungovat, tak jsem si objednával originál od oplle a dostal místo toho druhoradou náhradu a to bez toho zda by se někdo obtěžoval se mě na to zeptat jestli to vůbec chci.. Takže mě více méně okradli...
    3)zboží přišlo bez originální obalu výrobku. Takže nejspíš už použitý...
    4) mohu to samozřejmě vrátit a oni mě musí peníze vrátit, ale co poštovné které musím kvůli tomu dát, to se rovná 50% ceny zboží a to mě nikdo nevrátí , s tím asi nejspíš počítali
    5) teď buď si to nechám nebo budu mít jen komplikace
    6) pokud nemusíte obchodu se vyhněte

Reakce obchodu CZ svitidla

odesílání dotazníku spokojenosti je automatický proces a z nějakého důvodu došlo k ignoraci Vašeho požadavku neposílat dotazník. Určitě to není tak, že bychom kašlali (jak píšete) na Vaše požadavky a schválně poslali dotazník i přesto, že jste ho zaslat nechtěl. Mrzí nás to, ale není nic jednoduššího než takový doatazník neotvírat, smazat. Moc nás mrzí Vaše negativní recenze na náš internetový obchod. Pokud jste měl jakýkoli problém s Vaší objednávkou, bylo by přinejmenším slušné nás o tom písemně informovat. To jste ovšem neučinil. Pokud se zářivky značky OPPLE vyprodaly a byla Vám zaslána náhrada, o kterou nemáte zájem, máte samozřejmě možnost tuto zářivku vrátit. Jestliže Vás nikdo neupozornil na skutečnost, že zářivka je od jiného výrobce, tak se Vám dodatečně omlouváme. Chtěli jsme Vám vyjít maximálně vstříc, protože víme, že kruhové zářivky jsou nyní problém na trhu sehnat. Co se týká poštovného, tak to vracíme vždy!!!!!! Dokonce hradíme i zpětné svozy!!! Jsme hrdí na to, že většina našich zákazníků je s námi spokojena a svých zákazníků si vážíme.

Přejeme Vám hezký den

• Dobrá součinnost s obchodem.
    • Docela nepřehledný systém výběru dopravy a způsobu platby. Nemožnost překontrolovat zvolenou možnost platby a způsobu dopravy před odesláním objednávky.
    • Dle nabídky bylo objednáno značkové zboží značky Opple za tomu odpovidající cenu, jedna zářivka za 140,- Kč. No name zářivka z Činy dorazila zabalená v bublínkové folii. Nikde v eshopu jsem si nevšiml upozornění na tuto skutečnost. Uvidím, jak dloho tato zářivka vydrží. Předchozí zakoupená zářivka v OBI vydržela cca 7 měsíců (značka Lux Like).

Vzhledem k výše uvedenému je můj názor na obchod docela rozpačitý. Zakoupeny byly pouze dvě kruhové zářivky a nikoliv to druhé zboží - Reprofil IP ...

Reakce obchodu CZ svitidla

velice nás mrzí, že náš e-shop nedoporučujete. Co se týká výběru dopravy a platby, využíváme systém, který používá velká část e-shopů a jedná se o standardní postup a výběr. Před odesláním objednávky se ukáže stránka, kde je vše zrekapitulované a přehledné. Toto je dané obchodními podmínkami.
    Pokud jste nebyl informován o nabídce alternativní zářivky, tak se tímto omlouváme. Na zářivku máte samozřejmě dvouletou záruku.
    Přejeme pěkný den

• Elektronicky předáno dopravci, fyzicky ne, ale mně "už to jede", takže storno.

L

Reakce obchodu CZ svitidla

velice nás mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Jednalo se o technickou chybu v systému, kdy jsme v nabídce měli Vámi objednanou položku uvedenou jako možnou k zakoupení i přesto, že se již nenabízí a my jsme jí neměli skladem. Na nápravě intenzivně pracujeme a věříme, že příště již s nákupem u nás budete spokojen.

• 9.7.2019 zaslaná objednávka s tím, že dodání je cca 10 dní, protože je výrobek skladem u dodavatele, od 9.7.2019 se nikdo neozval, o 20 dní později jsem psala, jak to s objednávkou vypadá a stále se nikdo neozval. Bohužel vůbec nekomunikují, ani že se objednávka opozdí nebo že produkt není dostupný. Zbytečné čekání.

Reakce obchodu CZ svitidla

velice nás mrzí, že Vaše objednávka byla/nebyla vyřízena jak bychom si sami přáli. Bohužel jsme se potýkali s tecnickým problémy, na kterých jsme zapracovali a již by se pdoobná situace neměla opakovat. Děkujeme za pochopení.

• Svítidlo měli skladem, ale po třech dnech zrušili objednávku s tím, že se už nevyrábí.

Reakce obchodu CZ svitidla

náš e-shop procházel v této době většími technickými změnami a nepodařilo se nám uhlídat nabízené položky a ověřovat jejich dostupnost. Za tuto nepříjemnost se velice omlouváme.

Inzerovali zboží, které už dávno neměli v nabídce.

Reakce obchodu CZ svitidla

• Žádná komunikace, po 10 dnech doručen pouze dotazník.
  • nbízejí svítidla které se již nevyrábí !!!

• zboží , které jsem objednal, nedodají
    nabízí zboží, které se už nevyrábí

Reakce obchodu CZ svitidla

mrzí nás, že dodavatel již Vámi objednaná svítidla vyprodal. Nicméně na mail jsme Vám ihned zaslali nabídku s jinými svítidly, která jsme měli skladem. Bohužel však bez odpovědi.

Tým CZSvitidla.cz

• Od protvrzeni pripsani platby na ucet eshopu i pres to, ze pry bylo zbozi skladem, travalo predani dopravci dalsich 8 dni

Reakce obchodu CZ svitidla

velmi nás to mrzí. Zboží bylo již rezervováno pro jiného zákazníka, který si objednal před Vámi. Ihned jsme však zářivku objednali u dodavatele. Již jsme Vám ji odeslali.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým CZSvitidla.cz

Zboží zaplaceno již před více než týdnem a zatím nic nedorazilo. Zásilku lze sice sledovat, ale z toho se nedozvím, z jakého důvodu ji stále nemám. Obchod sám od sebe o důvodu zpoždění neinformuje.

Reakce obchodu CZ svitidla

omlouváme se za delší dodání. U Vámi objednaného skla je doba dodání 7 - 14 dní. Zboží jsme Vám již odeslali.

• Dlouha dodaci lhuta, 13 dni a stale cekam na dodani

Tento obchod jsem zvolila, nebot mel na sklade zbozi,ktere jsem hledala
    Nedoporucila bych jej nikomu,dlouha dodaci lhuta,stale zbozi nemam od 23.5.
    Komunikace s obchodem dobra

Reakce obchodu CZ svitidla

omlouváme se za delší dodání. Svítidlo jsme objednávali, ihned po obdržení Vaší platby. Bohužel došlo k menšímu zpoždění dodávky k nám. Zboží jsme Vám již odeslali.

• špatná komunikace, neberou tel., nereagují na SMS... :(

Reakce obchodu CZ svitidla

ještě jednou se velice omlouváme za nepříjemnosti s Vaší objednávkou a nedostupnost naší zákaznické linky. Dodavatel měl bohužel chybně uvedeno, že má zboží skladem.

• Bohužel o žádné nevím.
    • Nespolehlivost
    • klamavé informace ohledně dostupností
    • špatná komunikace se zákazníky

Už nikdy nebudu nic objednávat v tomto obchodě.
    Po 14 dnech nemám ani objednané výrobky, ale ani informace o zboží.

Reakce obchodu CZ svitidla

velmi se omlouváme za delší termín dodání. E-mailem jsme Vás však informovali, že dojde k menšímu zpoždění, které bylo 3 dny.

Tým CZSvitidla.cz

• Zboží jsem objednala a do dnešního dne nedorazili,pokud nepřijde zítra,balíček nevyzvedávám.

Reakce obchodu CZ svitidla

velice nás mrzí Vaše hodnocení. Jak jsme Vás začátkem týdne informovali, kvůli technickým problémům s vozidlem dodavatele, k nám lampička dorazila až dnes. Bohužel toto nemůžeme nijak ovlivnit.

• nekomunikace, rychlost dodání

Objednám zboží, zaplatím zálohovou fakturu a zboží nedorazilo. Jasně nebylo skladem, ale uvádějí dostupné do 5 dnů. Po 2 týdnech píši mail - bezodpovědi. Za další týden tam telefonuji. Paní mou objednávku nemohla najít, že se v tom nevyzná protože kolegyně co má eshop na starot je prý nemocná. Že ji hledání bude trvat, tak že mě nebude zdrožovat na telefonu a že zavolá jak to najde. Pochopitelně se už neozvala

Reakce obchodu CZ svitidla

velmi nás mrzí nepříjemnosti s Vaší objednávkou. Bohužel k prodloužení dodací lhůty od dodavatele došlo z důvodu svátků. O tomto jsme Vás mohli informovat až poté, co jsme tuto informaci obdrželi od dodavatele.

CZSvitidla.cz