• aktuálnost webu, komunikace

Nespolehlivý obchod. Zboží bylo možné objednat, info o jeho nedostupnosti přišla někdy pozdě v noci, člověk s objednávkou počítá a až pozdě se dozví, že nic nepřijde...

• Obchod se prezentuje jako prodejce luxusních a elegantních výrobků. Bohužel chybí z zboží odpovídající popis. Za označením "mladistvý design" se v případě mnou zakoupeného zboží skrýval dekor "lebky", který jinak přináleží spíše extravagantní kategorii zboží, a neslučuje se s označením elegance. Obchod po mé negativní reakci přislíbil opravu v popisu u zboží, do dnešního dne se tak však nestalo.

Pokud se někdo rozhodne v tomto obchodě nakupovat, doporučuji velmi pozorně sledovat vzor zboží, neb pod označením "elegantní výrobek se v případě obchodu Cottisi mohou skrývat i vzory, které jsou s tímto označením v přímém rozporu.

Zbozi jsem si objednala 17.12. Dnes je 29.12. A nemam zadnou zpravu o stavu me objednavky. Na cisle, ktere je na strankach jsem volala a nikdo to tam nebere. Bohhhh! Nakupuji na internetu pravidelne, ale toto se mi jeste estalo!

Reakce obchodu Cottisi

Dobrý den, vaše zboží bylo dne 17.12. nachystáno k osobnímu odběru, o tomto jsme vás emailem konktaktovali. Následně jsme vás telefonicky kontaktovali, ale vaše číslo bylo nedostupné. Došlo k nedorozumění, nicméně vaše objednávka je stále nachystána k vyzvednutí.

Obchod v pohode, ale nie som spokojna s kvalitou tovaru. Na obrazku vyzeraju satky ovela lepsie, luxusnejsie ako v skutocnosti.

• pochybuji o tom, že je kašmírová šála ze 100% kašmíru.

Reakce obchodu Cottisi

Kašmírová šála je opravdu vyrobena z kašmíru, máme doklad o původu zboží, který pro ujištění zákazníků vyvěsíme na našich webových stránkách. Nicméně se nejedná o kašmírovou vlnu z oblasti Kašmíru, ale z Thajska, čím se netajíme a uvádíme u původu zboží. Šály jsou velmi příjemné a jsou za úžasnou bezkonkurenční cenu.

na obrázku bylo zboží hezké, po doručení kvalita výrobku špatná, vracím. S vrácením peněz obchod příliš nepospíchal, peníze přišly až po urgenci

• Rychlost v dodání zboží.
    • Zboží bylo nekvalitní.

Pokud vypadá veškeré zboží, jako mnou objednané, tak bych tento obchod ostatním nedoporučila.

Reakce obchodu Cottisi

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi, i když negativní. V rámci zlepšování našich služeb bychom rádi věděli, co je podle vás na vámi objednaných šálách nekvalitního. Šály jsou vyrobeny ze 100% hedvábí, jsou jemné a u těchto šál jsme nikdy nezaznamenali žádnou reklamaci, spíše naopak. Budeme rádi za reakci. Děkujeme. Cottisi

• Zboží se nezdá být kvalitní v poměru k ceně.

Reakce obchodu Cottisi

Dobrý den, děkujeme za reakci. Poměr cena a výkon je vždy otázka. Pro nějaké zákazníky jsme moc drazí, pro jiné moc levní... Každopádně naše zboží je kvalitní a zákazníci se rádi vrací a to je pro nás známka toho, že se jim zboží líbí.

• . pohodlný nákup z domova
    • . zaujala mne reklama
    • . zaujala mne přehledná a pestrá nabídka zboží
    • . zboží zůstalo v nabídce, ačkoliv bylo vyprodáno

. možná jsem měla pouze smůlu,
    . jinak jsem byla s nabídkou zboží spokojena

Reakce obchodu Cottisi

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Velmi nás mrzí, že jste si objednala zboží, které již nebylo skladem. Veškeré zboží, které v našem eshopu nabízíme je skladem, nemůžeme si totiž dovolit nabízet zboží, které skladem není. Výroba některých našich šál totiž trvá až 2-3 měsíce. Proto se snažíme mít veškerá data na eshopu aktualizovaná. Bohužel ve vašem případě jsme nestihli zboží skrýt a vy jste si ho zrovna objednala. Nicméně věříme, že si vyberete z naší pestré nabídky a my vám tak vynahradíme vaši zkušenost a přesvědčíme vás, že vámi objednané zboží vám odešleme hned druhý den. S pozdravem, vaše Cottisi

• Na fotografii výrobku není vidět , že například zakoupený šátek má nepravidelné žmolky a uzlíčky , a já chtěla hladký šátek .

Reakce obchodu Cottisi

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Vámi objednané zboží byla šála ze surového hedvábí, což je neopracované hedvábí, které je hrubší a obsahuje i malé smotky. Hedvábí je 100% přírodní materiál, který se může zpracovávat různými způsoby. Může být hladké i hrubé. Ve vašem případě se jednalo o surové hedvábí, tj. hrubá struktura (plastičnost) vlákna. Pokud byste měla nějaké dotazy, tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi vaše dotazy zodpovíme. S pozdravem, vaše Cottisi