• I když na stránkách obchodu zboží je k dispozici , přišlo mi oznámení,že je vyprodáno.

Reakce obchodu CREDIT SHOP s.r.o.

děkujeme za Vaše upozornění, na jehož základě se pokusíme vylepšit naše služby, tak aby jste nás příště mohl hodnotit pozitivně.

Kvalitní autorizovaný certifikovaný internetový prodej i servis zahradní techniky.

• žádná
    • nekomunikuje
    • nedodal zaplacené zboží

Nákup byl proveden přes server Heureka a ani to není garance dobrého nákupu a slušného obchodníka.

• Žádné informace o objednávce

773 646 597

Zkušenosti jsu strašný, nedoporučuji, naprosto neprofesionální

773 646 597

Nebylo dodáno co bylo slíbeno ( 2ks olej došel 1) dlouhá dodací doba bez odezvy.

773 646 597

• líbila se mi příznivá cena uvedeného zboží
    • -naprosto nedodává zboží, které zde nabízí
    • -přijde něco jiného př. objednáte si křovinořez dle obr.na jejich stránkách, přijde sice křovinořez, ale naprosto jiný - krumpl!

- nelze jim věřit, že Vám zašlou opravdu to, co jste si podle jejich obrázků objednali
    - proběhla reklamace, sice uznána, ale do očí Vám stejně tvrdí, že zaslali stejný výrobek, samozřejmě poštové na reklamaci platíte ze své kapsy.
    - už nikdy více

váš požadavek byl řešen v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat

• ja mislim ze sou skvele vyhodi ale mohli by davat i na spaltky lidem ktery nato treba nemaj
    • tak to nevym

tak to opravdu nevym ponevac sem si zadal na splatky a obchod mit to nedalo takze nevym

váš požadavek byl řešen v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat