Rychlost a spolupráce při výběru velikosti.

Bavil mě poměr ceny vůči značce (Shimano) ale mám vyzkoušeno, že velikosti bot se u různých firem celkem značně liší. Poptal jsem tedy pana Chytila, ten změřil přesně stélku a já si dle jeho rady vzal velikost, která mi sedí. Takže za mě velká spokojenost. P. Petříček, Tanvald

Doporucuji zmenit prepravni firmu, Ceska posta je to nejhorsi, co se v Cesku vyskytuje !!! Obalku dorucovali 4 dny !!!

• sehnal jsem nesehnatelné :)
    • velmi vstřícné jednání

U dodaných klik Truvativ Howitzer Hussefelt převodník háže výškově tak , že nejde nastavit napětí řetězu , holt je to šunt tak to dáme na net..............

• Zboží, které jinde neseženete.
    • Rychlé dodání, dobré ceny.

Doporučuji.

Doporučuji.

• Neskutečně rychlá reakce na dotaz-v neděli pozdě večer, nebývale vstřícné jednání, nebývale rychlé dodání (snad ještě před příchodem platby) a na dotaz i přibalení zboží, které ani nebylo v nabídce. Kvalitní a velmi pečlivě zabalené zboží za dobrou cenu - třebaže malý e-shop - moc mile jeho majitel překvapil.

Vřele doporučuji.

• Ceny i rychlost dodání

Všechno proběhlo v naprostém pořádku.

• rychlost dodání zboží

radost

Všechno v pořádku. Doporučuji

• Plná spokojenost

• Rychlá reakce na objednávku.
    • -

Prodejce dokáže poradit s nákupem.

• Dobré ceny a zaslání okamžitě po úhradě. Jednoznačně doporučuji!

Cena, celkově příznivý dojem při první návštěvě e-shopu, který pak nezklamal.

• Rychlá reakce na objednávku. Schopnost poradit při nákupu.

Spolehlivý obchod.

• .

Příjemné vystupování, rychlé vyřízení a jako bonus malý dáreček. Naprostá spokojenost

• -Nízké ceny
    • -Rychlost vyřízení objednávky
    • -Maly sortiment
    • -Nevzhledný eshop

S obchodem jsem spokojený. Zboží odpovídá popisu a vyřízení objednávky proběhlo rychle.

• Velmi vstřícné jednání, vše proběhlo bez nejmenších komplikací a podle dohodnutých podmínek. Zboží v deklarované kvalitě bez poškození, škrábanců nebo jiných závad. Velmi pečlivě zabaleno včetně malého a příjemného dárečku jako překvapení.

Nabídka férové ceny za nabízené použité zboží

• zajímavý sortiment,rychlé dodání, doprava zdarma,komunikace, perfektní

Zajímavé ceny i sortiment.Rozhodně doporučuji.

• Nízké ceny
    • Doprava zdarma
    • Bezproblémová komunikace
    • Mohl by být větší sortiment zboží

Nejvíce mě potěšilo že jsem tu sehnal komponenty které už se nevyrábějí a tudíš je nikde už nemají.
    Tento obchod rozhodně doporučuji