Padělek parfému. Psala jsem do eshopu před dvěma dny ať se vyjádří, nestalo se.

Reakce obchodu Cosmo.cz

mrzí nás toto Vaše hodnocení. Vaši objednávku parfému Thierry Mugler Womanity EdP 80 ml evidujeme jako vyřízenou, ale Váš email jsme bohužel nedostali, ani ve složce Spam není. Kam jste, prosím, psala?

Veškeré námi nabízené zboží je pouze originální, řádně zakoupené u výhradních dovozců, světových distributorů a léty prověřených dodavatelů.

Vůni nám můžete vrátit na adresu uvedenou ve faktuře. Prosím o domluvu na tel. čísle 604 850 215, případně na emailu [email protected]. V případě reklamace se vždy snažíme vyjít vstříc a záležitost rychle vyřešit.

S přátelským pozdravem,
    Kolektiv Cosmo.cz

Slabá vůně nevím kde se berou ty komentáře že přej dlouho vydrží vůně oničem výdrž žádná a stojí dost peněz na dnešní pomeri. Ale aspoň kdyby byla spokojenost ale není. Celkem nespokojená.

• Byla mi doručena náplň parfémové vody Issey Miyake a po otevření a kontrole v Sephore bylo zjištěno, že se jedná o fake! Bylo mi doporučeno okamžitě vrátit, což jsem také učinila.

tester absolutně bez vůně, zřejmě podvod

• Parfém vůbec nevoní tak jak ho spoustu let znám, ještě se mi to nikdy nestalo !!!

Na flakónu chyběla černá krytka !

• Parfém je 100% fake. DKNY Women používám víc jak 25 let. Vím přesně, jak voní.
    • Zpuchřelý zápach z flakonu byl znatelný ihned po otevření.
    • Jeden střik na kůži a nic. Žádná vůně. Prázdné nic.

Od této firmy už si nikdy nic nekoupím, nedoporučuji. Využila jsem Cosmo poprvé a naposled. A jak jsem je již informovala, nenechám to být jen tak.

• Nekvalitni zbozi nejsem spokojena
  • Byla jsem nespokojená, protože zboží nepřišlo v krabičce, ale v sáčku. Předpokládala jsem , že za cenu 1800 bude parfém v ozdobné krabičce. Takže jsem se zklamala už se budu velmi rozmýšlet nakupovat takto naslepo.

Parfem nebyl original ale dobry na Wc
    byl levnejsi

• Přišlo jiné zbarvení.

• Bylo mi doručeno jiné levnější zboží za stejnou cenu.

Přišel mi testr, chybělo i víčko. Nebylo zabaleno v originál krabičce. Kdybych měla parfém jako dárek, zboží bych vrátila. Takhle jsem to jakžtakž přešla, ale moje objednávka tímto byla poslední.

Reakce obchodu Cosmo.cz

Dobrý den, paní Romano. Objednala jste si u nás přímo Tester vůně Kenzo. Ověřit to můžete v emailovém potvrzení objednávky, který jste obdržela na svůj email.

Zboží v balení Tester má šedou, nebarvenou krabičku a většinou nemá víčko na rozprašovačí. Proto je Tester levnější, než klasické balení parfému v barevné originál krabičce. Na našich stránkách najdete u každého Testeru vždy podrobnou informaci, jakou má tento konkrétní Tester krabičku a zda má víčko. Tester Kenzo Parfum D´Ete EdP 75ml, který jste si objednala, má navíc v balení podstavec, který u originál výrobku není.

Máte možnost nám tester Kenzo vrátit a my Vám vrátíme celou dobírkovou částku. Kontaktujte prosím nás na tel: 251617246 nebo 604850215, případně emailem na [email protected].

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

zboží se tváří jako originál, ale vzhledem k "výdrži" vůně, která je minimální, se jedná o zdařilou imitaci... fejk....

• Parfem- tester prisel odstrikany- neuplny obsah!

Parfémy neodpovídají originálu.

• Toaletní voda obsahovala pouze výplach z nějakého potrubí a ne to co by měla obsahovat.

• Zboží bylo velmi rychle připraveno k osobnímu odběru.
    • Měla jsem objednaný tester, bohužel jsem nebyla první, kdo flakon použil. Nicméně jsem neměla čas toto řešit vrácením zboží.

Dlouho jsem se rozhodovala zda nakoupit v pro mě neznámem obchodě a dala na kladné recenze. Vzhledem k výše uvedenému to byl můj první a zároveň poslední nákup.

Reakce obchodu Cosmo.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se omlouváme za tuto nastalou situaci. Chtěli bychom Vás ujistit, že z naší strany zcela určitě vůně použitá nebyla. Budeme velmi rádi, pokud najdete čas a ozvete se nám na naši bezplatnou linku 800 502 502, kde s Váma vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme.

Tým WWW.COSMO.CZ

Zboží jsem si objednal a osobně vyzvedl na zásilkovně Mendelovo náměstí, Brno. Vše bylo perfektní až na moment, kdy jsem zboží zaplatil. Muž, který mě zboží vydal mě okradl v mé nepozornosti o 1000 Kč. Zprvu jsem si toho nevšim po cca 20 minutách jsem se na místo vrátil, ale to už bylo pozdě. Váš internetový obchod je perfektní, ale bohužel tento incident mě naprosto znechutil. Kvalita obchodu se odráží na všech složkách s kterými příjde zásilka do styku. Je to věc lidí s kterými spolupracujete. Těšilo mne. S pozdravem a přáním hezkého dne.