• Termín dodání byl o týden později než dohodnutý!

Objednaný produkt byl uveden, že je skladem, obchodní se velice rychle po objednání omluvil, že není skladem a nabídl jinou dražší variantu se kterou jsem souhlasil, s podmínkou doručení nejpozději do 3 pracovních dnů. Bohužel produkt dorazil po 8 pracovních dnech.
    V eshopu je stále původně objednaný produkt, ke je uvedeno skladem.

• zboží deklarovali skladem - nebylo skladem
    • doba dodání nejprve do 1 měsíce
    • poté znovu změněno na 1-3 měsíce
    • žádali i změnu platby z dobírky na platbu předem - s nejistým doručením
    • nepochopil jsem proč nabízí něco co nemají a nejsou schopni dodat

Reakce obchodu CP-PARTS

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci. Tažné zařízení na vozy ALFA typu kupé se drží skladem ve velmi omezeném množství (vzhledem k nízké poptávce). Zboží jsme poptávali přímo u dodavatele (Itálie), který nám potvrdil doručení a výrobu 1-3 měsíce. Platební podmínky jsou nastavené také dodavatelem. Udělali jsme maximum pro vyřízení této jednokusové objednávky. Zboží jsme schopni dodat, pokud respektujete obchodní podmínky zahraničního výrobce a dodací lhůtu (navíc v této COVID době).

Máme od Vás odpověď pouze na jeden náš mail, na ostatní jste již nereagoval....

S úctou CP-Parts.cz

• neoznámení o nedodání výrobku

Objednáno,nedodáno bez oznámení o nedodání.Zboží objednáno jinde kde bylo vše bez problémů.

Reakce obchodu CP-PARTS

Dobrý den.

Dne 6.5.2020 - ihned druhý den po objednávce (v čase 8:34 ráno, objednávka provedena 5.5.2020 v 18:03) , jsme Vám zasílali mail, že je zboží nedostupné a nabídli alternativní produkt. Bohužel jsme neobdrželi odpověď, na základě tohoto jsme objednávku 14.5. 2020 zrušili.

Vaše hodnocení není pravdivé, to nás mrzí.
    CP-Parts.cz