• Prodávají zboží které je ověřeno a nafoceno obchodníkem. Možnost zakoupení zboží, které jiné obchody již nenabízí.
    • Malé mínus malý sortiment.

Obchod rozhodně doporučuji. Objednal jsem jenom náboje LX a jako dárek obchodu jsem k nim obdržel ještě pětimetr zdarma. Poštovné 0 Kč. platil jsem jen dobírku 50 Kč.

• Poštovné zdarma
    • Skvělá komunikace
    • Maximální ochota
    • Nic jsem neshledal

Sehnal jsem zde díl, který neměl nikdo jiný v nabídce. Objednávku jsem odeslal v pátek (ve 21:53 h) a do necelé hodiny (ve 22:41 h) mi přišel e-mail s detailnější fotografií objednaného dílu (nepatrné škrábnutí) a dotazem, zda mám o něj i přesto zájem. Musím přiznat, že jsem se s takovým nasazením v pozdních, natož pátečních hodinách u jiného prodejce dosud nesetkal. Panu Chytilovi tak patří moje veliká poklona. Zboží přišlo obratem, bezpečně zabalené.

• Poštovné zdarma !
    • Opravdu pečlivě zabaleno + mapa navíc
    • Fotky skutečných věci na webu (ne ilustrační)
    • Sortiment obchodu

Sortiment obchodu je velmi (ale opravdu velmi) omezený, vpodstatě tam nic nemají, polovina z toho musí být ležáky na skladě které už jsou tam asi opravdu dlouho, cenově taky nic extra, ale občas se tam najde (nová) položka za poloviční cenu oproti ostatním obchodům + poštovné zdarma, to prostě člověk musí koupit.
    Zdá se mi jako by prodávali odmontované věci z nových kol (ze servisu).

• Rychlost a spolehlivost
    • Cenově výhodná nabídka konkrétní položky

• Kvalita
    • Vstřícnost
    • Induviduální přístup

Já mohu tento eshop pouze doporučit, je opravdu skvělý a vzhledově hezký, prostě nejlepší :)

• Dobrá komunikace s prodejcem a rychlé dodání zboží, produkt byl shodný s tím, co prodejce nabízí.

Doporučuji obchod s prodejcem,

• Spolehlivost
    • Kvalita zboží
    • Dobrá komunikace
    • Široký sortiment

Jsem velmi spokojen s tímto prodejcem, je spolehlivý a má přesný přehled o možnostech kombinace komponentů. Nakoupil jsem zde již víckrát a vždy jsem byl maximálně spokojen. Jen DOPORUČUJI.

• dobrá komunikace
    • kvalitní zboží

Celkově vše v pořádku.

• Maximální spokojenost s rychlostí dodávky i s cenou.

vše o.k.

• dodavatel splnil bez výhrad náplň inzerátu. Obsah odpovídal obrazové dokumentaci. Termín dodání v pořádku

• Dobrá cena a rychlé jednání

Mohu jen doporučit, ochota a vstřícnost mě mile překvapila.

• Rychlé a vstřícné jednání.
    • Dobrá cena.

Vřele doporučuji!

• rychlé a spolehlivé jednání

kvalitní zboží a rychlé jednání, profesionální přístup