• Neaktualny tovar na webe, bez upozornenia poslu iny tovar!

Skuste radsej iny obchod!

• Na stránkách bylo uvedeno, že zboží je skladem, po objednání se stav změnil na vyprodáno a následují den nám bylo oznámeno, že zboží již nemají a nelze ho objednat.

Zlepšit inventurní stavy.

• Po vrácení zboží mi obchod vrátil o 100 Kč méně za dopravu,kterou nabízel zdarma

Reakce obchodu CykloStore.cz

Dobrý den, doprava zdarma je od 1 000,- Kč. Pokud vrátíte zboží za 900,- Kč, tak uznejte sama, že dopravu zdarma nelze použít.

zboží nebylo úplné, chyběli úchyty(pásky) na kola, příšel pouze jeden kus, nosíč byl složený a odřený, návod nebyl vůbec, některé kusy přebývaly ( 6ks) umělých žlabků nakola, ačkoliv jsem objednalnosič na 2 kola.

Zboží jsem objednal. Objednávka byla potvrzena. Fakturační údaje ovšem ani po 10-ti dnech nedorazily.
    Zboží jsem tudíž nemohl zaplatit. Když jsem chtěl zboží u té samé firmy podruhé objednat, vyhledávač tuto položku nenašel.

Reakce obchodu CykloStore.cz

Bohužel se vám podařilo udělat objednávku v loňském E shopu.
    Omlouváme se za komplikace.

• kompletní přehled zboží
    • není zaevidováno, že konkrétní zboží momentálně není skladem

• nabízejí to co nemají naskladě ani nejsou schopni sehnat

trapné

• přehled o cenách, rychlost dodání
    • popisy produktů,jsou vždy velmi optimistické, někdy schází podrobnější techniky popis komponentů (např. u ložisek průměry vnitřní i vnější, u oblečení a obuvi problém se značením velikostí....)

zaujala mne ceny brzdových kotoučů Shimano XT..

• Poslali jiný (levnější) model

• Každý výrobek by měl mít český návod

• rychlost dodávky
    • Doprava balíkem ČP - zřejmě manipulací došlo k poškození.

• Obchod nabízí zboží, které nemůže dodat.

• -je značně neférové nabízet na svých stránkách zboží, o němž obchod zcela jistě ví, že ho nemůže dodat
    • - pokud nemám zboží skladem a nejsem schopen ho zajistit, je ve slušném obchodním styku standardem toto zboží nenabízet a jasně uvést, že zboží není nebo nebude do určitého data dostupné

Nedoporučuji pro ostatní kupující. Namísto pohodlného objednání zboží přes I-net je nutné si nejlépe telefonicky či mailem několikrát ověřit, zda zboží je vůbec dostupné a musíte mít štěstí, abyste se zrovna netrefili do mezidobí, kdy zboží není na skladě. To je však absolutní popření principu nákupu přes I-net, který má být pro zákazníka pohodlný a příjemný a ne aby 4 dny čekal jen na strohé oznámení, že zboží není. To snad ví seriozní obchodník ihned, zda zboží má nebo ne a podle toho upravuje a aktualizuje svou nabídku!

• CENA ,RYCHLOST VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

SUPER

• nemají přehled co prodávají

kdybych šel do krámu udělal bych lépe

• Široké spektrum zboží
    • V nabídce bylo zboží o které jsem měl zájem
    • Nabízí něco co není skladem a nekonkretizuje v takovém případě termín dodání

Jsem hodně na rozpacích, doporučit tento obchod ostatním.

• Neprišlo to, čo som objednal.
    • Na potvrdenej objednávke bolo niečo iné ako na dodacom liste.
    • Je to použiteľné, tak som nereklamoval,len ma to sklamalo.

Je riziko, že nekúpite to, čo objednáte.

Reakce obchodu CykloStore.cz

Dobrý den, objednával jste trekingové kolo Torpado T820 Sportage z výprodeje. Toto kolo Vám bylo odesláno. Napište prosím, kde byl problém?

po 14 dnech,kdy nebyli schopni nasříkat kolo tak bych ho snad ani nedoporučil :-(

• přehlednost a dobré ceny
    • zřejmě problémy s distribucí, platila jsem převodem ihned po obdržení mailu s údaji, poté došel balíček na dobírku, odmítla jsem podruhé platit, po deseti dnech ještě zboží nemám ani reakci obchodu

Tady není co shrnovat. Dodací lhůta je dle mého názoru max. 2 prac. - 3 prac. dny, ale skutečnost ....