Komunikace, dodací lhůta. Kdybych se nezeptal nikdo mi ani neřekne, že můj nákup bude trvat víc jak 14 dní. Příště volím nákup rovnou ze zdroje.

Milý zákazníku,
    mrzí mě vaše negativní zkušenost s nakupováním u nás na Crossathlete.cz. Vzniklé komplikace nebyly z naší strany v žádném případě záměrné.
    Spokojenost vás, zákazníků, je u nás na prvním místě. Věřte, že jako nový majitel obchodu se snažím ze všech sil povznést úroveň obchodu výše, předejít takovýmto komplikacím a zajistit hladký průběh vašeho nákupu, jak jen to jde.

• Jinde nesehnatelne zbozi
    • Dlouhe dodaci lhuty
    • Neni danovy doklad
    • Problem pri placeni v hotovosti - nebyli okamzite penize nazpet

Obchod prodava zbozi, ktere se obtizne shani.Je videt, ze ho provozuji hobbici, coz myslim hlavne v negativnim smyslu - viz. zapory.

• nevím
    • Nabízejí zboží, které nemají a musí ho teprve někde sehnat.
    • Pokud se jim to nepodaří, bez rozpaků vám předloží něco jiného.
    • Zmatek při předávání, v obchodě jsou jen trenéři a ti nevědí, co s objednávkou...atd.
    • Zboží je úplně jiné, než jsem chtěl, ale relativně použitelné, navíc ho potřebuju, jediný důvod, proč ho nevracím.

Vyhnout se, spojení neserióznosti s nezkušeností.

Crossathlete.cz

• Kvalitní zboží za levné ceny. Dobrá nabídka kettlebelů...
    • + věci, které se těžce schání jinde...

Jediná nevýhoda, že občas trvá déle doručení, když je doba dodání do 10 dnů, tak to opravdu 10 dnů trvat může... Ale komunikace s obchodem je suprová... Jak po telefonu, tak i na facebooku, když si třeba chcete vyzvednout zboží v Praze sami...

Milý zákazníku,
    Za Crossathlete.cz vám děkuji za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Vaše kladná reakce nás velmi těší a motivuje k novým pokrokům a zlepšení kvality služeb, o které jako nový majitel usiluji. Dojem a spokojenost vás, zákazníků, je pro nás číslem jedna!
    Crossathlete.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

S nákupem nejsem spokojen, dodací lhůta je dlouhá na dnešní dobu a navíc mi přišla jiná barva než byla na fotce v obchodě.

Crossathlete.cz

• Velke postovne za dodanie do SR nakolko som ten isty tovar ako u vas objednaval aj v anglicku a to je trosku dalej ako len z CZ

Crossathlete.cz

• Nabídka specializovaného sortimentu.

Crossathlete.cz

• Inzeruje věci které nemá skladem ikdyž má uvedeno že skladem jsou. Dokonce vám přijde i potvrzení o přijetí objednávky ale pak se nic neděje. Poté co jsem sam obchod kontaktoval telefonicky tak jsem se dozvěděl že zboží skladem není a ani není k sehnání takže prostě nebude. Byla mi sice nabídnuta jiná varianta ale s dodáním asi 14-dnů s tím že cena bude asi kolem předchozí nabídky. Nic méně přesnou cenu jsem se nedozvěděl.

• přehlednost
    • kvalitní sortiment

objednal jsem si zboží, které nebylo na skladě, nicméně jsem o tom nebyl informován, cca po týdnu jsem se sám ozval, poté už jsem byl rychle informován a zboží bylo odesláno jak bylo slíbeno=při delším čekání na objednávku bych ocenil včasné informování, jinak jsem s nákupem spokojen

• crossfit ??
    • udáváné dodací lhuty neodpovídají realitě

Crossathlete.cz

• Nabízí crossfit vybavení + oblečení které se mi líbí.
    • Rozšířil bych obchod o oblečení. Nemám na mysli reebok ale crossfit oblečení jako máte teď. Víc triček - víc barev, trenky kalhoty, čepice. Víc motivačních a populárních motivů ze světa atletiky ,crossfitu, těžké atletiky a hesel. Jako je videt na crossfitgames.com, rogue fitness atp :-)

Každopádně máte to pěkné, jsme psokojen jen tak dál! :)

• Kvalitní, specifické zboží

Crossathlete.cz

• nízké ceny a dobrý výběr

Obchod mohu jedině doporučit.

8. 1. 2018

Budu se těšit na další nákup

• Zboží které potřebuji

8. 1. 2018

• Jedinej obchod co jsem našel se zbožím pro cvičení s vlastním tělem popřípadě s externí váhou..
    • Délka dodací lhůty..

Nakoupil jsem zde ,protože to je jedinej českej obchod co znám na crossfit vybavení.

Poměrně nepřehledně sdělovali stav objednávky.
    A dost dlouhá dodací lhůta.

• Výběr zboží
    • Z doporučení Adama Rowa

Byly tu věci které jsme hledal a jinde jsem nemohl najít.
    Informování obchodu o stavu objednávky prostřednictvím e-mailu jsem uvítal ale zato delší doba dodáni zboží.
    Určitě doporučuji.
    + Výběr, Informování obchodu o stavu objednávky,
    - Delší doba vyřízeni objednávky.

1. Cena produktu.
    2. Kladná
    3. Doporučuji
    4. Vše O.K.

8. 1. 2018

• Dá sa pozrieť ceny aj v €, a dá sa použiť zasielkovňa miesto ceskej pošty
    • zatial som nenašiel

Ten čo hladá náradie a iné veci ohladne Crossfitu bude spokojný