Nevím jak recenzi smazat. Zprvu jsem měl negativní zkušenost, teď čekám, a vše se možná vyřeší. Finální recenzi upravím podle spokojenosti s eshopem. Prozatím nechávám 50%.

• vstřícný pan majitel
    • dobrá domluva a ochota
    • nákup bez problému

Zboží dorazilo jak mělo, v pořádku, jsem s ním spokojen stejně tak jako s obchodem. Doporučuji!

Crossathlete.cz

• Super komunikace i rychlost dodání
    • Na žádné velké proti jsem nenarazil, snad jen zlepšit přehlednost eshopu

Spokojenost a mohu doporučit dal

Milý zákazníku,

Za Crossathlete.cz vám děkuji za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Vaše kladná reakce nás velmi těší a motivuje k novým pokrokům a zlepšení kvality služeb, o které jako nový majitel usiluji. Dojem a spokojenost vás, zákazníků, je pro nás číslem jedna! Co se týče přehlednosti obchodu, tak jsme začali pracovat na redesignu, který by měl celý eshop zpřehlednit a být pro návštěvníky přívětivější. Věříme, že budete příště ještě spokojenější :)

Crossathlete.cz

• Vše ,obchod by měl někdo odstranit z internetu aby nesral lidí.objednal jsem a po 14 dnech sem neměl nejmenší chuť zboží vyzvednout

Pokud obchod není schopnej u zboží skladem doručit ho do 5 pracovních dnů je to obchod co by neměl existovat ,očividně nechce prodávat a zbytečně bere čas lidem svoji neschopnosti

Milý zákazníku,
    mrzí mě vaše negativní zkušenost s nakupováním u nás na Crossathlete.cz. Vzniklé komplikace nebyly z naší strany v žádném případě záměrné.
    Spokojenost vás, zákazníků, je u nás na prvním místě. Věřte, že jako nový majitel obchodu se snažím ze všech sil povznést úroveň obchodu výše, předejít takovýmto komplikacím a zajistit hladký průběh vašeho nákupu, jak jen to jde.

• výběr zboží
    • dopravce Geis

E-shop doporučuji. S komunikací jsem problém neměl. Zboží jsem objednal a požádal o číslo balíku.

Dopravce Geis měl balík u sebe dlouho (také na reklamačním oddělení, protože jej ). Když balík dorazil, tak byl obsah poškozený. Něco i chybělo.

Reklamaci si řeší e-shop s dopravcem sám. Domluvili jsme se na vrácení peněz za zboží.

• Zboží nedodáno, obchod nekomunikuje-

Nedoporučuji

• Super produkty
    • Minimum produktů skladem
    • Dodací lhůta
    • Nekomunikace

Objednal jsem zboží za pár korun (<700,-Kč), 30.3.2017. Dnes je 25.4.2017 a zboží nikde. Obchod se mnou komunikoval, jednou přislíbil zaslání zboží, což bylo mimo lhůtu (5 až 10 dní) ale nevadí. Dnes je to již delší doba a nikdo neodepisuje ani na e-maily. S tímto obchodem to vzdávám a na 100% nedoporučuji.

Zalibil se mi výrobek.
    Hned na druhý den výrobek poslali.
    Rychlost

• + přehledný obchod,
    • + super domluva přes chat i telefon - pán sortimentu rozumí
    • + velký výběr zboží za konkurenceschopné ceny
    • + u mě dodací lhůta super do 3 dnů včetně víkendu, ale byl jsem upozorněn, že u jiného druhy zboží může být doba delší
    • - některé zboží může být skutečně méně dostupné a pak doba doručení 5 dnů nemusí sedět, proto je dobré ptát se

Super domluva, rychlost, přehlednost.

8. 1. 2018

• dlouhá dodací lhůta, pokud není zboží skladem

Zboží jsem nevyzvedl, protože dopravce (geis) dojel, bez předchozího upozornění. Žádná sms, žádný email (tak jak jsem zvyklý u ČP, PPL,...). Nejsem zvyklý sebou nosit větší obnos peněz, takže jsem požádal, zda by mohl přijet další den, to se nestalo...
    S prodejcem to ale nemá nic společného, tady pokulhávala spíš komunikace a trošku nepravdivé údaje o dostupnosti zboží... Protože u zboží je psána dostupnost 5 pracovních dní, objednal jsem 21.2., doručováno bylo 8.3. po telefonické urgenci...

8. 1. 2018

Eshop jsem využila proto, že nabízel skladem zboží, které bylo v ostatních eshopech nedostupné. Očekávala jsem rychlé dodání zboží a namísto toho jsem se po 12ti dnech dočkala mailu, ve kterém mě informují o vrácení peněz. Mail byl sice zdvořilý, nicméně předchozí informaci o nedostupnosti zboží jsem neobdržela (ano, bylo uvedeno, že pokud není zboží skladem, potrvá dodání déle, ale šlo pouze o obecnou informaci nikoliv o uvedení stavu objednávky).

• Zadna reakce kdy zbozi expeduji....proste nic ...mrzute

8. 1. 2018

• Relativně nízké ceny v poměru s nadprůměrnou kvalitou.
    • Dodací lhůta.

• Komunikace - Pokud napíšete na info-email z dotazem tak rychle odpoví
    • Komunikace - Pokud se nezeptáte nevíte nic (např. nevíte jestli obchod přijal platbu což by bylo užitečné při nákupu nad 20 000)
    • Zboží přišlo poničené, zřejmě z důvodu dlouhého skladování a přesouvání, také balení by mohlo být lepší.

V tomto obchodu bych znovu nakupoval pouze pokud bych chtěné zboží v žádném jiném eshopu nesehnal

Mrzí mě, že jsem chtěné zboží našel o týden později za 19 000,- v tomto obchodu za 22 000,-

8. 1. 2018

Zboží zatím po deseti dnech nepřišlo. Krom potvrzení objednávky jiná komunikace ze strany e-shopu neproběhla. Za mě je dodací doba nabízeného zboží neobvykle dlouhá. Případná komunikace ohledně zpoždění dodávky ze strany e-shopu by nebyla na škodu. Objednání 29.12.2016
    Dodání ..... Kdo ví kdy to přijde
    Hodnocení.. 8.1.2017

8. 1. 2018

Jednoznačně skvělé. Zvolil jsem špatnou variantu zboží, komunikace s prodejcem byla naprosto výborná. Poradil a doporučil výrobek, domluva ohledně zpětného zaslání, vrácení rozdílu peněz a dodání nového zboží, to vše bylo až dokonale jednoduché. Děkuji

8. 1. 2018

• Našel jsem zde zboží co jsem hledal, za sympatickou cenu
    • Doprava zdarma pří nákupu nad 1.000,- kč
    • Doba doručení trvala na místo max. 5 pracovních dnů o dalších 5 pracovních dnů déle. Tedy už k tak dlouhé době přibyl další týden čekání
    • Bez přiložených daňových dokladů!
    • Systém e-mailem ani telefonicky nepotvrzuje objednávku, neinformuje o jejím průběhu, nedodává identifikační číslo přepravce, neinformuje kdy má zákazník objednávku očekávat - což je nepříjemné obzvláště tehdy kdy jste za zboží už elektronicky zaplatili, jako v mém případě.

Tento internetový obchod jakoby snad ani nebyl internetovým obchodem. Sice se tak tváří, ale rozhodně nečekejte standardní komfort. Je to celé takové na koleni. Nicméně nakonec jsem se s prodejcem domluvil a potřebné informace získal. Vzhledem k dalším recenzím tady jsem si vyžádal, aby ke zboží byla přiložen daňový doklad/faktura/záruční list. Na to mi ale bylo řečeno že ji internetový obchod nedává! Můžete si údajně jen stáhnout svou "fakturu", na to ale musíte být v "e-shopu" zaregistrováni a pak si zalézt do kategorie "moje doklady". Jen dodávám že já tam mám prázdno, ani zde žádná "faktura" není. Toto je velká výtka provozovateli stránek, riskuje pěkný malér, kromě toho že je to vyloženě nefér vůči zákazníkovi, který navíc platí zboží s daní... Také by bylo k zákazníkovi fér upravit zobrazovanou lhůtu k dodání na reálný stav, těch max. 5 dnů rozhodně reálných není a jde o další klamání zákazníka. Heuréka se mě ptala zda-li bych obchod doporučil přátelům. No asi jak kterým a také by záleželo o co by šlo. Pokud by věděli o těchto podmínkách dopředu a chtěli by si, třeba jako já, koupit jen litinovou činku, na které snad toho není tolik co pokazit, pak bych jim asi řekl že si to tady "koupit" mohou, ale že rozhodně nejde o nákup v tradičním slova smyslu. A že by FÚ asi o žádném prodeji nemluvil. Na druhou stranu činka (zaplaťpánbůh) dorazila a já už cvičím, nakonec jsem tedy spokojený. Až si budu dokupovat závaží, možná že znovu z tohoto obchodu, pokud na ně fakt nebudu spěchat. Ale hlavně zaplatím až při předání. Nebude doručena lhůta doručení a ruším objednávku. Možná pak vlastníka obchodu tyto móresy přejdou. Takže napravit, pane majiteli!

8. 1. 2018

• Slabinu bych viděl jen v tom, že neinformují zákazníka o prodloužení termínu dodání. 5dnů od objednání nebo 16 je celkem rozdíl.

• Dobré ceny.
    • Dodání trvalo delší dobu,než u ostatních e-shopů.

8. 1. 2018

• Nedodržení uvedené lhůty na dodání zboží